Перевірка доступності домену

Наприклад online.ua

Навіщо перевіряти доступність домену

Перед тим, як зареєструвати домен для вашого сайту, логічно було б спочатку перевірити домен на доступність, щоб переконатися, що ви придумали унікальне доменне ім'я, яке стане адресою вашого сайту в інтернеті. Сама по собі перевірка доступності домену відбувається швидко і показує всі доступні або зайняті доменні зони. Алгоритм перевіряє всі можливі доменні зони або ті, які ви обрали для перевірки. Ми рекомендуємо перевіряти відразу кілька доменів і у декількох доменних зонах, щоб уникнути кіберсквотерів - іноді одне і теж доменне ім'я може бути написано різними поєднаннями літер і цифр. Так само ми б рекомендували відразу зареєструвати різні варіації написання вашого домену.

Перевірка доменних імен на доступність так само може бути корисна, коли вам потрібно придумати нове унікальне доменне ім'я для свого сайту.

Які бувають доменні зони

Не варто забувати, що реєстрація доменів в деяких доменних зонах може потребувати наявності офіційно зареєстрованої торгової марки (в першу чергу це стосується доменної зони *.ua) або ж офіційного резидентства у країні, до якої відноситься доменна зона (це, наприклад , стосується доменної зони *.eu), а державні доменних зони *.gov дозволяють реєструвати виключно офіційні сайт міністерств і відомств.

Під час перевірки доступності домену, може виявитися що він уже зайнятий. Але не варто засмучуватися, за допомогою нашого сервісу whois ви зможете подивитися контакти поточного власника доменного імені (якщо вони не приховані), щоб надалі зв'язатися з ним і запропонувати викупити вподобане доменне ім'я - цілком може виявитися, що воно продається.