Інформація про домен

Наприклад 3.237.71.23 або online.ua

Наш онлайн-сервіс допоможе вам дізнатися максимально детальну інформацію про домен, який вас цікавить. Ці дані доступні за допомогою пошуку по базі даних протоколу whois, який надає можливість отримати інформацію про власника домену та детальну інформацію про доменне ім'я. Сервіс буде дуже корисний, коли ви шукаєте дані про закінчення оренди доменного імені або хочете дізнатися чи вільний красивий домен, який ви придумали і хотіли б зареєструвати.

Варто зазначити, що деякі реєстратори надають послугу для своїх клієнтів, за допомогою якої можна приховати дані про домен з результатів пошуку. Це зроблено для того, щоб шахраї не змогли отримати інформацію про домен в своїх цілях. Після того, як ви зареєстрували домен, напишіть запит в технічну підтримку реєстратора вашого доменного імені і уточніть, чи зможе він надати вам аналогічну послугу і не виводити ті чи інші дані про вашому сайті і домені в результатах пошуку whois.

Зверніть увагу, що іноді при спробі отримати інформацію про домен за допомогою протоколу WHOIS, частина інформації може бути недоступна публічно не тільки за зверненням безпосереднього власника домену, але і відповідно до законів країни реєстратора і особливих правил конфіденційності. Це може як контактна інформація, така як номер телефону та електронна пошта, так і домашня адреса або адреса компанії-власника домену.

Також, під час пошуку інформації про домен сайту, ви можете дізнатися ip-адресу сайту. Ця інформація буде корисна, якщо ви хочете дізнатися, в яких мереж належить та чи інша айпі адреса. Пошук whois працює з серверами розподілених і централізованих масивів даних, які об'єднані в бази даних інформації про домени, сайтах і мережах. Зазвичай вся інформація в результатах пошуку виводиться в повністю автоматичному режимі. У той же час, деякі, більш складні запити інформації про домени і сайтах, в деяких випадках можуть оброблятися вручну.