Перевірка існування e-mail

Наприклад info@example.com

Навіщо перевіряти існування імейлу

Хочете перевірити чи існує насправді певна email адреса або навіть цілий список адрес, щоб упевнитися в актуальності ваших контактів або бази розсилки імейлів? Наш сервіс безумовно буде корисний для цих цілей.

Ми створювали наш сервіс перевірки валідності адрес, розуміючи необхідність наших користувачів перевірити існування email і разом з цим можливість доставки електронних листів на цю скриньку. Наша масова перевірка email на існування онлайн заощадить ваш час і ви будете впевнені в тому, що відправляєте листи або робите розсилки тільки на реально існуючі імейл адреси. Що само по собі означає, що ваші зусилля в імейл маркетингу не марні і ваші адресати отримають листи на свою поштову скриньку.

Як дізнатися, чи існує імейл

Щоб дізнатися валідний чи адреса електронної пошти, наш спосіб перевірки полягає не тільки визначення відповіді сервера, але і коректність написання доменного імені (на предмет помилок і можливих помилок в написанні - часом користувачі замість символу "@" можуть написати символ "#"), його існування - адже безглуздо перевіряти існування поштової адреси, якщо сам домен, в якому нібито зареєструвано поштову скриньку, не існує.

Не дивлячись на технічну ретельність перевірки існування e mail з боку нашого сервісу, дуже мало які поштові сервери відповідають, а не деякі з них просто не підтримують перевірку email на справжність, тому ми не можемо гарантувати 100% точності перевірки.

Якщо ви хочете перевірити список email на існування за допомогою скриптів або будь-яких інших автоматизованих системи - не рекомендуємо вам це робити. Система блокує подібні спроби, а користувач буде забанений.