Гороскоп на 05 грудня для всіх знаків зодіаку
Категорія
Гороскопи
Дата публікації

Гороскоп на 05 грудня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 05 грудня для всіх знаків зодіаку
Джерело:  online.ua

Міцний характер Левів, як правило, будується з цеглин, які в них кидали. Леви хотіли б, щоб Бог дав їм янгола-охоронця не з крилами, а з дубиною. Щоб в потрібний момент - хрясь! - і Лев відразу зрозумів свою помилку і встиг вчинити по-іншому.

99% Стрільців були народжені для того, щоб основним сенсом їхнього існування так чи інакше стала дорога. іноді дружба просто закінчується. Без зради, без сварок і без причин - просто ви стаєте різними і кожен йде своїм шляхом. З роками коло друзів стає все вже. Але ті, хто залишаються, для Стрільця вже не просто друзі, а рідні люди.

Довіра Овна - як нервові клітини: практично не відновлюється. перш, ніж говорити Овна, що він поганий, подумайте, що змусило їх бути хорошим по відношенню до вас... ніколи не обманюйте Овна, завжди кажіть йому правду, якою б гіркою вона не була. Овни дуже рідко прощають брехню... Овни ніколи не були ідеальними, починаючи від зовнішності і закінчуючи характером. Зате вони завжди були собою.

Читайте щоденний

гороскоп на кожен день

для всіх знаків зодіаку на нашому сайті. Гороскоп на сьогодні, 05 грудня, для всіх знаків зодіаку читайте далі в нашому матеріалі.

Овен (21 березня - 20 квітня)

Гороскоп на 05 декабря 2021 року для Овнів

Гороскоп здоров'я для Овнів

Нині можливі проблеми з кишечником, проте, якщо ви обернете свою прискіпливість у виборі страв собі на благо, то, швидше за все, неприємностей зі здоров'ям цілком можна буде уникнути.

Любовний гороскоп для Овнів

Сьогодні вам буде дуже весело в компанії вашої коханої людини та її друзів. Ви відчуєте себе своїм серед цих чудових людей і захочете докласти максимум зусиль, щоб затриматися серед них на якомога більший період часу.

Загальный гороскоп для Овнів

Сьогоднішній день буде довгим та стомлюючим. Можна лише побажати, щоб він якнайшвидше закінчився.

Кулінарний гороскоп для Овнів

Сьогодні ви будете схильні до самоїдства. Це не найкраща дієта, краще віддати перевагу чомусь більш суттєвому, бажано - німецькій кухні. Цей день добрий для поїдання свинини - свинячих ребер з соусом барбекю, або стейку зі свинини на кісточці, приготовленої на грилі. Найкращий гарнір - картопляне пюре, зелений горошок та каперси. Алкоголю краще не пити.

Бізнес-гороскоп для Овнів

У будь-якій справі завжди знайдеться місце і для доречного жарту. Не будьте сьогодні дуже серйозні: ваша діяльність може виглядати невміло і навіть неприродно. Будьте собою і тільки собою, то вам простіше буде знайти шляхи вирішення всіх проблем.

Телець (21 квітня - 20 травня)

Гороскоп на 05 декабря 2021 року для Телеців

Любовний гороскоп для Тельців

Намітьте на сьогодні чітку лінію поведінки і слідуйте їй, незважаючи ні на що. Обставини можуть змусити вас поміняти точку зору, проте спонтанно приймати рішення не варто. В іншому випадку, ваші стосунки з вашою коханою людиною можуть ускладнитися і навіть вилитися в досить неприємний конфлікт.

Гороскоп здоров'я для Тельців

Нині справжньою психотерапією для вас може стати звичайне спілкування з вашими добрими друзями, особливо якщо останнім часом погані думки і настрій постійно вас переслідують.

Загальный гороскоп для Тельців

Сьогоднішній день вам варто присвятити вивченню чужих помилок у схожій ситуації з вашою. Це не залишить вам часу на те, щоб зробити власних.

Кулінарний гороскоп для Тельців

Сьогодні вам потрібно буде усамітнення, особливо - для прийому їжі, і саме з ним і виникнуть проблеми. Реальний шанс отримати цей бажаний стан у вас є тільки за зачиненими дверима за умови відсутності в приміщенні телефонів та інших засобів зв'язку з навколишнім світом. Так що - замовляйте собі піцу з доставкою (на різносол все одно часу не буде) і закривайте замок.

Бізнес-гороскоп для Тельців

Цього дня зірки рекомендують вам мовчати. Є небезпека побалакати зайве, навіть не усвідомивши, що це може виявитися великою проблемою не стільки для вас особисто, скільки для справи, якою ви займаєтеся, в цілому.

Близнюки (21 травня - 21 червня)

Гороскоп на 05 декабря 2021 року для Близнюків

Гороскоп здоров'я для Близнюків

Сьогодні – не найсприятливіший день для того, щоб вислуховувати поради від будь-кого. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб усе сказане оцінювати здорово.

Кулінарний гороскоп для Близнюків

Чудовий день для любителів ганяти чаї. Можна починати прямо з раннього ранку, в цьому випадку ви можете встигнути перепробувати всі основні його види.

Любовний гороскоп для Близнюків

Проведіть день спокійно: крик та сльози не вирішують проблем, антидепресанти – теж не вихід. Потрібно просто взяти себе в руки, посміхнутися та вирішити, чого вам хочеться. Сімейство, що трохи втомилося від ваших капризів і насупленості, буде вам дуже вдячно.

Бізнес-гороскоп для Близнюків

Сьогодні особливо корисно приділити увагу питанням, що стосуються зв'язків із громадськістю, а також розвитку соціальних контактів. Простіше кажучи, спитайте людей, що вони про вас думають. Швидше за все, вони зніяковіють і набалакають вас компліментів.

Загальный гороскоп для Близнюків

Сьогодні свобода ваша буде так чи інакше обмежена. Якщо ви зуміли загнати себе в кут, зумійте і витягти себе звідти. Зробіть так, щоб ваш голос почули.

Рак (22 червня - 22 липня)

Гороскоп на 05 декабря 2021 року для Раків

Бізнес-гороскоп для Раків

Сьогодні ваші вороги, самі того не бажаючи, підкинуть вам чудову ідею щодо розвитку вашого бізнесу та раціоналізації вашого трудового процесу. Ваше основне завдання – зробити все можливе для того, щоб вони й не запідозрили, якими цінними відомостями з вами поділилися.

Любовний гороскоп для Раків

У цей день вам варто всерйоз задуматися про те, чи багато ви тепла, турботи та щастя віддаєте вашій коханій людині і чи багато отримуєте у відповідь. Якщо у ваших відносинах вам бачиться все ж таки якийсь дисбаланс, краще його усунути відразу, щоб він не спричинив безліч проблем.

Загальный гороскоп для Раків

Сьогодні ви перебуватимете в дуже вдалому, з погляду перспектив на майбутнє. Намагайтеся докласти максимум зусиль, щоб не розгубити, але помножити те, що є.

Гороскоп здоров'я для Раків

У цей день вашому організму особливо потрібний буде кальцій. Це зовсім не означає, що вам тепер доведеться їсти зубну пасту у величезних кількостях. Просто купуйте більше сиру і будь-яких продуктів, які його містять.

Кулінарний гороскоп для Раків

До обіду зірки рекомендують сьогодні пляшечку хорошого вина. І радять докласти хоча б мінімальних зусиль до того, щоб обід пройшов у дружній, тихій та спокійній обстановці. Головне - ніякого поспіху, жодних нервів та жодних ділових розмов. Травлення заважати категорично не можна.

Лев (23 липня - 23 серпня)

Гороскоп на 05 декабря 2021 року для Левів

Любовний гороскоп для Левів

Сьогодні головне для вас – бути максимально щирим із вашою коханою людиною. Будь-яка спроба обдурити його або видати бажане за дійсне буде моментально розкушена, виведена на чисту воду і покарана. Навіщо вам потрібні такі наслідки?

Гороскоп здоров'я для Левів

Якщо ви націлилися на серйозне тренування, то сьогодні вам слід приділити особливу увагу диханню. У сенсі - побігали, так нічого пихкати, як паровоз. Заспокойте дихалку, бо зараз ніс закладе.

Кулінарний гороскоп для Левів

Сьогодні у вас буде шанс отримати масу задоволення від усвідомлення того факту, що ви мали рацію. Це навіть можна відзначити - скромно, без зайвого апломбу і, головне, без пояснень оточуючим, на честь чого бенкет. Нехай думають, що ви просто захотіли смачно поїсти. Нині добре піде шашлик та німецькі ковбаски зі свинини. Запивати їх, звичайно, краще пивом, але на честь вашої урочистості підійде сухе червоне вино.

Бізнес-гороскоп для Левів

Сьогодні виберете вичікувальну тактику. Не поспішайте діяти відкрито, спочатку промацайте грунт під ногами. Якщо ви сумніваєтеся в успіху своїх починань, краще почекати трохи, хоча б доти, доки ситуація не проясниться, а поки займіться чимось більш перспективним.

Загальный гороскоп для Левів

Сьогодні від вас не потрібно великих зусиль, щоб не нажити собі неприємностей. Просто будьте там, де на вас чекають, у призначений час.

Діва (23 липня - 23 серпня)

Гороскоп на 05 декабря 2021 року для Дів

Загальный гороскоп для Дів

Підтримуйте чистоту та порядок у громадських місцях, не смітіть, не куріть, не пийте. Не забудьте зробити заряджання. І постарайтеся зберегти спокій, він вам ще знадобиться.

Кулінарний гороскоп для Дів

Нині вам поспішати нікуди. Та й не вдасться – цей день обіцяє помітне уповільнення темпу життя. Саме час для довгих і вдумливих трапез, таких як традиційно сибірський спосіб є манти або пельмені. Потихеньку, зі сметаною (деякі, щоправда, віддають перевагу оцту), що підносяться невеликими порціями, щоб не охолонули, і доти, поки вони не заповнять в організмі весь вільний простір. Тільки пельмені потрібні самоліпні, а не магазинні ерзаці.

Любовний гороскоп для Дів

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати себе в тому, що майбутнє у неї з вами все-таки є, причому щасливе, світле та довге. Якщо ви і самі в цьому не впевнені, можливо, варто задуматися про те, навіщо ви так довго разом і чи варто продовжувати цей термін?

Гороскоп здоров'я для Дів

Сьогодні зірки не рекомендують вам у чомусь серйозно обмежувати себе. Постарайтеся уявити собі максимум задоволення - проте з мінімальною шкодою для здоров'я, наскільки це буде можливо.

Бізнес-гороскоп для Дів

Нарешті, у вас з'явився вільний час, і ви, безумовно, вирішите використовувати його по максимуму. Сьогодні слід присвятити як покупкам для вас самих, так і для дому. До речі, непогано б задуматися і про ремонт у квартирі. Але перш ніж упорядковувати все навколо, займіться собою. Салон краси завжди до ваших послуг.

Терези (24 серпня - 23 вересня)

Гороскоп на 05 декабря 2021 року для Терезів

Любовний гороскоп для Терезів

Сьогодні ваша кохана людина зробить все для того, щоб ви почувалися максимально комфортно і щасливо як в її суспільстві, так і поодинці. Намагайтеся прийняти всі його дії з подякою і радісно демонструйте, як вам добре завдяки йому.

Бізнес-гороскоп для Терезів

Сьогодні зірки радять вам відпочити - попереду серйозні завдання, які вимагатимуть від вас помітної напруги. Але постарайтеся, щоб ніхто цього не помітив, інакше не уникнути знущань з боку колег, партнерів або випадкових спостерігачів.

Кулінарний гороскоп для Терезів

Влаштуйте собі Великий Рибний День. Поснідайте рибним салатом, на обід покуштуйте юшки з йоржів і рибних котлет з вареною картоплею. На десерт - бутерброд з ікорочкой, хоча б з ікрою минтая, якщо товщина гаманця не дозволяє розраховувати на осетрову. Ну а якщо раптом захочеться покуштувати якогось ліки - випийте ложечку риб'ячого жиру.

Загальный гороскоп для Терезів

Зміст сьогодні, як і в більшості випадків, буде цінуватися більше ніж форма. Так що на проблемах оформлювального штибу цілком можна заощадити час.

Гороскоп здоров'я для Терезів

Терезам не рекомендується приступати до занять спортом без хорошої та повноцінної розминки, інакше ви можете травмувати не тільки м'язи, але й суглоби. І у побуті різких рухів краще остерігатися.

Скорпіон (24 вересня - 23 жовтня)

Гороскоп на 05 декабря 2021 року для Скорпіонів

Гороскоп здоров'я для Скорпіонів

Сьогодні постарайтеся не тримати в собі негативних емоцій, оскільки постійний самоконтроль може серйозно нашкодити вашому самопочуттю та спровокувати виникнення тих хвороб, яких ви теоретично схильні.

Кулінарний гороскоп для Скорпіонів

Навряд чи сьогоднішній стіл може обійтися без чогось типу Олів'є. Причому незалежно від того, де саме ви будете їсти – вдома чи у клубі-ресторані. Але не варто на нього надто вже налягати – на світі є чимало не менш смачних речей. Ось, наприклад, якщо викинути з-поміж компонентів м'ясо і огірки, замінивши їх на курку з ананасами і щедро заправивши карі, вийде дуже знатне блюдо.

Бізнес-гороскоп для Скорпіонів

Таке враження, що хтось надто зловживає вашою добротою та чуйністю. Придивіться уважніше до тієї людини, якій ви вже не вперше надаєте послугу. Чи так він потребує вашої постійної підтримки? Можливо, він просто сів вам на шию.

Любовний гороскоп для Скорпіонів

Переконайтеся, що ви точно знаєте, де закінчується дружба і починається кохання. Сьогодні цю грань вам буде досить просто переступити як в один, так і в інший бік. Вам важливо твердо усвідомлювати, що ви робите і навіщо це потрібно, інакше все може закінчитися дуже неприємним для вас чином.

Загальный гороскоп для Скорпіонів

Сьогодні найбільшим пріоритетом мають користуватися ваші особисті справи, особливо ті, що стосуються ніжних почуттів. Решта почекає, на вас навіть не дуже образяться.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

Гороскоп на 05 декабря 2021 року для Стрільців

Бізнес-гороскоп для Стрільців

Постарайтеся сьогодні без особливої необхідності до трудових справ не приступати і навіть про них не згадувати. Зрештою, вихідний на те і придуманий, щоб у нього не працювати, а навіть навпаки – відпочивати і радіти життю. Однак обставини можуть підкинути вам неприємну потребу.

Кулінарний гороскоп для Стрільців

Страви вашого столу сьогодні повинні викликати бажання відобразити їхній вид для потомства, бажано - у вигляді картини маслом, і лише після - з'їсти. Особливо це стосується десертів. Гарні будуть желе з ягодами та шматочками фруктів, муси, збиті вершки із фруктами та шоколадом і, зрозуміло, торти з тістечками. Багато тільки не їжте, краще довше помилуйтеся. Здоба та морозиво небажані.

Загальный гороскоп для Стрільців

Ви, можливо, занадто різко форсуєте події. По-перше, це підвищує опір, а по-друге, вас можуть вважати вискочкою. Будьте поміркованішими.

Любовний гороскоп для Стрільців

Вам сьогодні стане сумно. У вашому житті закінчується якийсь дуже важливий і дуже добрий період. Головне, щоб ваш сум не сублімувався в роздратування на оточуючих загалом і на вашу кохану людину зокрема. Вони ні в чому не винні. Вони поряд з вами залишаються...

Гороскоп здоров'я для Стрільців

Сьогоднішній день вам найкраще провести під променями сонця, хай навіть штучного. Особливо, якщо воно для вашої шкіри не шкідливе. Сходіть хоча б на три хвилини в солярій - швидше за все, життя після цього здасться вам куди більш райдужним.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Гороскоп на 05 декабря 2021 року для Козерогів

Кулінарний гороскоп для Козерогів

Сьогодні найправильнішим інструментом для приготування їжі буде шампур. Нанизано на нього може бути практично все, що завгодно, починаючи від традиційної свинини до осетрини. Але зірки рекомендують продегустувати шашлик із щупальців кальмара, маринований у винному оцті з перцем чилі. Головне – на вогні не перетримати.

Загальный гороскоп для Козерогів

Сьогоднішній день може розпочати чергову смугу невдач. Однак у ваших силах скоротити її тривалість до мінімуму. Невелике розумове зусилля, і надвечір все знову буде гаразд.

Бізнес-гороскоп для Козерогів

Залишившись вдома, ви не зможете відпочити як слід - потрібно обов'язково щось удивити. Одному це зазвичай не під силу, запросіть колег з числа найбільш приємних у спілкуванні та відтягніться на повну разом.

Любовний гороскоп для Козерогів

Ваша половинка – це не лише кохана людина, а й друг. Тому поділіться з нею, як із найкращим другом, усім тим, що «накипіло» у вас у душі. Попросіть дати пораду чи хоча б просто вислухати. Зрештою, ви разом для того, щоб робити один одного щасливішим, а вам зараз для щастя не вистачає саме розуміння.

Гороскоп здоров'я для Козерогів

Нині постарайтеся хоч деякий час побути на сонці, вашому організму зараз особливо потрібен вітамін D. Так що навіть звичайнісінька прогулянка стане для вас цінним джерелом необхідного вам елемента.

Водолій (21 січня - 20 лютого)

Гороскоп на 05 декабря 2021 року для Водоліїв

Загальный гороскоп для Водоліїв

Сьогодні ситуація, така мінлива напередодні, несподівано стабілізується. Докладіть зусиль, щоб стабілізація застала її у вигляді, який вам вигідний.

Гороскоп здоров'я для Водоліїв

Сьогодні недостатня активність негативно позначиться на стані вашого здоров'я. Намагайтеся пройти хоча б пару кілометрів, а краще кілометрів п'ять - і взагалі більше бувати на свіжому повітрі.

Бізнес-гороскоп для Водоліїв

Сьогодні можливі нові знайомства із досить незвичайними людьми. Не виключено, що їхня справа сильно захопить вас, і ви почнете подумувати про зміну діяльності. Думати – думайте, але рішень поки не приймайте, нині вони будуть поспішними.

Любовний гороскоп для Водоліїв

Сьогодні варто присвятити вибору подарунка для коханої людини. Саме сьогодні на вас зійде осяяння: ви зрозумієте, що йому потрібно чи бодай що йому сподобається. На жаль, натхнення буде недовговічним і вже надвечір випарується, тому зірки рекомендують ловити момент.

Кулінарний гороскоп для Водоліїв

Ви давно востаннє робили компот? Як взагалі ніколи не робили? Обов'язково займіться – вам сподобається.

Риби (21 лютого - 20 березня)

Гороскоп на 05 декабря 2021 року для Риб

Кулінарний гороскоп для Риб

Сьогодні найкращі продукти максимально північного походження. Залиште екзотичні фрукти на потім. І навіть не надто екзотичні апельсини персики та виноград – теж. Не слід їсти також і кукурудзу, батат та інші овочі, які не ростуть у морозних краях. Мабуть, ідеальною їжею на цей день був би біфштекс з м'яса білого ведмедя з маринованим ягелем, але є сумніви як у їстівності цієї страви, так і в можливості її добути.

Любовний гороскоп для Риб

Сьогодні сім'я та робота боротимуться за право стати на перше місце у списку ваших пріоритетів. Боротьба піде не так на життя, але в смерть. Можливі жертви. Але від вибору залежатимуть і ваша кар'єра, і ваше особисте життя, тому поставтеся до того, що відбувається, максимально серйозно.

Бізнес-гороскоп для Риб

Сьогодні якесь важливе питання, яке безпосередньо стосується ваших інтересів, можуть спробувати вирішити без вашої участі. Навряд чи варто дозволяти комусь чинити подібним чином — тримайте ситуацію під контролем.

Гороскоп здоров'я для Риб

Нині у Риб можуть виникнути перепади тиску, швидше за все, це пов'язано з погодою, але краще не надто навантажувати себе справами в цей день, по можливості постарайтеся раніше лягти спати.

Загальный гороскоп для Риб

Сьогодні ви будете душею компанії, якщо, звичайно, не вважаєте за краще провести день у гордій самоті. Ви можете дозволити собі нести будь-яку нісенітницю, ваші слова лише розвеселять оточуючих.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм