Гороскоп на 13 грудня для всіх знаків зодіаку
Категорія
Гороскопи
Дата публікації

Гороскоп на 13 грудня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 13 грудня для всіх знаків зодіаку
Джерело:  online.ua

Стрільці не бояться в чомусь зізнатися. Вони бояться, що їх зізнання неправильно зрозуміють, тому що найчастіше так і трапляється.

У Раків немає часу, щоб ненавидіти тих, хто ненавидить їх, тому що вони занадто зайняті, люблячи тих, хто любить їх. Раки не беруть близько до серця ту критику, яка прозвучала з вуст людини, яка сама в цьому житті нічого не досягла. іноді в Раків вселяється 90-річна бабця. Вона бубонить і всіх ненавидить.

Довіра Овна - як нервові клітини: практично не відновлюється. перш, ніж говорити Овна, що він поганий, подумайте, що змусило їх бути хорошим по відношенню до вас... ніколи не обманюйте Овна, завжди кажіть йому правду, якою б гіркою вона не була. Овни дуже рідко прощають брехню... Овни ніколи не були ідеальними, починаючи від зовнішності і закінчуючи характером. Зате вони завжди були собою.

Читайте щоденний

гороскоп на кожен день

для всіх знаків зодіаку на нашому сайті. Гороскоп на сьогодні, 13 грудня, для всіх знаків зодіаку читайте далі в нашому матеріалі.

Овен (21 березня - 20 квітня)

Гороскоп на 13 декабря 2021 року для Овнів

Кулінарний гороскоп для Овнів

Пошарте по своєму холодильнику. Цілком можливо, що там випадково завалялось щось досить смачне, тільки й чекає, щоб його скоріше з'їли (поки воно не встигло зіпсуватися). Чи не завалялося? Тоді терміново беріть ноги до рук і вирушайте. Куди? Насправді це зовсім неважливо. Головне, щоби там не встигли все з'їсти.

Бізнес-гороскоп для Овнів

Сьогодні вам навряд чи вдасться заощадити. Виникне безліч несподіваних ситуацій, які вимагатимуть від вас значних витрат. Нічого катастрофічного, втім, день не віщує — більше того, ви відкриєте свій гаманець із почуттям полегшення.

Гороскоп здоров'я для Овнів

Сьогодні Овнам як ніколи буде корисною емоційна розрядка. Може, варто спробувати екстремальні види спорту чи хоча б такі, які екстрім імітують? Навіть фільм жахів міг би вам допомогти.

Загальный гороскоп для Овнів

Сьогоднішні події слід сприймати серйозно, навіть якщо вони викликають у вас напади нестримного сміху. Тим більше, що їх наслідки ви дуже скоро на собі відчуєте.

Любовний гороскоп для Овнів

Зірки рекомендують провести вечір за переглядом фільмів. Якість їх не дуже важлива: головне – переживати всі екранні пристрасті разом. Або сміятися з відвертої безглуздості сюжету. Або обурюватися поганою грою акторів. Це вже від фільму залежить.

Телець (21 квітня - 20 травня)

Гороскоп на 13 декабря 2021 року для Телеців

Загальный гороскоп для Тельців

Сперечатись сьогодні буде марно, найкращим рішенням буде поступитися. Намагаючись відстояти свою позицію, ви лише втратите час і витратите масу нервової енергії.

Бізнес-гороскоп для Тельців

Втома, що накопичилася за тиждень, дасть про себе знати: сьогодні ви явно не зможете рушити кудись далі від власного дивана. Що ж, і такий пасивний відпочинок теж дуже потрібний, але тільки коли їм не зловживають. Відпочиньте у тиші та спокої, а потім ваша активна натура знову попросить свіжих вражень.

Кулінарний гороскоп для Тельців

Сьогодні вас відвідуватимуть дещо нестримні бажання. Під їх впливом ви можете запросто захопитися і з'їсти набагато більше, ніж ваш організм може перетравити самостійно медикаментів. Намагайтеся вибирати страви легкозасвоювані та не надто калорійні, якщо така справа, доведеться брати обсягом.

Гороскоп здоров'я для Тельців

Нині у Тельців можливі легкі запаморочення, які, швидше за все, будуть викликані перевтомою та сильною нервовою напругою. Однак якщо вони виникають не вперше, слід звернутися за допомогою до фахівця.

Любовний гороскоп для Тельців

Сьогодні сприятливою буде спільна інтелектуальна праця. Можна порозгадувати кросворди, подивитися телевікторину чи вирішувати завдання з математики за клас, який ви ще математику пам'ятаєте. Загалом, дайте вашим мізкам їжі! Однією на двох.

Близнюки (21 травня - 21 червня)

Гороскоп на 13 декабря 2021 року для Близнюків

Кулінарний гороскоп для Близнюків

Сьогодні ви будете сильні як фізично, так і морально. Вам потрібна легкозасвоювана білкова їжа - на обід найкраще замовити кролятину. Також добре впишеться у ваш гороскоп сир, бажано - той, що з блакитною пліснявою: рокфор або брі. Не варто їсти багатокомпонентні салати, особливо ті, до складу яких входить картопля.

Гороскоп здоров'я для Близнюків

Цього дня на Близнюків чекає якась досить серйозна перемога. Можливо, це буде перемога над тим чи іншим захворюванням, з яким ви давно боретеся. Зробіть все можливе для того, щоб не прогаяти такий шанс.

Загальный гороскоп для Близнюків

Сьогодні хороший скоріше для абстрактних міркувань, ніж для конкретних дій. Якщо діяти все ж таки доведеться - заручіться допомогою друзів.

Бізнес-гороскоп для Близнюків

Сьогодні вам не слід відволікатися на будь-які сторонні думки, які не стосуються безпосередньо вашого трудового процесу. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб ваш мозок протягом належних робочих годин був налаштований виключно на роботу.

Любовний гороскоп для Близнюків

Сьогодні вам буде досить важко вирішити, що робити із ситуацією, що виникла у вашому особистому житті. Логіка, життєвий досвід та мудрі порадники будуть підказувати одне, а серце та інтуїція – нашіптувати зовсім інше. Кого слухати – вирішувати, як водиться.

Рак (22 червня - 22 липня)

Гороскоп на 13 декабря 2021 року для Раків

Любовний гороскоп для Раків

Сьогодні вам слід дати вашій коханій людині відчути себе дорослою, самостійною і незалежною від будь-кого, у тому числі і від вас. Пустіть його у вільне плавання, підкресливши своєю поведінкою той факт, що воно справді вільне.

Гороскоп здоров'я для Раків

Нині вам варто звернути вашу увагу на лікування різних недуг за допомогою різних ефірних олій. Так, наприклад, олії кориці та ванілі допоможуть вам при захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

Загальный гороскоп для Раків

Сьогодні ви будете рівним серед великих. У вас з'явиться деяка влада над людьми, але не варто забувати і про відповідальність, яка ляже на ваші плечі.

Бізнес-гороскоп для Раків

Сьогодні краще не сперечатися з начальством, навіть якщо ви абсолютно впевнені у своїй правоті та розумієте, що з вами чинять несправедливо. Потім все проясниться, і ви будете раді, що самі не були причиною зіпсованих стосунків із вищою особою. Якщо мовчати буде зовсім несила, рахуйте повільно до десяти.

Кулінарний гороскоп для Раків

Якщо у цей день у ваших планах не призначено голодування, то обміркуйте думку про фруктову дієту. І корисно, і смачно, і не надто обтяжливо для кишені. А який дивовижний салат-асорті можна зробити, лише покришивши яблука, апельсини, груші, банани і додавши виноград з ківі. Головне - щоб він був заправлений. Або шампанським.

Лев (23 липня - 23 серпня)

Гороскоп на 13 декабря 2021 року для Левів

Любовний гороскоп для Левів

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться вслухатися в те, що ви їй кажете. Йому буде здаватися, що він і так розуміє вас із півслова, хоча насправді все буде зовсім не так і навіть трохи навпаки. Постарайтеся все ж таки до нього достукатися хоч якимось чином.

Бізнес-гороскоп для Левів

Поки ви тихо збираєте образи на начальника, набагато розумніше було б давно поговорити з ним особисто і розставити всі крапки над нею. А ще краще подумайте, чому він обходить вас увагою: можливо, справа зовсім не в ньому, а у вас, адже ви іноді серйозно недоробляєте і робите все на власний розсуд.

Гороскоп здоров'я для Левів

Сьогодні зірки рекомендують вам не хандрити, що не занурюватися в пучину туги, а сприймати все, що відбувається з вами з належною мірою гумору і оптимізму. Все одно вам більше нічого не залишається.

Загальный гороскоп для Левів

Правила для того й пишуть, щоби їх порушувати. Сьогодні можете особливо не соромитися, якщо писане слово намагатиметься перешкодити вам дорогу. Хоча, звичайно, іноді слід поцікавитися, яка міра відповідальності передбачається за сміливість.

Кулінарний гороскоп для Левів

Сьогодні вам було б надзвичайно нешкідливо з повагою ставитися до думки інших людей. Принаймні у всьому, що стосується області поглинання їжі. Пропустивши повз вуха цінну пораду, ви цілком можете легко і витончено пройти повз надзвичайно смачну страву - і навіть про це ніколи і не дізнатися. Втім, можливо, це і непогано - ціна на цей твір кулінарного мистецтва буде чималою.

Діва (23 липня - 23 серпня)

Гороскоп на 13 декабря 2021 року для Дів

Кулінарний гороскоп для Дів

Нині у вашому раціоні обов'язково мають бути молочні продукти. І бажано – побільше. Спробуйте почати день з плюшки з корицею та склянки молока (не можете пити молоко – замініть ряженкою або кефіром), в обід на десерт замовте сирний або йогуртовий торт, отужинати ж можна картоплею, запеченою у вершках. Перекусити між прийомами їжі можна сиром.

Загальный гороскоп для Дів

Сьогодні вам ніде не варто з'являтися без попередження, тому що ви можете опинитися перед зачиненими дверима. Нині у вас прокинеться здатність та бажання посилено мислити.

Гороскоп здоров'я для Дів

Цього дня можуть дати себе знати, здавалося б, вже забуті хронічні захворювання. Тому, щоб погане самопочуття не затьмарило вам настрій, постарайтеся бути підготовлені до зустрічі з ворогом.

Бізнес-гороскоп для Дів

Сьогодні ви будете надактивними і неймовірно заповзятливими, у вас з'явиться маса ідей з приводу джерел додаткового заробітку. Головне, реально оцініть свої можливості та оберіть той варіант, який буде максимально комфортним для вас.

Любовний гороскоп для Дів

Сьогодні хороший день для того, щоб поставити нарешті крапку в незрозумілих стосунках і зробити їх більш зрозумілими, або розірвати зовсім, без жалю. Так, забути важче, ніж розлучитися. Але найважчі завдання завжди виконувати цікавіше. Все, що нас не вбиває, робить нас сильнішим.

Терези (24 серпня - 23 вересня)

Гороскоп на 13 декабря 2021 року для Терезів

Бізнес-гороскоп для Терезів

Сьогодні вам не захочеться не тільки ворушитись, а й думати – і особливо на тему вашої роботи. Тому якщо раптом така необхідність виникне, справлятися ви з нею будете з очевидною небажанням, а тому з низькою ефективністю. Навряд чи варто пробувати.

Любовний гороскоп для Терезів

На жаль, сьогодні розлука неминуча. Ні, не назавжди, не бійтеся! Просто цей день ви з вашою коханою людиною через ті чи інші обставини проведете порізно. Напевно, надто пафосним буде твердження "відстань - найкраща перевірка для почуттів", тому що відстань буде незначною, та й розлука скоро закінчиться.

Загальный гороскоп для Терезів

Сьогодні прагнення скоєння альтруїстичних вчинків не дасть вам спокійно посидіти. Ви дійсно можете здорово допомогти комусь, тому не стримуйте своїх поривів.

Кулінарний гороскоп для Терезів

Сьогоднішній день варто провести в компанії добрих друзів та n-ної кількості пляшок пива (де n залежить від розміру компанії). Діяльність творчого характеру нині успішною не буде. Хіба що ви візьметеся сир на закуску нарізати, або чіпси у вазочку насипати.

Гороскоп здоров'я для Терезів

Цього дня вас, можливо, дещо виб'ють із колії переживання та складні життєві ситуації. Але щоб не дати всьому цьому позначитися на вашому здоров'ї, вам варто навчитися техніки релаксації.

Скорпіон (24 вересня - 23 жовтня)

Гороскоп на 13 декабря 2021 року для Скорпіонів

Гороскоп здоров'я для Скорпіонів

Нині Скорпіонам рекомендується подбати про здоров'я своїх ніг, наприклад, провести сеанс масажу, щоб значно покращити кровообіг, а також зняти набряки та тяжкість у ногах.

Загальный гороскоп для Скорпіонів

Сьогодні ви будете схильні до сентиментальних настроїв. З цієї причини день краще провести далеко від надто життєрадісних знайомих, які, не знаючи вашого настрою, можуть ненароком зачепити вас.

Бізнес-гороскоп для Скорпіонів

Сьогодні уважно поставтеся до змін на ринку цінних паперів, також будьте більш зосереджені при роботі з фінансами, сьогодні це та область, в якій ви досягнете найбільших успіхів. З підлеглими не будьте зайве критичним і категоричним, не варто через дрібниці підвищувати голос.

Кулінарний гороскоп для Скорпіонів

Сьогодні ви можете настільки багато часу витратити на обмірковування оптимального складу меню, що часу на його виконання не залишиться, і ви змушені будете пригощати зголоднілих їдців поспіхом зробленими бутербродами. Чи варто так прагнути досконалості?

Любовний гороскоп для Скорпіонів

Найкраще заняття для Скорпіонів у цей день - поїхати з сім'єю за місто і взяти з собою своїх та її батьків - на кого ще можна залишити сьогодні дітей, як не на них, рідних? Вам же з партнером небесні світила радять, узявшись за руки, піти до найближчого лісу і... назбирати хмизу для багаття на пару днів уперед!

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

Гороскоп на 13 декабря 2021 року для Стрільців

Загальный гороскоп для Стрільців

Сьогодні ви можете впасти у страшний гріх – вас охоплює гординя. Відразу стратити себе за це, мабуть, не варто, а ось вибачитись увечері перед усіма тими, кого встигнете образити за день, доведеться.

Гороскоп здоров'я для Стрільців

У цей день підходящий час для проведення комплексного обстеження, особливо вам слід приділити подібну обережність необхідний час, якщо ви помітили деякі погіршення у своєму здоров'ї.

Кулінарний гороскоп для Стрільців

Цвітна капуста, якщо вдуматися, являє собою ідеальну їжу для міської, малорухливої людини. Бо їжі, начебто, і багато. А калорій – практично немає. Чи не нульова кількість. Так що якщо день був млявий і неенергійний, замовте собі на вечерю щось типу цвітної капусти зі сметаною. Можна – обсмаженою (краще у сухариках), а можна – навіть і просто вареною.

Любовний гороскоп для Стрільців

Сьогодні не варто боятися великих відстаней і чисел, інакше в любовному плані день пройде повз вас, нічим не збагативши і нічого у вас не відібравши. Звичайно, дуже спокійно відсиджуватися в темному і затишному кутку, але хіба не прикро дивитися, як життя проходить повз тебе?

Бізнес-гороскоп для Стрільців

Сьогодні ви будете здатні виявити талант керівника. Навіть будучи досить далеко, ви зможете розрулити не одну проблемну ситуацію на відстані. Головне, щоб зв'язок не підвів.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Гороскоп на 13 декабря 2021 року для Козерогів

Гороскоп здоров'я для Козерогів

Цього дня вашому організму можуть знадобитися цілісні злаки, тому не відмовляйте собі у борошняних продуктах. Головне, щоб вони не містили надлишку цукру, ви зможете принести користь своєму організму без шкоди для фігури.

Кулінарний гороскоп для Козерогів

Все, що вам доведеться сьогодні робити, має бути вашим власним твором від початку до кінця. Готовки це також стосується. Забудьте про напівфабрикати.

Загальный гороскоп для Козерогів

Причетні ви до цього чи ні, але події різко змінить темп і напрямок. Для отримання простого та зрозумілого результату доведеться зробити не зовсім тривіальну послідовність дій.

Бізнес-гороскоп для Козерогів

Визнайте, що вами опанував дух протиріччя! Але сьогодні ваше бажання зробити все всім наперекір, до добра не приведе. Подумайте, чи варто витрачати стільки душевних сил на відстоювання своїх принципів та не завжди слушних пропозицій? Може варто почати поступатися іншим у віданні ініціативи. Є про що подумати!

Любовний гороскоп для Козерогів

Сьогодні заради вас згортатимуть гори. Так настільки інтенсивно, що ви не встигатимете виметати їх з дому. І зняті спеціально вам з неба зірки ховати по затишних кутах. І за всі компліменти дякувати. Як же це втомлює - бути настільки привабливою та привабливою особливою!

Водолій (21 січня - 20 лютого)

Гороскоп на 13 декабря 2021 року для Водоліїв

Кулінарний гороскоп для Водоліїв

Нічого міцнішого за пиво сьогодні краще не пити. Та й навіщо пити ще щось, якщо ви вже п'єте пиво? Щодо асортименту цей напій дасть фору будь-якому іншому, так що різноманітний вечір сухариками. Але краще, звичайно, – кальмарами та креветками.

Гороскоп здоров'я для Водоліїв

Цього дня постарайтеся дати своєму організму саме те, що йому зараз необхідно, а саме тишу та спокій. Тільки так ви зможете підтримати в собі сили і не дати перевтомі взяти над вами гору.

Любовний гороскоп для Водоліїв

Сьогодні вашій коханій людині захочеться похвалитися перед вами якимись своїми досягненнями та навичками. Навіть якщо ви не вважаєте те, що він робить, значним, або ж вмієте це робити набагато краще, зобразіть щире захоплення, заохочуйте його своєю усмішкою.

Бізнес-гороскоп для Водоліїв

Якщо ви працюєте у сфері торгівлі, то сьогодні ваш день! Прибуток буде досить високим, а від клієнтів, які спокусилися вашим товаром, не буде відбою. Чи варто говорити, що сьогодні собі вихідний влаштовувати не слід?

Загальный гороскоп для Водоліїв

Вам сьогодні буде надано занадто багато можливостей. Смутітесь ви, зрадієте чи - в будь-якому випадку вам захочеться відтягнути момент прийняття остаточного рішення. Однак слід поквапитися, дещо ви можете втратити.

Риби (21 лютого - 20 березня)

Гороскоп на 13 декабря 2021 року для Риб

Кулінарний гороскоп для Риб

А чи не навернути вам сьогодні тарілку щець? Все навколо, здається, так до цього і сприяє. Зіркам важко судити, наскільки якісно готують цю страву у вас вдома, але у гарних закладах громадського харчування цілком можна зустріти більш ніж гідні екземпляри. Тільки не треба орієнтуватися за ціною - адже вона може і збрехати. Якщо вже чомусь і довіряти так людській чутці.

Гороскоп здоров'я для Риб

Цього дня зірки рекомендують вам обережніше ставитись до споживання кислих продуктів. Можливо, кислотність вашого організму буде дещо підвищена, що не дуже сприятливо позначиться на стані вашого здоров'я.

Любовний гороскоп для Риб

Сьогодні вам час від часу здаватиметься, що ваша кохана людина - зовсім не та, з ким ви спілкувалися протягом довгого часу, що її непомітно підмінили і тепер перед вами стоїть нова, невідома особистість. Можливо, навіть не особливо вам приємна та симпатична.

Загальный гороскоп для Риб

Сьогодні ви цілий день перебуватимете в стані повної розпатланості почуттів. Вам буде важко вирішити навіть найпростіші питання. Не нервуйте даремно, покладіться на здоровий глузд близьких.

Бізнес-гороскоп для Риб

Непередбачені обставини можуть змусити вас сьогодні розщедритися, тому всі плани економії полетять у тартарари. Але варто побачити позитивну сторону. Нехай витрати і не були заплановані, зате, заткнувши цю дірку вчасно, ви вирішили велику проблему, яка в майбутньому могла перерости в катастрофу.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм