Гороскоп на 17 грудня для всіх знаків зодіаку
Категорія
Гороскоп
Дата публікації

Гороскоп на 17 грудня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 17 грудня для всіх знаків зодіаку
Джерело:  online.ua

У Раків відмінна пам'ять, тому коли Раки кажуть "не пам'ятаю" - вони просто не хочуть про це говорити. найкраще Раки вміють жити в родині. Вони вкладають всю душу в це. І взагалі, схоже, що сім'ю придумали Раки!

Діва - це не співвідношення ваги і зросту, - це співвідношення інтелекту, смаку і впевненості в собі. Діви швидко втомлюються бути сильними жінками, втомлюються "розуміти", "входити в положення", "пробачати". Діви іноді просто ненавидять себе за те, що все сприймають занадто близько до серця.

Близнюки дуже люблять всіх, хто добре до них ставиться. Навіть якщо Близнюки не часто з вами розмовляють не думайте, що вони вас не цінують. Близнюки не цукерка, щоб бути всім до смаку. Вони горішок, який не всім по зубах! девіз Близнюків: якщо не можна, але дуже хочеться, то потрібно обов'язково!

Читайте щоденний

гороскоп на кожен день

для всіх знаків зодіаку на нашому сайті. Гороскоп на сьогодні, 17 грудня, для всіх знаків зодіаку читайте далі в нашому матеріалі.

Овен (21 березня - 20 квітня)

Гороскоп на 17 декабря 2021 року для Овнів

Кулінарний гороскоп для Овнів

Сегодня в пищу рекомендуется употреблять то, с чего начинается жизнь. Это могут быть яйца (куриные, перепелиные, страусиные - на ваш вкус) в разнообразных видах, икра (заморские сорта - баклажанная, кабачковая, а также грибная, не подойдут - принцип приготовления неподходящий), на худой конец - цыпленок или молодое мясо, хотя это уже почти совсем не то.

Загальный гороскоп для Овнів

Сьогодні все, що ви робите, повинно бути надзвичайно розумним і не приймати на себе жодного ризику. Будь-які дії, пов'язані з фінансами, повинні бути суто практичними. Прислухайтеся до голосу здорового глузду.

Бізнес-гороскоп для Овнів

Сьогодні на службі може виникнути дуже неприємна ситуація, адже хтось, здається, вирішить поставити вас перед владою в поганому світлі і навіть спробувати обмовити вас. Тільки від вашої здатності переконати і зберегти свою холоднокровність буде залежати результат, зможете захистити себе!

Гороскоп здоров'я для Овнів

Сегодня самочувствие Овнов должно быть стабильным и не вызвать лишних опасений и переживаний. Правда, некоторым может прийти в голову, что раз организму хорошо, его можно несколько нагрузить... С этим поосторожнее.

Любовний гороскоп для Овнів

У цей день не забувайте про якусь важливу подію, яка ось-ось трапиться в житті коханої людини або просто сталася. Обов'язково привітайте його з цим, співчувайте або будь-яким іншим способом продемонструйте свою байдужість до того, що з ним відбувається.

Телець (21 квітня - 20 травня)

Гороскоп на 17 декабря 2021 року для Телеців

Загальный гороскоп для Тельців

Сьогодні слід довірити перше враження і прийняти в якості схеми дії рішення, яке вперше прийшло вам в голову. Обидва будуть найближчими до ідеального варіанту.

Любовний гороскоп для Тельців

Сегодня вы будете ждать от вашего любимого человека каких-то определенных действий, решительных поступков или, напротив, нерешительного молчания. И если он ваших надежд не оправдает, вы будете несколько обижены и разочарованы, причем его вины в этом не будет.

Кулінарний гороскоп для Тельців

Неважливо, що ви збираєтеся їсти - головне, щоб ваш настрій був в піднесеному стані. Похмуро пережована їжа не піде на майбутнє. Візьміть з собою газету з жартами або веселого співрозмовника, замовте якесь смішне блюдо - за зовнішнім виглядом або по імені. Або веселий напій, але останній не варто захоплюватися.

Гороскоп здоров'я для Тельців

Нынче вам необходимо правильно расслабиться, а в этом вам могут помочь сеансы ароматерапии. В домашних же условиях наилучшим вариантом могут стать теплые ванны с ароматическими маслами.

Бізнес-гороскоп для Тельців

Не варто приділяти сьогодні занадто багато моральних і фізичних сил роботі. Це буде обходиться без таких жертв. Але просто необхідно спрямувати всі перераховані вище ресурси на вирішення деяких стратегічних завдань, можливо, пов'язаних з вашою трудовою діяльністю.

Близнюки (21 травня - 21 червня)

Гороскоп на 17 декабря 2021 року для Близнюків

Любовний гороскоп для Близнюків

Сьогодні дуже важливо, щоб ви були в потрібному місці в потрібний час. Це матиме значний вплив на ваші стосунки з коханою людиною, і змінить його в правильному напрямку, навіть якщо ви спочатку подумаєте про це в гіршу сторону. Вважайте цей день поворотним моментом у своєму житті.

Бізнес-гороскоп для Близнюків

Сьогодні вам буде нелегко переконати когось, що будь-яка спроба його допомогти вам є загрозою перешкодити вам. Якщо вам дійсно не потрібна допомога, зробіть все можливе, щоб вона не була надана, інакше результати можуть бути дуже плачевними.

Загальный гороскоп для Близнюків

Вы пока далеки от верного решения, но можете утешать себя сознанием того, что находитесь на правильном пути. Не доверяйте тому, что кажется очевидным.

Кулінарний гороскоп для Близнюків

Вы нуждаетесь в некотором количестве перемен. Если менять стиль жизни, окружение или климатический пояс вам пока не хочется, а жилье и гардероб - дорого, вполне можете ограничиться сменой предпочтений в кулинарном плане. Вы любите французскую кухню? Тогда переключайтесь на грузинскую. Впрочем, если и это вас не устраивает, остается надеяться, что переменится погода.

Гороскоп здоров'я для Близнюків

Сьогодні у вас може виникнути прояв швидких перепадів тиску. Зірки рекомендують звернути увагу на те, що саме ви будете використовувати для лікування цієї недуги. Намагайтеся обійтися без ліків.

Рак (22 червня - 22 липня)

Гороскоп на 17 декабря 2021 року для Раків

Кулінарний гороскоп для Раків

Что-нибудь из того, чем вы намерены украсить обеденный стол сегодня, непременно должно быть извлечено из земли. Неплохо подойдет корень сельдерея или редис - из них отличные салатики получаются.

Бізнес-гороскоп для Раків

Ви можете потішити себе тим, що щохвилини все ближче до заслуженого відпочинку. Тепер більше не буде чим втішити - у вас багато роботи, вони будуть втомлюють і, здається, нецікавими. Цікаво, але не ви.

Гороскоп здоров'я для Раків

У цей день Ракам варто подбати про поліпшення роботи свого шлунково-кишкового тракту. Можливо, ви з'їли занадто багато важкої їжі або просто незвичайної для вас їжі - настане година розплати.

Загальный гороскоп для Раків

Избегайте всего неизведанного и, в особенности, незнакомцев. Сегодня велики шансы быть обиженным.

Любовний гороскоп для Раків

Сьогодні ваше сімейне життя може отримати нові стимули для розвитку. Не намагайтеся побачити підводні камені, що стоять за змінами - щиро любляча людина здатна на багато чого. Ви ж не сумніваєтеся, що вас люблять?

Лев (23 липня - 23 серпня)

Гороскоп на 17 декабря 2021 року для Левів

Любовний гороскоп для Левів

У цей день вам і вашій коханій людині буде важко зрозуміти один одного в основному тому, що у вас буде зовсім інше почуття гумору. Ваші жарти не будуть смішними для нього, і його не буде смішно для вас. Можливо, ми просто не повинні бути легковажними принаймні сьогодні?..

Бізнес-гороскоп для Левів

Сьогодні хороший день, щоб дозволити собі трохи відпочити. Ви вже досить прискорилися, і тепер все на деякий час піде за інерцією, і можна спокійно і без будь-яких мук совісті спостерігати весь хід подій збоку.

Гороскоп здоров'я для Левів

Краще сьогодні підтримувати імунітет на висоті особливо інтенсивно, ніж терміново намагатися поставити себе на ноги, коли хвороба вже збила вас з ніг. Адже тепер найпростіші заходи допоможуть вам відчувати себе чудово і забути про простудні захворювання.

Кулінарний гороскоп для Левів

Чи знаєте ви, як зробити їстівних їжаків, зайчиків, птахів і так далі? Якщо ні, то прийшов час вчитися. Сьогодні стіл повинен виглядати максимально жваво.

Загальный гороскоп для Левів

Сьогодні розмір ваших амбіцій ніколи не дозволить вам встановити неглибоку мету. Об'єкт вашої мрії сьогодні буде як мінімум важко досягти, а швидше за все просто нереалістичним.

Діва (23 липня - 23 серпня)

Гороскоп на 17 декабря 2021 року для Дів

Гороскоп здоров'я для Дів

Нынче вам, скорее сего, не миновать резких перепадов настроения, а поэтому постарайтесь прислушиваться к своей интуиции и не допустить, чтобы хандра испортила вам самочувствие.

Загальный гороскоп для Дів

З якого приводу мій друг такий шалено щасливий?

Бізнес-гороскоп для Дів

Вранці конфлікти з владою можливі через старе невирішене питання. Тримайте себе під контролем і не показуйте свої емоції, просто скажіть, що ви усвідомлюєте свою провину, і що завтра все буде врегульовано. Така позиція буде вигідніше активної бойової.

Любовний гороскоп для Дів

Сегодня вам стоит быть аккуратным в формулировке своих мыслей и их вербализации для вашего любимого человека. Сегодня мысль изреченная будет ложью в особой степени, поэтому постарайтесь изъясняться жестами или взглядами – так оно надежнее будет. Да и правильнее.

Кулінарний гороскоп для Дів

Этот день можно провести и вовсе вдали от плиты и холодильника. Желающие похудеть дождались своего часа - голодание сегодня принесет заметный результат.

Терези (24 серпня - 23 вересня)

Гороскоп на 17 декабря 2021 року для Терезів

Бізнес-гороскоп для Терезів

У цей день, перш ніж прийняти важливе рішення, від якого в тій чи іншій мірі буде залежати доля вашої компанії, не забудьте викласти одну з пасьянсів, доступних на вашому комп'ютері. Це допоможе вам заспокоїтися і зосередитися на деталях вашого рішення знову.

Гороскоп здоров'я для Терезів

У цей день ви, швидше за все, відчуєте справжній пік активності, принаймні в порівнянні з попередніми днями. Тому намагайтеся використовувати цей час, не завдаючи відчутної шкоди своєму здоров'ю.

Загальный гороскоп для Терезів

Можливо, ви йдете трохи занадто широко. Звідси і тріщина в штанах. Вам доведеться трохи пом'якшити крок.

Любовний гороскоп для Терезів

У цей день ваш коханий захоче показати вам світ з іншим. Ви ще не знаєте, чому він зробить дійсно неможливе. Не забувайте дивуватися і захоплюватися – або якимось іншим способом проявити свою думку. Він дійсно дуже цього потребує.

Кулінарний гороскоп для Терезів

Нынче окружающие охотно поверят любому вашему слову. Вы неплохо будете смотреться в роли радушного хозяина большого застолья - уговорить гостей откушать того или иного блюда вам не составит ни малейшего труда. Не увлекайтесь, поешь те сами, причем весьма желательно - чего-нибудь горячего. Пусть даже и немного - главное, не ограничивать поступающую в организм пищу салатами.

Скорпіон (24 вересня - 23 жовтня)

Гороскоп на 17 декабря 2021 року для Скорпіонів

Бізнес-гороскоп для Скорпіонів

Тепер ви повинні вибрати вичікуве ставлення і не приймати ніяких рішень ще, незалежно від того, що вони турбують. Ситуація дуже нестабільна, є сенс почекати, поки все заспокоїться.

Любовний гороскоп для Скорпіонів

У цей день вам буде непросто пояснити коханій людині, що ви дійсно відчуваєте і яку реакцію на вашу поведінку очікуєте від нього. Тому не варто очікувати від нього миттєвого і стовідсоткового розуміння. Відчуйте себе вчителем початкових класів, який повинен повторювати все двадцять разів.

Гороскоп здоров'я для Скорпіонів

В этот день звезды рекомендуют Скорпионам спать ровно столько, сколько того требует ваш организм – ни секундой меньше. Любые попытки ограничить его в количестве сна, пусть даже подбадривая энергетиками, приведут к довольно печальным последствиям.

Загальный гороскоп для Скорпіонів

Сьогодні ви повинні переповнити оптимізм. Все складеться без найменших зусиль з вашого боку. Однак такий стан речей може трохи розлютити деяких. Незручні ситуації можливі на основі елементарної заздрості.

Кулінарний гороскоп для Скорпіонів

Сегодня вы можете оказаться весьма эгоистичны. Важнейшая из задач этого дня - обеспечить себе достойное времяпрепровождение и, разумеется - трапезу. То, как при этом окажутся накормлены и развлечены окружающие, вас волновать не должно. Да и не будет. Обязательно поешьте супа, в идеальном случае - ухи из речной рыбы с лимончиком.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

Гороскоп на 17 декабря 2021 року для Стрільців

Любовний гороскоп для Стрільців

Сьогодні ваше аналітичне мислення допоможе вам дізнатися деякі подробиці тих чи інших подій, про які ваш коханий з тих чи інших причин не наважився розповісти вам. Однак нічого кримінального в них не буде: він просто чомусь вирішив, що краще пересипати, ніж підхопити.

Бізнес-гороскоп для Стрільців

Сьогодні ваш робочий день закінчиться настільки несподівано, що ви навіть не встигнете озирнутися назад. А також завершити всі незавершені справи. Тому варто поквапитися завершити останню життєво важливу операцію до того, як двері офісу почнуть ультимаційно закриватися.

Загальный гороскоп для Стрільців

Чим активніше ви намагаєтеся форсувати події, тим важче вам стає захищати позиції, які ви вже виграли. Може бути, ви повинні спробувати розібратися з поточними справами, перш ніж почати щось нове?

Гороскоп здоров'я для Стрільців

У цей день слід відмовитися від підвищених фізичних навантажень, адже тепер ви можете зіткнутися з високим кров'яним тиском. Подбайте про своє здоров'я і не перевтомтеся на роботі.

Кулінарний гороскоп для Стрільців

Чим менше початкові компоненти страв, що подаються сьогодні, тим правильніше буде ваш раціон з точки зору зірок. Вдалий день для всіляких зернових страв - каші, плову, а також борошняних виробів. Будь-яка дрібниця морського походження теж піде добре - від кілека і шпроти, закінчуючи коктейлем мідій, креветок та інших морепродуктів.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Гороскоп на 17 декабря 2021 року для Козерогів

Бізнес-гороскоп для Козерогів

Сьогодні ви трохи по-новому подивитеся на людей, які вас оточують. Цілком можливо, що ваші колеги зовсім не такі чуйні і відкриті люди, як ви звикли думати. Ну а не завжди вам доведеться носити рожеві окуляри, і такий тверезий погляд на світ допоможе вам правильно вибрати поведінку в компанії колег.

Любовний гороскоп для Козерогів

Сьогодні вам доведеться ревнувати кохану людину, і навіть не до телевізора або хобі, а до абсолютно живої людини, досить привабливої і симпатичної. Тому будьте готові до того, що вас переповнюють сильні почуття, але не особливо приємні, яскраві і чисті.

Загальный гороскоп для Козерогів

"Бойтесь данайцев, даже дары приносящих!" - сказавший эти слова был мудр, и они до сих пор не утратили своей актуальности. Имейте это в виду.

Кулінарний гороскоп для Козерогів

Сьогоднішній вечір ідеально підходить для дегустації смачної страви. Що? Насправді, це зовсім не має значення. І, головне, не дозволяйте собі переконатися, що ви недостойні цим смачним ласощами. Ну а починати день, мабуть, з чашки чудової кави еспресо. Але тільки чудово! Якщо є сумніви в його якості - краще випити середній чай.

Гороскоп здоров'я для Козерогів

Сегодня вам может быть довольно трудно дышать – то ли воздух будет несколько неприемлем для ваших легких, то ли они начнут мечтать о чем-то более свежем и возвышенном. Постарайтесь осуществить их мечты хоть ненадолго.

Водолій (21 січня - 20 лютого)

Гороскоп на 17 декабря 2021 року для Водоліїв

Кулінарний гороскоп для Водоліїв

Сьогодні ви не будете мати відносно поняття, що їсти, поки це доступно. Принаймні, зоряне небо не застерігає ні від чого конкретного, крім абсолютно неїстівних речей. Хоча питання їстівності залишається відкритим - досить згадати смаки графа Каліостро, перекушуючи вилкою, але відмовляючись від порцелянової тарілки.

Загальный гороскоп для Водоліїв

Сегодня события могут выйти из-под вашего контроля. Впрочем, это и к лучшему, сможете, наконец, перестать о них заботиться.

Гороскоп здоров'я для Водоліїв

Тепер Водоліям слід пам'ятати, що в догляді за здоров'ям є така важлива деталь, як регулярність. Це до того, що сьогодні ви будете схильні до забудькуватості і зневаги до режиму дня.

Бізнес-гороскоп для Водоліїв

Настав час перестати робити слона з крота. Ваша ситуація набагато сприятливіша, ніж у 90 відсотків населення світу. Не вірите мені? Десь була статистика, дивіться. Це відволікатиме вас від важких думок.

Любовний гороскоп для Водоліїв

Ждите сегодня от вашего любимого человека какого-либо сюрприза. Скорее всего, дождетесь. И по всей вероятности, весьма приятного, теплого и радостного. Поэтому с утра приготовьте вашу самую лучезарную и благодарную улыбку - она будет весьма кстати!

Риби (21 лютого - 20 березня)

Гороскоп на 17 декабря 2021 року для Риб

Кулінарний гороскоп для Риб

Сьогодні особливо добре вживати в їжу екзотичні м'ясні продукти, ті, які ви не знайдете на кожному кроці. Стейк з оленини, копчене м'ясо ведмедя, м'ясо сушеного кенгуру... Жаб'ячі ноги відірвуться в гіршому випадку, хоча класифікація жаб як м'яса - це розтяжка. З іншого боку, це не риба.

Гороскоп здоров'я для Риб

Цей день може бути дуже небезпечним для здоров'я Риб, однак, якщо ви насторожено, то своїми оперативними діями можна звести всі можливі проблеми до мінімуму.

Загальный гороскоп для Риб

Сьогодні всі будуть настільки поступливими, що у вас може виникнути підозра, що це не добре. Турбуючись даремно, краще скористатися моментом, перш ніж вони змінять свою думку.

Любовний гороскоп для Риб

Сьогодні велика кількість сторонніх справ буде заважати вашому особистому життю, що навряд чи порадує вас, а тим більше для коханої людини. Вам доведеться якимось чином вирізати хвилини, щоб спілкуватися зі своєю другою половинкою. Можливо, краще відмовитися від нього взагалі?

Бізнес-гороскоп для Риб

Вы будете слишком расточительны, поэтому даже ваших весьма приличных средств может не хватить на действительно важные покупки. Просить сейчас премии или какой-либо денежной выплаты у начальства не следует, сейчас шефу явно не до вас, и вы только попадёте под горячую руку.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм