Гороскоп на 20 квітня для всіх знаків зодіаку
Категорія
Гороскоп
Дата публікації

Гороскоп на 20 квітня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 20 квітня для всіх знаків зодіаку
Джерело:  online.ua

Обійми - це, мабуть, одна з найпалкіших форм прояву любові для Лева, бо ви відчуваєте себе у безпеці і близько до людини. Таке відчуття, що всі печалі пішли, і це одне з найбільш приголомшливих відчуттів в світі. багатьох жінок турбує питання: "Як утримати чоловіка?" Але жінки-Леви знають, що якщо хочеш бути справді щасливою - не варто жити з чоловіком, якого потрібно утримувати.

У Риб відмінна пам'ять і вони ніколи не забувають доброго ставлення до себе. Погане можна пробачити і викинути. А гарне буде гріти душу і через роки. Риби ніколи не забудуть того, хто був з ними у важкі хвилини. добре, що думки Риб ніхто не може читати, бо образ сором'язливих і скромних людей полетів би до біса.

Стрільці не бояться в чомусь зізнатися. Вони бояться, що їх зізнання неправильно зрозуміють, тому що найчастіше так і трапляється.

Читайте щоденний

гороскоп на кожен день

для всіх знаків зодіаку на нашому сайті. Гороскоп на сьогодні, 20 квітня, для всіх знаків зодіаку читайте далі в нашому матеріалі.

Овен (21 березня - 20 квітня)

Гороскоп на 20 апреля 2020 року для Овнів

Гороскоп здоров'я для Овнів

В цей день ваш шлунок буде особливо слабким і вразливим, тому постарайтеся не дратувати його даремно. Робіть все можливе для того, щоб звернути увагу на ваш раціон і скласти його найкращим для вашого травлення чином.

Загальный гороскоп для Овнів

Сьогодні, вам, ймовірно, доведеться кричати, щоб хоч хто-то вас почув. Ну і бог з ними, не хочуть слухати - не треба. Побережіть зв'язки.

Бізнес-гороскоп для Овнів

Нині зірки пророкують несподівані грошові надходження, що не може вас не порадувати. Навіть якщо говорити в цілому, у вас зараз все досить рівно і стабільно на службі, отже, можна спокійно працювати, не побоюючись будь-яких авралу.

Кулінарний гороскоп для Овнів

Мабуть, зірки не ризикнуть сьогодні порекомендувати вам скоротити кількість прийнятої всередину їжі. Але ось зменшити кількість різних споживаних в їжу інгредієнтів, мабуть, варто. З цієї причини краще відмовитися від всіляких салатів Олів'є та інших вінегретів. А ось спагетті з пармезаном нині доведеться дуже до речі. Тільки саме з цим пармезаном - заміни ну абсолютно неприпустимі.

Любовний гороскоп для Овнів

У цей день ви згадайте про те, що таке ревнощі. Спогад буде не з приємних як для вас, так і для вашого коханої людини, однак іноді це просто необхідно для того, щоб струсити, освіжити почуття. Зірки сподіваються, що тільки для цього...

Телець (21 квітня - 20 травня)

Гороскоп на 20 апреля 2020 року для Телеців

Кулінарний гороскоп для Тельців

Нині вибір страв повинен підкорятися виключно практичних міркувань. Дорогі витребеньки вам ні до чого - ні насолоди, ні особливої радості від надзвичайно естетичного оформлення ви, швидше за все, не отримаєте. А ось оцінити хороший біфштекс з маринованою цибулею, зеленим горошком і парою-трійкою варених картоплин (майте на увазі - ні в якому разі не фрі) - це по вашій частині.

Гороскоп здоров'я для Тельців

Нині ваше здоров'я не буде вас турбувати, однак це не означає, що можна розслабитися. На що вам слід звернути пильну увагу, так це на здоров'я ваших близьких. Почніть з діагностики, так ви швидко у всьому розберетеся.

Загальный гороскоп для Тельців

Висловлюйте свою думку абсолютно щиро - це сьогодні дуже важливо. Дозвольте іншим дізнатися, що ви думаєте про них і їх діяльності.

Любовний гороскоп для Тельців

В цей день вашій коханій людині захочеться стати для вас незамінним у всіх сферах вашого життя. Навряд чи у нього це вийде: він хоч і великий, але, на жаль, далеко не в усьому. Постарайтеся м'яко і тактовно йому про це сказати, щоб не витрачав сил на дрібниці.

Бізнес-гороскоп для Тельців

Сьогодні ви будете у всьому покладатися на поради ваших друзів, колег і партнерів. Можливо, деякі з цих порад навіть виявляться здоровими і цінними, однак не варто вірити у все сказане вам беззастережно і кидатися у вир необдуманих рішень. Не забудьте все зважити.

Близнюки (21 травня - 21 червня)

Гороскоп на 20 апреля 2020 року для Близнюків

Бізнес-гороскоп для Близнюків

День повинен обійтися без авралів і непередбачених справ. Працюйте спокійно, приділяючи особливу увагу достовірності інформації, якою ви користуєтеся. Ви з усім зараз в змозі впоратися самі, тому будь-які зусилля будуть марними.

Любовний гороскоп для Близнюків

Це не найкращий день для прийняття відповідальних рішень, але цілком вдалий для того, щоб почати їх обдумувати. Можна навіть спільно. Тільки не намагайтеся натиснути на партнера з метою прискорення процесу.

Кулінарний гороскоп для Близнюків

Не поспішайте з'їсти перше блюдо, боячись, що охолоне друге. Ви ризикуєте, по-перше - обпектися, а по-друге - не помітити його смаку. А це було б прикро, незалежно від того, замовите ви овочевий суп мінестроне, суп-крем з печериць або український борщ, уваги до смаковими якостями замовленого слід проявити побільше. Воно того варте.

Гороскоп здоров'я для Близнюків

Уважно поставтеся до сигналів, які подає вам ваш організм, з усім можливим увагою. Це не помисливість, а турбота про здоров'я, навіть якщо близькі посміюються над вашим бажанням знайти причину кожному чиху. Просто як раз сьогодні нічого втрачати не слід.

Загальный гороскоп для Близнюків

Сьогодні ви легко зможете стати центром уваги там, де опинитеся. Можливо, це навіть буде трохи заважати.

Рак (22 червня - 22 липня)

Гороскоп на 20 апреля 2020 року для Раків

Загальный гороскоп для Раків

Сьогодні найбільш спокусливим способом вирішити проблему може виявитися найбільш мелодраматичный з вигляду. Не використовуйте його, вам занадто довго будуть це дія поминати.

Любовний гороскоп для Раків

В цей день вашій коханій людині нелегко буде знайти з вами спільну мову. Начебто будете говорити зрозумілими один одному словами, от тільки вони будуть стикуватися якось незрозуміло, і комбінації виявляться недоступними для розуміння. Доведеться з цим щось робити. Може бути, перейти на мову жестів?..

Кулінарний гороскоп для Раків

Сьогодні вам буде досить важко знайти час, сили і головне - бажання поставити організму корм. Однак, якщо це вам (або комусь іншому, взявся за це невдячна справа) все ж таки вдасться, ви раптом виявите не тільки те, що дуже голодні і дуже задоволені таким розвитком подій, але і те, що нічого смачнішого за останні пару місяців ви не пробували. Причому такий ефект найбільш імовірний, якщо замовлена буде качка.

Бізнес-гороскоп для Раків

Сьогодні вам буде непросто переконати когось у тому, що будь-яка його спроба вам допомогти – це загроза вам перешкодити. Якщо вам дійсно не потрібно сприяння – зробіть все можливе для того, щоб воно не було надано, інакше результати можуть виявитися досить жалюгідними.

Гороскоп здоров'я для Раків

В цей день Ракам слід бути особливо уважними до правил гігієни. Не варто думати, що швидко підняте не вважається впало - так чи потрібен вам ризик підхопити кишкові розлади?

Лев (23 липня - 23 серпня)

Гороскоп на 20 апреля 2020 року для Левів

Загальный гороскоп для Левів

Встряхнитесь і візьміть себе в руки. Зробити це буде нелегко, зате якщо вдасться, вашої цілеспрямованості і зібраності можна буде тільки позаздрити.

Любовний гороскоп для Левів

В цей день вам доведеться виконати обіцянку, яку ви дали вашій коханій людині досить-таки давно і про який вже встигли геть забути. Однак він, на ваш жаль, про це пам'ятати, і вам обов'язково пригадає. Краще вже ви самі згадайте, попередньо.

Бізнес-гороскоп для Левів

Непередбачені обставини можуть змусити вас сьогодні неабияк розщедритися, тому всі плани економії полетять шкереберть. Але варто побачити позитивну сторону. Нехай витрати й не були заплановані, зате, заткнувши цю дірку вчасно, ви вирішили велику проблему, яка в майбутньому цілком могла перерости в катастрофу.

Кулінарний гороскоп для Левів

Сьогодні будьте обережні з незнайомою їжею - навіть одна ложка якого-небудь екзотичного супчика може зіпсувати вам увесь день аж до вечора. Краще навіть взагалі поголодувати, але якщо вже зовсім ніяк - намагайтеся їсти тільки вдома і тільки їжу, в свіжості і корисність якої ви впевнені на всі сто, а то й більше.

Гороскоп здоров'я для Левів

В цей день ваша шкіра може бути дуже сильно здивована тому, що ви будете надавати їй підвищену увагу, однак зробити це необхідно, оскільки в іншому випадку, швидкі проблеми з нею неминучі.

Діва (23 липня - 23 серпня)

Гороскоп на 20 апреля 2020 року для Дів

Бізнес-гороскоп для Дів

Ніщо не проходить безслідно, і ви даремно думаєте, що як би добре ви не справлялися зі своїми обов'язками, ваш начальник все одно залишить ваші успіхи без уваги. Зовсім навпаки, ви на дуже хорошому рахунку у вашого шефа, і сьогодні, безперечно, утвердить вас в цій думці.

Кулінарний гороскоп для Дів

Сьогоднішній день не нікуди не годиться для романтично налаштованих особистостей, витончених натур і вічно худнуть дам. Якщо ви належите до однієї з перерахованих спільнот, вам вельми рекомендована сувора дієта тайгового мисливця - запечена на вугіллі ведмежатина, коріння, кедрові горіхи або просто тушонка з макаронами.

Любовний гороскоп для Дів

В цей день вам не рекомендується ділитися з друзями якою-небудь інформацією, пов'язане з вашим особистим життям. Особливо обережним слід бути відносно конкретних імен - їх озвучувати не можна ні в якому разі. Ваша балакучість неодмінно буде мати наслідки і швидше за все - не найприємніші.

Гороскоп здоров'я для Дів

В цей день на Дів зійде натхнення і якась особлива ясність думки. Якщо в результаті вам прийде в голову, що ви прекрасно розумієте, що з вами не так, і як це виправити, запишіть план дій на папірець і почекайте до завтра. На ранок все це напевно перестане здаватися гарною ідеєю - ціліше будете.

Загальный гороскоп для Дів

Постарайтеся сьогодні нікому не демонструвати ступінь своєї вразливості. Цим можуть скористатися найнижчим чином.

Терези (24 серпня - 23 вересня)

Гороскоп на 20 апреля 2020 року для Терезів

Бізнес-гороскоп для Терезів

Якщо ви цілком і повністю присвятили себе творчого життя, то сьогодні у вас з'явиться можливість знайти собі новий, дуже гарний і стабільний джерело заробітків. Так що в найближчому майбутньому ви не будете відчувати матеріальних труднощів.

Загальный гороскоп для Терезів

Сьогодні більшу роль будуть грати різного роду випадковості. У зв'язку з цим обставиною витрачати час на планування не варто - безглуздо.

Кулінарний гороскоп для Терезів

Ви потребуєте певної кількості змін. Якщо міняти спосіб життя, оточення або кліматичний пояс вам поки не хочеться, а житло і гардероб - дорого, цілком можете обмежитися зміною уподобань в кулінарному плані. Ви любите французьку кухню? Тоді перемикайтеся на грузинську. Втім, якщо і це вас не влаштовує, залишається сподіватися, що погода зміниться.

Любовний гороскоп для Терезів

Нині вам рекомендується знайти собі більш корисне для здоров'я заняття, ніж перегляд телепрограм. Непоганим вибором був би недовгий похід — але вам навряд чи вдасться умовити хоч кого-небудь скласти вам компанію. Винятки можливі, якщо тільки любов вашої половинки до вас безмежна.

Гороскоп здоров'я для Терезів

Нині вам корисно буде відмовитися від білкової їжі. Дозвольте вашому організму трохи відпочити від подібного роду ласощів. Поки що можете приготувати собі різноманітні овочеві салати: вони будуть корисні і для вашої фігури теж.

Скорпіон (24 вересня - 23 жовтня)

Гороскоп на 20 апреля 2020 року для Скорпіонів

Кулінарний гороскоп для Скорпіонів

Нині перевагу слід віддати страв, пропускає сонячне світло. Навіть якщо з сонцем сутужно. Зійде і світло електричний, була б їжа прозорою. Тому на перше - бульйон (зварений за всіма правилами, не мутний і не жирний), можна заправлений рисом або локшиною, але краще - з грінками або профітролями. На друге - холодець. На десерт - желе або мармелад. Можна також млинцями з червоною ікрою побавитися, то тільки якщо млинці будуть тонюсенькими.

Загальный гороскоп для Скорпіонів

Сьогодні вам варто бути максимально обачним при проведенні навіть самих дрібних фінансових операцій. Можливо, їх краще зовсім не здійснювати. Назавтра ви зможете знайти цим грошам куди краще застосування.

Гороскоп здоров'я для Скорпіонів

В цей день зірки радять вам забезпечити захист свого організму від різних шкідливих факторів навколишнього середовища, адже з-за сильного психоемоційного напруги ваш організм може бути ослаблений.

Любовний гороскоп для Скорпіонів

Сьогодні ваш улюблений чоловік стане вашим несподіваним і незамінним помічником в тому чи іншому вашому починанні. Проте постарайтеся не залежати від нього цілком і повністю. Нехай його підтримка стане приємним сюрпризом і корисним підмогою, але не виявиться наркотичною залежністю.

Бізнес-гороскоп для Скорпіонів

Можливо, вам доведеться змінити місце роботи, але це зовсім не пов'язано з тим, то ви повинні покинути свій пост. Зовсім ні, просто у вашої фірми в цілому або вашого відділу зокрема намічається переїзд, до якого ви незабаром почнете готуватися. Так що вам слід врахувати, що гряде метушливий час.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

Гороскоп на 20 апреля 2020 року для Стрільців

Гороскоп здоров'я для Стрільців

Сьогодні самопочуття Стрільців повинно бути стабільним і не викликати зайвих побоювань і переживань. Правда, деяким може прийти в голову, що раз організму добре, його можна кілька навантажити... З цим обережніше.

Любовний гороскоп для Стрільців

Кажуть, що в парі один любить, а інший лише дозволяє себе любити. Ніхто не береться стверджувати абсолютну справедливість цієї фрази для всіх пар, але її актуальність для вас оскаржувати не візьмуться навіть зірки. Залишилося тільки з'ясувати, хто ж любить. Ви? Чи вас?

Кулінарний гороскоп для Стрільців

Цей день повинен залишити в пам'яті лише приємні спогади, хоча якихось особливих подій він і не обіцяє. Не зовсім вдалий час для гастрономічних експериментів, буде набагато краще, якщо ви зручно влаштуватися перед столом, накритим улюбленими вами стравами. Відчувати себе при цьому треба максимально комфортно, якщо вам хочеться зняти туфлю і підігнути ногу під себе - так і зробіть. І нікуди не поспішайте - дозвольте собі отримати задоволення від їди.

Бізнес-гороскоп для Стрільців

Сьогодні ви станете перед вибором, чи продовжувати невідступно слідувати своїм принципам або скористатися моментом, щоб придбати гарні і дуже корисними зв'язками. Вибір за вами. Подумайте, чи готові ви на жертву заради успіху?

Загальный гороскоп для Стрільців

Сьогодні ви будете найсуворішим з усіх своїх критиків. Невдоволення собою може грунтовно зіпсувати вам настрій, доведеться щось зробити, щоб його вгамувати.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Гороскоп на 20 апреля 2020 року для Козерогів

Загальный гороскоп для Козерогів

Над вами зависла деяка загроза, небезпека якої можна запобігти, якщо зайнятися цим питанням негайно. Тихо забитися в кут, щоб смиренно чекати розплати за помилки ви завжди встигнете.

Любовний гороскоп для Козерогів

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важливо знати, що б не трапилося, ви завжди підтримаєте його в скрутну хвилину, не дасте впасти, зірватися, піти і потонути в трясовині неприємностей. Постарайтеся створити враження саме такого людини – а краще остаточно і безповоротно таким стати.

Бізнес-гороскоп для Козерогів

День буде дуже успішним для організації ділових поїздок і ведення переговорів. У зможете виступити посередником у різного роду комерційних підприємствах. Чим краще ви проявите себе, тим значнішими будуть ваші шанси отримати гарну винагороду.

Гороскоп здоров'я для Козерогів

В цей день вам не варто перевантажувати себе вирішенням багатьох проблем. Якщо вам так вже хочеться серйозних звершень, візьміться за якусь одну справу і виконайте його з блиском. Все одно більше тільки здоров'я ваше підірве.

Кулінарний гороскоп для Козерогів

Сьогодні ви можете виявитися надмірно вимогливі до всього, що стосується їжі. Зрозуміло, все має бути в кращому вигляді: продукти зобов'язані бути найсвіжішими, оформлення страв - максимально естетичним, смак - бездоганним, обслуговування блискавичним. Однак настільки заглиблені пошуки досконалості не принесуть нічого, крім розчарування, навіть все дійсно дуже непогано. Розслабтеся і отримуйте задоволення від того, що маєте.

Водолій (21 січня - 20 лютого)

Гороскоп на 20 апреля 2020 року для Водоліїв

Гороскоп здоров'я для Водоліїв

В цей день прислухайтеся не тільки до рекомендацій лікуючого лікаря, але і до власної інтуїції. Якщо щось викликає у вас недовіру, краще проконсультуйтеся ще раз, так ви зможете уникнути проблем.

Кулінарний гороскоп для Водоліїв

Сьогодні основну частину ваших думок будуть займати проблеми фінансового плану. Саме час трохи поскупитися, пошукайте місце з по можливості більш демократичними цінами. Зверніть увагу на млинцеві - і їжа досить смачна, і недорого. Тим більше, що млинці з рибою і кропом або капустою і яйцем нині будуть особливо гарні.

Загальный гороскоп для Водоліїв

Ви так добре будете справлятися зі своїми справами, що вам шкода буде, що вони закінчуються. Втім, гарний настрій на честь виконаного завдання нікуди від вас не піде.

Любовний гороскоп для Водоліїв

Сьогодні у вас прокинеться бунтар, руйнівник і революціонер. Вам захочеться кардинальних змін у ваших стосунках з вашим коханою людиною – для того, щоб потім на місці цих відносин вибудувати щось абсолютно нове, революційне і приголомшливе.

Бізнес-гороскоп для Водоліїв

Не утомляйтесь, адже надія на те, що вихідні дні виявляться днями відпочинку, досить примарна, так що бережіть себе більше, ніж зазвичай. Також будьте обережні з необдуманими висловлюваннями, адже слово не горобець, потім вам може знадобитися багато часу, щоб залагодити наслідки.

Риби (21 лютого - 20 березня)

Гороскоп на 20 апреля 2020 року для Риб

Кулінарний гороскоп для Риб

Є свято - немає свята - не важливо. У будь-якому випадку, салат Олів'є (у нинішньому розумінні цього назви) нині буде дуже навіть до речі. Тільки не треба називати цим гордим ім'ям жалюгідну саморобку, в якій по якомусь непорозумінню присутній варена ковбаса або, того гірше, сосиски. Ніхто не сперечається, навіть сосиски можуть бути смачними, але заважати Божий дар і яєчню все ж не варто.

Загальный гороскоп для Риб

Сьогодні ви можете закохатися, причому як у людини, якого ви бачите вперше, так і добре знайомого. Якщо ж ваше серце зайняте, і ви не хочете нічого міняти, то слід бути обережним і всіляко уникати осіб протилежної статі.

Бізнес-гороскоп для Риб

Сьогодні уважно поставтеся до свого настрою: його поведінка у вас, як відомо, не піддається поясненню з точки зору логіки. Занадто різкі переходи від смутку до радості в цей день можуть послужити вам погану службу, адже вам невідомо, як сприйме таку поведінку начальник.

Гороскоп здоров'я для Риб

Сьогодні Рибам варто бути дуже завбачливим і продумувати наслідки кожного вашого кроку. Зробіть все можливе для того, щоб не завдати собі шкоди своїми власними діями.

Любовний гороскоп для Риб

Сьогодні вашій коханій людині доведеться несолодко, бо характер у вас виявиться явно не медовим. Що ж, бувають і такі дні, і до них доводиться ставитися з терпінням і розумінням. Головне, щоб вони не ввійшли в звичку, інакше особисте щастя може розбитися об побут.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм