Гороскоп на 24 грудня для всіх знаків зодіаку
Категорія
Гороскопи
Дата публікації

Гороскоп на 24 грудня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 24 грудня для всіх знаків зодіаку
Джерело:  online.ua

Скорпіони - це ті люди, яким вкрай необхідно знайти баланс між спокоєм і високим ступенем активності. приблизно 98% проблем Скорпіонів були б вирішені, якби вони заспокоїлися і перестали занадто поглиблено думати про ці проблеми. силою свого характеру Скорпіони зобов'язані тим, хто замість того, щоб протягнути їм руку, коли вони починали падати, ще й ставили підніжку. в кожному Скорпіоні живуть двоє людей: один спокійний і мовчазний, а другий з'являється, коли ображають першого. І ця зустріч для кривдників з дуже неприємних.

Кмітливі і допитливі Діви вміють чинити серйозний вплив на тих, хто наділений правом приймати відповідальні рішення. І з успіхом цим користуються. щоб зберегти відносини в любові, Дівам свою вроджену впертість варто використовувати в обмежених кількостях.

Обійми - це, мабуть, одна з найпалкіших форм прояву любові для Лева, бо ви відчуваєте себе у безпеці і близько до людини. Таке відчуття, що всі печалі пішли, і це одне з найбільш приголомшливих відчуттів в світі. багатьох жінок турбує питання: "Як утримати чоловіка?" Але жінки-Леви знають, що якщо хочеш бути справді щасливою - не варто жити з чоловіком, якого потрібно утримувати.

Читайте щоденний

гороскоп на кожен день

для всіх знаків зодіаку на нашому сайті. Гороскоп на сьогодні, 24 грудня, для всіх знаків зодіаку читайте далі в нашому матеріалі.

Овен (21 березня - 20 квітня)

Гороскоп на 24 декабря 2021 року для Овнів

Загальный гороскоп для Овнів

Якщо у вас зіпсувалися стосунки з близькою і дорогою вам людиною, то, бажаючи їх відновити, зробіть перший крок. Можливо, неправий був він, але що це змінює? Ви, насправді, такі схожі...

Гороскоп здоров'я для Овнів

Нині можуть загостритися алергічні реакції на різні ліки, тому зараз не найкращий час, щоб експериментувати з новими препаратами.

Кулінарний гороскоп для Овнів

Сьогодні ви можете зловити себе на відчутті, що ви вже давно гостро хочете їсти. При цьому зібратися і кудись піти буде завданням практично нездійсненним. Доведеться скористатися послугами доставки їжі, якщо, звичайно, ви не хочете надвечір стати небезпечним для суспільства, бо ще трохи, і ви почнете оцінювати індивідуумів виключно з гастрономічного погляду. Замовте свинину - вона найкраще вгамує ваш голод сьогодні.

Бізнес-гороскоп для Овнів

Сьогодні зірки рекомендують вам довіритися своїй інтуїції та працювати у повній відповідності до її вказівок та порад. Іноді, втім. вони будуть суперечити здоровому глузду: тоді вам варто ретельно зважити всі «за» і «проти». І все ж таки віддати перевагу наитию.

Любовний гороскоп для Овнів

Дізнайтеся, чим живе і дихає ваша кохана людина. Прочитайте його улюблену книгу, попросіть у нього диск, під який він щовечора засинає. Це допоможе вам краще його зрозуміти та, відповідно, сильніше полюбити. До речі, якщо він захоче зробити все те саме, значить, ви справді чудова пара!

Телець (21 квітня - 20 травня)

Гороскоп на 24 декабря 2021 року для Телеців

Кулінарний гороскоп для Тельців

Ранкова дієта особливого значення не має – їжте те, що знайдете у холодильнику. А ось надвечір зіркове меню стане вимогливим до замовлення - нехай для вас приготують жульєн з грибів (дуже бажано - білих) з шинкою під білим соусом, хоч би як він при цьому називався. І подадуть біле вино.

Гороскоп здоров'я для Тельців

Якщо ви хочете схуднути, приготуйте щось несмачне. Сьогодні найефективнішим методом вирішення проблем буде вплив на психіку, а не тіло.

Любовний гороскоп для Тельців

Фортуна – дама непостійна! Проте сьогодні вона, мабуть, вам буде супроводжувати. Особливо, якщо ви оберете шляхи найменшого опору. Не вздумайте суперечити старшим, не вступайте в суперечки зі свекрухою (тещею) і не грубуйте бабусям біля під'їзду. І вони не затьмарять ваш день уїдливими зауваженнями.

Бізнес-гороскоп для Тельців

На вас навалився непідйомний вантаж різноманітних турбот? Нині ви зможете зітхнути вільніше — не всі, звичайно, але багато ваших проблем і труднощів вирішаться несподіваним і мирним чином. І саме тому ви весь день перебуватимете в хорошому настрої.

Загальный гороскоп для Тельців

Намагайтеся не переоцінити власні сили - все одно переробити всі справи не вдасться, а здоров'я берегти треба. Задіяти колективний розум для вибору основного напряму діяльності.

Близнюки (21 травня - 21 червня)

Гороскоп на 24 декабря 2021 року для Близнюків

Загальный гороскоп для Близнюків

Сьогодні вам краще не вступати у суперечки та не брати участь у змаганнях. Якщо ви не будете єдиним претендентом на щось, це щось вам не дістанеться. Прийде визнати, що перемога належить не вам.

Любовний гороскоп для Близнюків

Сьогодні у вашій коханій людині прокинеться екстремал, і він спробує розбудити цього страшного звіра і у вашій душі, причому діяти буде дуже активно. Будьте готові до того, що вам належить разом підкорювати гірські вершини, залазити на восьмий поверх абсолютно гладкою стіною або робити ще щось подібне.

Гороскоп здоров'я для Близнюків

Нині Близнюкам не варто захоплюватися нетрадиційними способами лікування, оскільки без спостереження з боку досвідченої в цьому питанні людини ви можете завдати собі лише шкоди.

Кулінарний гороскоп для Близнюків

Хорошому апетиту та якісному травленню сьогодні сприятиме наявність за столом уважного та співчувального слухача, який не забуває у перерві між ковтками зробити розумне обличчя і сказати щось на кшталт "так-так, звичайно" або "так невже?". Годувати цю безцінну людину (і себе заодно) найкраще біфштексом з картоплею та пивом.

Бізнес-гороскоп для Близнюків

Зірки рекомендують вам у цей день не розраховувати на допомогу. Навряд чи вона прийде вчасно чи взагалі прийде. Що ж, ваша робота тільки ваша, і саме вам за неї платять гроші. А значить, доведеться виконувати її самостійно від і до, хоч би як важко це не було.

Рак (22 червня - 22 липня)

Гороскоп на 24 декабря 2021 року для Раків

Бізнес-гороскоп для Раків

Немає нічого страшного в тому, що ви здійсните сьогодні помилку у справі, в якій були впевнені, що знаєтеся. Не звинувачуйте себе, адже всі помиляються, навіть найдосвідченіші люди, але тепер ви знатимете, як вчинити в такій ситуації, так що вийміть урок із сьогоднішнього дня.

Любовний гороскоп для Раків

Сьогодні вам сумно згадуватиме про свої колишні стосунки. Можливо, вони давно й надійно канули в лету, проте чомусь саме цього дня вони виринуть звідти ненадовго, щоб сумно помахати вам рукою. Не відгукуйтесь на їхні заклики: минуле вже давно минуле.

Загальный гороскоп для Раків

Сьогодні ви прокинетеся з піснями, і в такому ж стані ляжете спати. Вам везтиме буквально у всьому.

Кулінарний гороскоп для Раків

Сьогодні вам слід з'їсти щось запашне. Власне, непогано б, щоб усе, що так чи інакше потраплятиме у ваш організм, смачно пахло. Просто ваш нюх загостриться і, відповідно, запахи вийдуть на перший план. Тому якщо вже пити чай, то з жасмином (можна м бергамотом, але дуже присмак різкий), якщо їсти м'ясо - то в ароматному соусі, з часником і медом, наприклад.

Гороскоп здоров'я для Раків

Нині подбайте про свою шкіру. Зволожуйте її різними кремами, не забудьте обробити фруктовим льодом і зробити трав'яні примочки. Вона, напевно, буде вдячна.

Лев (23 липня - 23 серпня)

Гороскоп на 24 декабря 2021 року для Левів

Загальный гороскоп для Левів

Сьогодні ви легко зможете стати центром уваги там, де опинитеся. Можливо, це навіть трохи заважатиме.

Кулінарний гороскоп для Левів

Чим далі ви відправитеся на пошуки їжі, гідної вашого вишуканого смаку, тим глибше виявиться ваше розчарування у скоєному. Пошукайте можливість перекусити ближче, напевно, знайдуться більш ніж приємні місця. Якщо ж околиці давно досліджені й їжа, яку можна дістати неподалік, кваліфікована як неїстівна, чи не замислитись про замовлення обіду з доставкою?

Бізнес-гороскоп для Левів

Вам терміново знадобляться нові ідеї. Не впертеся, вам потрібна допомога. Але не забувайте, що істина народжується в суперечці, тому просто передати ініціативу з роботи над тим чи іншим питанням комусь іншому буде мало — потрібне колегіальне рішення.

Любовний гороскоп для Левів

У цей день вас дуже легко зачепити за живе, поранити чи образити. Звичайно, ваші рідні, улюблені та близькі це помітять і активно щадитиме ваші почуття, однак і вам слід за собою наслідити. Якщо ви заздалегідь знатимете, що завдасть вам болю, краще цього по можливості уникнути.

Гороскоп здоров'я для Левів

Нині у Львова дуже вразливі легені, тому по можливості постарайтеся відмовитися від різних процедур, пов'язаних з дихальною системою, і вже звичайно, ні про яке куріння не може йтися!

Діва (23 липня - 23 серпня)

Гороскоп на 24 декабря 2021 року для Дів

Кулінарний гороскоп для Дів

Фруктовий день. Коли вам набридне їсти яблука та банани з апельсинами в натуральному вигляді, переходьте на компоти та варення – втомлять і вони – спробуйте абрикоси, обсмажені в клярі, або тушковані банани. Підсмажити в тесті можна також яблука та ананаси. Крім того, є маса салатів із фруктами, починаючи від суто фруктового асорті з білим вином, аж до цілком солідного рибного салату з яблуком.

Бізнес-гороскоп для Дів

Повірте у свої сили, адже якщо раніше у вас йшла смуга невдач, це зовсім не означає, що ви більше ні на що не здатні! Здібні, і ще як! Тепер залишилося тільки себе переконати в майбутньому успіху і, відкинувши всі сумніви, зробити те, чого не наважувалися зробити через власні страхи.

Любовний гороскоп для Дів

Сьогодні вам належить прийняти відповідальне рішення, яке змінить не тільки ваше життя, а й життя вашої коханої людини, щонайменше, правда. Тому ви можете з ним порадитись про доцільність того чи іншого вчинку і навіть вислухати його думку.

Гороскоп здоров'я для Дів

Сьогодні зірки рекомендують звернути увагу на стан шкіри вашої голови. Напевно, варто купити якийсь шампунь, який зможе її належним чином пом'якшити і зволожити.

Загальный гороскоп для Дів

Не будьте букою. Привітна усмішка далеко не завжди надає особі ідіотського виразу. Хоча, це, звичайно, від особи залежить...

Терези (24 серпня - 23 вересня)

Гороскоп на 24 декабря 2021 року для Терезів

Кулінарний гороскоп для Терезів

Сьогодні у вас м'ясний день. Не бійтеся погладшати, білкова їжа не надто небезпечна в цьому відношенні. Нині ви можете поїдати всяку там яловичину, свинину, баранину, конину, та все, що завгодно, хоч кенгурятину без жодного ризику потім не поміститися в улюблені джинси чи сукню. Вітаються, зрозуміло, і відповідні гарніри, особливо виготовлені з м'яса.

Любовний гороскоп для Терезів

Сьогодні ваша кохана людина прийде вам на допомогу, навіть якщо ви її про це не попросите. Можливо, найкращою допомогою було б вам не заважати, однак він, мабуть, буде дотримуватися іншої точки зору і все ж таки зробить так, що вам завдяки йому буде простіше.

Гороскоп здоров'я для Терезів

Цього дня у тих, хто нещодавно підхопив вірусне захворювання, справи мають піти на виправлення, проте зараз поки що рано припиняти лікування. Щоб уникнути подальших проблем, доведіть все до кінця.

Бізнес-гороскоп для Терезів

Сьогодні на вас чекає досить довга і важка бесіда з кимось із ваших колег. Втім, вона мало стосуватиметься роботи – переважно ваших міжособистісних відносин. Намагайтеся зробити все можливе для збереження з ним приятельських відносин, інакше потім на роботі буде складно.

Загальный гороскоп для Терезів

Сьогодні вам показано високу фізичну активність. А щоб не було нудно, залучіть до цього корисного заняття ще когось.

Скорпіон (24 вересня - 23 жовтня)

Гороскоп на 24 декабря 2021 року для Скорпіонів

Гороскоп здоров'я для Скорпіонів

Цього дня Скорпіонам не слід забувати про фізичну активність, особливо якщо ви давно не мали шансу як слід розім'яти свої м'язи. Зараз саме час, щоби повернути тонус своєму організму.

Загальный гороскоп для Скорпіонів

Сьогодні ви будете несподівано слабкими. Нічого не робіть самі, змусіть ворушитися інших, адже слабкість теж можна зробити своєю зброєю.

Любовний гороскоп для Скорпіонів

Сьогодні порадуйте вашу кохану людину якими-небудь кулінарними вишукуваннями. Цілком пригодиться щось не дуже складне, зате приготовлене власними руками і з власною душею. Яєчня, наприклад. Навіть якщо щось у вас не вийде – не біда. Головне - бажання та увага.

Бізнес-гороскоп для Скорпіонів

Ви можете серйозно схибити - як в очах колег, так і у своїх власних. Просто справа в тому, що ви завжди розраховуєте на успіх, при цьому не враховуючи багато факторів, що не залежать від вас. Сьогодні навчить вас по-іншому дивитися на багато речей.

Кулінарний гороскоп для Скорпіонів

Сьогодні вам обов'язково слід приготувати щось м'ясне. Бажано – більше.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

Гороскоп на 24 декабря 2021 року для Стрільців

Гороскоп здоров'я для Стрільців

Нині може постраждати не так ваше фізичне здоров'я, як моральне. Плітки, недобрі погляди у ваш бік, брехня та інші неприємні події можуть вивести вас з ладу надовго. Бережіть себе.

Загальный гороскоп для Стрільців

Сьогодні ви цілком можете вирішити, що у вас напад дежавю. Не варто мучитися, це вже справді з вами відбувалося, причому відносно нещодавно. За аналогією ви зможете приблизно передбачити, що буде далі.

Кулінарний гороскоп для Стрільців

Сьогодні вам можуть відвідати вельми суперечливі почуття, причому водночас. При погляді на меню ви розриватиметеся між цікавістю і побоюванням, бажаючи спробувати щось нове і боячись, що воно виявиться гидотою. Друге, на жаль, ймовірно, тому рекомендується спочатку провести соціологічне опитування на тему смакових якостей тієї дивної страви, на яку ви поклали око, і вже потім приступати до їжі, виходячи з отриманої інформації.

Бізнес-гороскоп для Стрільців

Сьогодні зірки рекомендують вам провести якнайбільше часу наодинці з собою. Поговоріть з вашим альтер его про щось приємне, згадайте ваше спільне минуле і помрійте про спільне майбутнє. Єдина умова – жодного слова про роботу.

Любовний гороскоп для Стрільців

Сьогодні ви згадаєте про своє колишнє кохання, і ностальгія захлисне вас з головою. Однак ця ностальгія може завадити вашому світлому справжньому, тому постарайтеся зробити все можливе для того, щоб ваша кохана людина про неї не дізналася і, головне, її не побачила у ваших очах.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Гороскоп на 24 декабря 2021 року для Козерогів

Кулінарний гороскоп для Козерогів

Сьогоднішній день не нікуди не годиться для романтично налаштованих особистостей, витончених натур і жінок, що вічно худнуть. Якщо ви належите до одного з перерахованих угруповань, вам дуже рекомендована сувора дієта тайгового мисливця - печена на вугіллі ведмежатина, коріння, кедрові горіхи або просто тушонка з макаронами.

Гороскоп здоров'я для Козерогів

Цього дня ви почуватиметеся тим бадьоріше, чим більше часу проспите. При цьому підніматися з ліжка краще зі сходом сонця, тому зірки рекомендують вам напередодні лягти спати якомога раніше.

Бізнес-гороскоп для Козерогів

Сьогодні вам належить вправлятися у стоїцизмі. Навряд чи вам коли-небудь більше хотілося кинути все і піти з роботи подалі в ліс, парк або поїхати в село до тітки в глуш Саратов. Однак зараз робити це не можна категорично, інакше ваша кар'єра може піти прахом.

Загальный гороскоп для Козерогів

Сьогодні ви можете за простотою душевної допустити промах, якому б самі, можливо, і не надали значення. На жаль, цей промах дуже плачевним чином позначиться на подальшому перебігу подій.

Любовний гороскоп для Козерогів

Подумайте сьогодні, чи хочете ви з вашою коханою людиною довготривалих стосунків. Якщо так, то їх можна почати будувати сьогодні. Якщо ж ні – а може, варто тоді поставити великий та жирний хрест на тому, що у вас є зараз і почати шукати щось серйозніше?

Водолій (21 січня - 20 лютого)

Гороскоп на 24 декабря 2021 року для Водоліїв

Кулінарний гороскоп для Водоліїв

За їжею сьогодні має сенс йти туди, де ближче, і чекати на замовлення доводиться найменш довго. На інші варіанти просто не буде часу. Хоча ні – хто вам заважає замовити доставку прямо до вас? Нехай вам привезуть солянку з маслинами та котлету по-київськи з картоплею фрі. Якщо, звичайно, ви не заперечуєте проти маслин.

Загальный гороскоп для Водоліїв

Ви, безумовно, - вінець творіння, унікальний у всіх відношеннях. Цим варто пишатися, проте не треба забувати, що майже кожен із представників людства, що залишилися, схильний думати так само. І вони також мають на це право. Сьогодні вам доведеться шукати компроміс між своїми амбіціями та повсякденними обов'язками.

Гороскоп здоров'я для Водоліїв

Нині у вас може виникнути алергічна реакція на пил та інші звичайні алергени, навіть якщо раніше подібне не траплялося. Намагайтеся провести вдома прибирання і стежити за харчуванням.

Любовний гороскоп для Водоліїв

Сімейне життя Водоліїв сьогодні може розвиватися за спіраллю. У першій половині дня жодних змін зірки вам не пророкують. Зате наприкінці дня, можливо, може статися сварка з чоловіком, який буде незадоволений вашим ставленням до нього. Намагайтеся пом'якшити його гнів смачною вечерею, а також теплотою та ласкою.

Бізнес-гороскоп для Водоліїв

Сьогоднішній робочий день ви, очевидно, не зустрінете з величезним ентузіазмом, аж надто багато доручень вам доведеться сьогодні розібрати. Але ситуація не залишиться такою безнадійною, як ви могли б подумати: вже в другій половині дня ви отримаєте хороші новини.

Риби (21 лютого - 20 березня)

Гороскоп на 24 декабря 2021 року для Риб

Загальный гороскоп для Риб

Сьогодні вирішення однієї давно забутої проблеми спливе саме, з чистої випадковості опинившись у вас у полі зору. Не сповільніть ним скористатися - коли ще у вас буде така розкішна можливість позбавитися приводу для головного болю.

Гороскоп здоров'я для Риб

У цей день Рибам слід знайти можливість більше бувати на свіжому повітрі, оскільки це не тільки допоможе вам швидше відновити свої сили після робочого дня, але також поліпшить загальний стан вашого організму.

Бізнес-гороскоп для Риб

Сьогодні велика ймовірність того, що начальник вирішить відправити вас у відрядження. Не відмовляєтеся, адже ця подорож може стати переломним моментом у вашій кар'єрі. Йдеться насамперед про пропозицію працювати за кордоном, тому сміливо давайте свою згоду.

Любовний гороскоп для Риб

Цього дня ви почуватиметеся Пенелопою, яка чекає на свого Одіссея з далекої мандри, без будь-якої надії на довгоочікуване щастя. Однак ваша душевна праця буде винагороджена раніше. Та й мучитиметеся ви трохи менше...

Кулінарний гороскоп для Риб

Сьогоднішній день вдалий для прояву високої фізичної активності. Настільки висока, що є небезпека впасти і навіть забитися. Переважна висококалорійна дієта з обов'язковою присутністю морепродуктів в особі головоногих молюсків. Простіше кажучи – найкращою їжею для вас будуть кальмари у різних видах – смажені, тушковані, варені, з перцем та під майонезом – як завгодно.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм