Гороскоп на 28 квітня для всіх знаків зодіаку
Категорія
Гороскопи
Дата публікації

Гороскоп на 28 квітня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 28 квітня для всіх знаків зодіаку
Джерело:  online.ua

Діва - це не співвідношення ваги і зросту, - це співвідношення інтелекту, смаку і впевненості в собі. Діви швидко втомлюються бути сильними жінками, втомлюються "розуміти", "входити в положення", "пробачати". Діви іноді просто ненавидять себе за те, що все сприймають занадто близько до серця.

Овни - знак Зодіаку, який не відрізняється егоїзмом. Овни просто вміють жити для себе, що зовсім не означає їх зарозумілість - просто люди, що народилися під цим знаком Зодіаку, не вважають за необхідне посміхатися абсолютно всім і кожному. Крім цього, Овни не зухвалі - просто вони не лізуть за словом в кишеню; і звичайно ж вони зовсім не ревниві - вони звикли бути єдиними.

У Раків відмінна пам'ять, тому коли Раки кажуть "не пам'ятаю" - вони просто не хочуть про це говорити. найкраще Раки вміють жити в родині. Вони вкладають всю душу в це. І взагалі, схоже, що сім'ю придумали Раки!

Читайте щоденний

гороскоп на кожен день

для всіх знаків зодіаку на нашому сайті. Гороскоп на сьогодні, 28 квітня, для всіх знаків зодіаку читайте далі в нашому матеріалі.

Овен (21 березня - 20 квітня)

Гороскоп на 28 апреля 2020 року для Овнів

Бізнес-гороскоп для Овнів

Сьогодні будь-яка справа у ваших руках буде доведена до кінця, і ви виявите при цьому чимало завзятості і працьовитості. Таке завзяття ваше начальство не може не оцінити, а значить, у вас незабаром з'явиться перспектива кар'єрного росту, що вас дуже порадує!

Любовний гороскоп для Овнів

Сьогодні вам зовсім не захочеться визнавати речі очевидні, бо вони будуть не зовсім приємні для вас. Намагайтеся, однак, зробити все можливе для того, щоб не закривати очі на справжній стан речей, інакше воно може значно погіршитися. Особливо це стосується ваших відносин з вашим коханою людиною.

Кулінарний гороскоп для Овнів

Сьогодні на вашій кухні намічається маленька буря з участю різноманітних сипучих продуктів. Головне, щоб це були не сіль з цукром. Розсипати першу - погана прикмета, а останній жахливо гидко прибирати.

Загальный гороскоп для Овнів

Сьогодні з вами ніхто не буде погоджуватися, і в основному тому, що ви будете цілком праві. Так що, якщо раптом не зустрінете на своєму шляху опору, варто задуматися, а чи все ви робите так, як слід було б.

Гороскоп здоров'я для Овнів

Нині Овнам рекомендовано подбати про своє шлунку, можливе загострення гастриту. Вам особливо підуть на користь різні легкі супи, каші, а також трав'яний чай на основі ромашки.

Телець (21 квітня - 20 травня)

Гороскоп на 28 апреля 2020 року для Телеців

Бізнес-гороскоп для Тельців

Сьогодні вашому начальнику терміново захочеться з'ясувати у вас якусь інформацію щодо вашої безпосередньої діяльності. Однак не варто засмучуватися з цього приводу: чим швидше ви поділіться інформацією, тим швидше повернетеся до омріяного відпочинку.

Кулінарний гороскоп для Тельців

Сьогодні вам буде особливо некорисно піддаватися якого б то ні було спокусі. Очікування ваші напевно буде обмануті - а що може бути шкідливіше ошуканих очікувань? Мабуть, тільки коктейль з горілки з портвейном. Так що їжте рекомендовану на той день рибу (переважно ляща, коропа або жереха) і не погоджуйтеся на привабливі пропозиції скуштувати чогось виняткового.

Загальный гороскоп для Тельців

Сьогодні толк буде лише від зусиль творчого характеру, так що, якщо вам подобається читати нотації і займатися іншою подібного роду балаканинної діяльністю, цей день задоволення вам не принесе.

Любовний гороскоп для Тельців

Сьогодні ви з подивом для себе виявите, що те, що здавалося вам природним і звичним у ваших стосунках з вашим коханою людиною, тепер стало для вас диким, чарівним або зовсім не правильним. А значить, треба або це всіма силами зберігати, або скоріше від цього позбавлятися...

Гороскоп здоров'я для Тельців

Сьогодні зірки рекомендують Тельцям довірити свої проблеми людині, який, як ви точно знаєте, вас вислухає і зрозуміє. В іншому випадку, вони можуть накопичуватися всередині вас і стати причиною вашої недуги.

Близнюки (21 травня - 21 червня)

Гороскоп на 28 апреля 2020 року для Близнюків

Гороскоп здоров'я для Близнюків

Нині Близнюкам слід бути особливо уважним при виборі лікарських препаратів. Зараз ви зможете зробити правильний вибір, тільки ретельно вивчивши побічні властивості - в результаті ви зрозумієте, що все це шкідливо і просто підете з аптеки з порожніми руками. І правильно.

Кулінарний гороскоп для Близнюків

Спроби створити в домашніх умовах щось, що в готовому вигляді продається в найближчому магазині, безумовно, достойні, але сьогодні їх вживати не варто. Замучить.

Загальный гороскоп для Близнюків

Сьогодні кожна думка буде тонути в морі розгулялися емоцій. Вам пора відпочити.

Бізнес-гороскоп для Близнюків

Сьогодні якийсь важливий і безпосередньо стосується ваших інтересів питання можуть спробувати вирішити без вашої участі. Навряд чи варто дозволяти кому-небудь поводитися подібним чином — тримайте ситуацію під контролем.

Любовний гороскоп для Близнюків

Сьогодні ви відчуєте особливу прихильність до вашій другій половинці. Вона стане дійсно невід'ємною частиною вас, без неї ви жити і дихати не зможете. Приголомшливе почуття, але чи не буде це надто обтяжувати її? Не почнете ви в результаті посягнути на її свободу?

Рак (22 червня - 22 липня)

Гороскоп на 28 апреля 2020 року для Раків

Кулінарний гороскоп для Раків

Вам категорично не можна кудись поспішати. Особливо - під час їжі. Прийом їжі - це святе, всі інші справи почекають. Тим більше, що поспіх, як відома, хороша тільки при лові бліх, а ось при поїданні риби, особливо річковий, вона протипоказана ще й з міркувань техніки безпеки. Вдавитися вам тільки не вистачало.

Загальный гороскоп для Раків

Можливо, ви просто недооцінюєте свої сили і здібності. Двері перед вами відкрита, вам потрібно лише набратися сміливості і увійти.

Гороскоп здоров'я для Раків

Нині Ракам варто звернути увагу на колір обличчя, можливо, з ним щось не в порядку. Щоб вирішити цю проблему вам просто необхідно більше бувати на природі.

Любовний гороскоп для Раків

Дивовижне поруч: вашій коханій людині захочеться нарешті з'ясувати причину вашого поганого настрою чи незрозумілих вчинків. Чому він не робив цього раніше – науці невідомо, але краще пізно, ніж ніколи. Відповідайте йому на його питання, бажано з радістю.

Бізнес-гороскоп для Раків

Давно ви так не рвалися на роботу так, як сьогодні! Дивно, звичайно, але ви, ймовірно, тепер ви знаєте, як зробити свої умови праці краще, або ви нарешті знайшли рішення для тієї задачі, над якою давно працювали. Як би то не було, ви повні сил та ентузіазму, і вам все буде по плечу.

Лев (23 липня - 23 серпня)

Гороскоп на 28 апреля 2020 року для Левів

Гороскоп здоров'я для Левів

Цього дня може бути дуже небезпечним для здоров'я Львів, однак, якщо ви будете уважні, то своїми оперативними діями ви зможете звести всі ймовірні проблеми до мінімуму.

Любовний гороскоп для Левів

Сьогодні ви досить швидко втомитеся від суспільства вашого улюбленого людини. Тому зірки рекомендують під будь-яким приводом постаратися позбавити себе від цього суспільства як можна швидше, щоб не нашкодити собі і вашій половинці. Головне, зробити це максимально тактовно.

Бізнес-гороскоп для Левів

Не варто в цей день переоцінювати свої сили. Вони вам незабаром знадобляться, було б прикро залишитися зовсім без них. Так що краще їх взагалі ні на що не витрачати. Принаймні роз'їзди і робота до ночі вам не рекомендуються.

Загальный гороскоп для Левів

Сьогодні для повного щастя вам буде не вистачати лише схвалення оточуючих. Постарайтеся не упустити жодного шансу його отримати. Не будьте занадто манірними - снобізм шкідливий для здоров'я.

Кулінарний гороскоп для Левів

Сьогодні все краще їсти сирим. Якщо що-то ви сирим є не в змозі, значить, цей продукт просто слід виключити з сьогоднішнього раціону, інших обмежень не передбачено. Ви можете з однаковим успіхом гризти яблука і моркву, а можете розширити власне меню до суші, строганины і татарського біфштекса, якщо, звичайно, вам пощастить знайти місце, де ці страви вміють адекватно готувати.

Діва (23 липня - 23 серпня)

Гороскоп на 28 апреля 2020 року для Дів

Кулінарний гороскоп для Дів

Непогану службу нині послужить фритюрниця. Тільки не порушуйте правил експлуатації, економити на маслі - собі дорожче.

Любовний гороскоп для Дів

Для не чужих тютюну Дів сьогодні є гарне заняття - кидати палити, оскільки зірки в своєму вкрай сприятливому становищі сприяють оздоровленню організму, так і ваш чоловік вже давно тактовно нагадує вам про це. Однак кидати краще поступово, а не одним махом, інакше почнуться депресії, і ви скоро полізете на стінку від нестримного бажання затягтися дурманним смогом!

Загальный гороскоп для Дів

Сьогодні ваша енергійність перевищить ресурси пари електростанцій. У пошуках пригод постарайтеся не вляпатися у довгострокові авантюри, удача може і змінити вам.

Бізнес-гороскоп для Дів

Сьогодні ви опинитеся цілком здатні на виконання ролі сірого кардинала. Ви зумієте провернути всі справи так, що ви опинитеся в більшому виграші, ніж інші, причому ніхто так і не зуміє зрозуміти, як же це могло статися.

Гороскоп здоров'я для Дів

Сьогодні постарайтеся обійтися без різких змін. Зірки рекомендують вам бути максимально консервативним у прийнятті рішень.

Терези (24 серпня - 23 вересня)

Гороскоп на 28 апреля 2020 року для Терезів

Загальный гороскоп для Терезів

Ви схильні витрачати недозволено багато душевних і фізичних сил на те, що швидше всього є лише ілюзією. Погляньте на речі тверезо, сьогодні це повинно вийти.

Любовний гороскоп для Терезів

Сьогодні вам варто поквапитися, щоб встигнути все те, що намічено вами на цей непростий і дещо навіть божевільний день. Тому ваш улюблений чоловік, можливо, часом буде ображатися на те, що ви приділяєте йому недостатньо уваги, а дарма. Навпаки, ви будете робити для нього все можливе і неможливе.

Кулінарний гороскоп для Терезів

Чим більше часнику і цибулі ріпчастої, зеленого, порей, шалот і який ще там буває цибулю, сьогодні буде у вашому меню, тим краще. Їжте цибулю і часник сировиною, у складі соусів, покришеною в суп або у вигляді начинки фаршированих і шпигованных страв, маринованим і смаженим, тушкованим і солоним, загалом, всяким. Корисно навіть просто різати цибулю, від нежиті допомагає відмінно.

Бізнес-гороскоп для Терезів

Сьогодні ви будете весь день перебувати під пильним наглядом у начальства. Спробуйте оцінити свої дії зі сторони. Можливо, така поведінка пояснюється бажанням керівництва підвищити вас за ваші заслуги, якщо ви ретельно працюєте, а ось, якщо справи йдуть зовсім навпаки, вам потрібно терміново перестати працювати упівсили.

Гороскоп здоров'я для Терезів

В цей день зірки рекомендують вам присвятити свій час водних процедур. Зробіть все можливе для того, щоб провести у ванній, в басейні або навіть у море, якщо вийде, як можна більше часу.

Скорпіон (24 вересня - 23 жовтня)

Гороскоп на 28 апреля 2020 року для Скорпіонів

Гороскоп здоров'я для Скорпіонів

Якщо ви відчуваєте себе досить добре, то сьогоднішній день ідеально підійде для невеликої «розвантаження» вашого організму. Сідати на повноцінну дієту зовсім необов'язково, але от трохи обмежити себе в їжі не зашкодить.

Любовний гороскоп для Скорпіонів

Сьогодні не варто бути занадто відвертим з вашим коханою людиною: йому це все одно буде не дуже цікаво, але природна ввічливість не дозволить йому сказати вам про це вголос. Однак якщо стоїчне вираз улюбленого особи вас не лякає, не обмежуйте свої словесні потоки.

Кулінарний гороскоп для Скорпіонів

Нині вам можуть наполегливо пропонувати щось, що ви не просто не любите, а терпіти не можете, або любите, але вже наїлися досхочу. Перш, ніж лопнути від надлишку їжі, дбайливо подкладываемой на вашу тарілку, напружте пам'ять і розкажіть угощающему байку про Дем'янової юшки. А краще просто не ходите ні до кого в гості. Приймайте гостей у себе - це безпечніше.

Загальный гороскоп для Скорпіонів

Ваше дотепність розквітне усіма барвами веселки, що допоможе подолати нерозуміння деяких близьких вам людей. Тільки, будь ласка, не перестарайтеся. А то когось скривдите.

Бізнес-гороскоп для Скорпіонів

Сьогодні вам не доведеться довго з'ясовувати відносини з вашим начальником. Він використовує важелі влади буде впливати на вас з їх допомогою. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб ваш авторитет в його очах, так і в очах ваших колег, не постраждав.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

Гороскоп на 28 апреля 2020 року для Стрільців

Гороскоп здоров'я для Стрільців

Нині вам рекомендується звернути особливо пильну увагу на морепродукти, можливо, навіть екзотичні. Креветки, лангусти і навіть риба фугу припадуть дуже до речі. Головне – не беріться готувати останню особисто.

Любовний гороскоп для Стрільців

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко змиритися з якоїсь вашої шкідливою звичкою, тому він буде щосили намагатися її ігнорувати. Втім, виходити біля нього це буде неважливо, і роздратування час від часу все ж буде прориватися.

Кулінарний гороскоп для Стрільців

Нині вам краще їсти одному. Співтрапезники будуть лише відволікати, псувати настрій і апетит і всіляко засмучувати інтимний процес поглинання їжі. Мабуть - з ревнощів. Можливо - по дурості. Втім - не суть важливо. Просто побудьте де-небудь в куточку улюбленого ресторану і обідайте в своє задоволення.

Загальный гороскоп для Стрільців

Сьогоднішній день буде характерний дружньою атмосферою, як вдома, так і поза його межами. Від вас вимагається тільки не порушувати її.

Бізнес-гороскоп для Стрільців

Ви прагнете до бездоганності, в той час як вирішальне значення має витрачений на те чи інше час. Ваш підхід виправданий лише якщо ви вчитеся, в будь-якому іншому випадку своєму перфекціонізму сьогодні потрібно наступити на горло.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Гороскоп на 28 апреля 2020 року для Козерогів

Загальный гороскоп для Козерогів

Змініть на сьогоднішній день давно сформовану схему дій. Якщо ви снідаєте на кухні - підіть з тарілкою в кімнату, і так далі. Діючи в такому дусі, ви зможете помітити щось дуже цікаве, раніше не попадавшееся вам на очі.

Кулінарний гороскоп для Козерогів

Не надто вдалий день для любителів чаю. Дуже важко буде знайти місце, в якому вдасться випити чашечку цього чарівного напою прийнятної якості. Навіть у, здавалося б, пристойних місцях будуть намагатиметься підсунути якусь гидоту, яку назвати чаєм можна, лише володіючи великою фантазією. Ну, або маленької совістю. Втім, ближче до вечора удача вам посміхнеться.

Гороскоп здоров'я для Козерогів

На сьогоднішній день вчіться розслаблятися і радіти життю. Ви – найголовніша VIP-персона в вашому житті і ближче вас у вас нікого немає – так не варто про це забувати! Ваш організм віддячить вам за таку турботу.

Бізнес-гороскоп для Козерогів

Сьогодні ваша зрадницька невпевненість у собі може порушити ваші плани. Щоб не бути скутий по руках і ногах, краще розберіться, у чому причина такого ставлення до самого себе. Візьміть тайм-аут, покопатися в своїх думках.

Любовний гороскоп для Козерогів

В цей день перед вами і вашим коханою людиною постане проблема грошового характеру. Коштів буде або занадто багато, або занадто мало для досягнення якоїсь спільної мети, і вам доведеться вирішувати цю складну задачу спільно, причому дуже ретельно і обережно.

Водолій (21 січня - 20 лютого)

Гороскоп на 28 апреля 2020 року для Водоліїв

Бізнес-гороскоп для Водоліїв

Потік важливих справ і вихор термінових доручень підхопить вас в цей день. Постарайтеся не втратити зібраності і сконцентруватися на справах. Не хапайтеся за все відразу, розподіліть навантаження, щоб до кінця дня не розгубити залишки енергії. Вона вам ще на цьому тижні стане в нагоді.

Любовний гороскоп для Водоліїв

Сьогодні вам доведеться швидко орієнтуватися в несподівано ситуації. Ваша половинка допоможе вам в цьому, але цілком і повністю покладатися на неї не варто, як і їй не варто все звалювати на вас. Тільки разом ви знайдете оптимальний вихід з неприємного становища, в яке разом і потрапите.

Гороскоп здоров'я для Водоліїв

Сьогодні вам варто було б подбати про підтримку правильного обміну речовин. Для цього вам варто постежити за збалансованістю і розумністю кількості надходять у ваш організм білків, жирів і вуглеводів. Коротше кажучи - не варто об'їдатися.

Загальный гороскоп для Водоліїв

Сьогодні у вас буде реальний шанс надолужити згаяне. Здатність діяти швидко, але без зайвого поспіху на дорозі не валяється, так що використовуйте її на повну котушку.

Кулінарний гороскоп для Водоліїв

Проведіть цей день в компанії добрих друзів - вони набагато краще вас будуть знати, як саме організувати існування сьогодні. Вибір конкретних характеристик меню краще залишити на їх совісті. Принаймні, до вашого смаку ніхто не зможе причепитися. Але якщо вам доведеться виконувати роль гостинного господаря, подайте на стіл канапе. Вони розмовляти не завадять.

Риби (21 лютого - 20 березня)

Гороскоп на 28 апреля 2020 року для Риб

Кулінарний гороскоп для Риб

Не будьте занадто вимогливі до здібностей кухаря, який буде сьогодні для вас готувати. Він правда старається, просто ви будете надто чутливі і уважні до дрібниць і відтінкам. Сьогодні потрібно все є з соусами, бажано - гострими або мають якої-небудь іншої досить різкий смак. Соуси для того і придумані, щоб приховувати помилки кухарів.

Любовний гороскоп для Риб

В цей день вашій коханій людині захочеться показати вам світ з іншого. невідомою вам поки боку, для чого він зробить воістину неможливе. Не забувайте дивуватися і захоплюватися – або якось по-іншому висловлювати свою думку. Воно дійсно дуже йому потрібно.

Загальный гороскоп для Риб

Ваше завдання - взяти сьогоднішній день і, як колись рекомендував великий скульптор, відсікти від нього все зайве. Чим раніше уранці вам вдасться таким чином його розпланувати, тим вдаліше він складеться.

Бізнес-гороскоп для Риб

Іноді вам доводиться займатися тим, що вас зовсім не приваблює у вашій професії, і сьогоднішній день буде того явним прикладом. Але навчитеся отримувати хоч якесь задоволення від проделываемой роботи, так, принаймні, ви не будете відчувати, що ваша праця пропадає даром.

Гороскоп здоров'я для Риб

Сьогодні Рибам варто хоча б годинку приділити прибиранню у вашому домі. Витріть пил, підметіть кути, очистіть килим. Навряд чи це займе у вас багато часу і сил, а дихати вам буде значно легше і вільніше.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм