Гороскоп на 30 квітня для всіх знаків зодіаку
Категорія
Гороскопи
Дата публікації

Гороскоп на 30 квітня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 30 квітня для всіх знаків зодіаку
Джерело:  online.ua

Терезам, як нікому іншому, потрібна абсолютна впевненість в тому, що їх люблять. Впевненість, не раз підкріплена ділом. немає повісті сумнішої на світі, ніж повість про Терези-сов, яким доводиться жити як жайворонки. Терези дуже рідко пробують, як то кажуть, знімати з людей маски, - вони чудово розуміють, що часто це не маски, а намордники. Терезам варто періодично пробувати дивитися на їхні стосунки з людьми з точки зору цих людей: уявляти себе на секунду ними, а їх - собою і думати, чи вам подобається, чи все відбувається правильно і так, як вам би хотілося, - і тільки потім діяти згідно ваших рішень.

У Раків відмінна пам'ять, тому коли Раки кажуть "не пам'ятаю" - вони просто не хочуть про це говорити. найкраще Раки вміють жити в родині. Вони вкладають всю душу в це. І взагалі, схоже, що сім'ю придумали Раки!

При знайомстві зі Стрільцем бажано - і обов'язково, якщо Стрілець стає для вас близькою людиною - з'ясувати, що саме для цього Стрільця насправді є справедливістю. І ніколи не зачіпати цю справедливість, - собі дорожче, повірте. Стрільці люблять руками. Їм потрібно вас торкатися, гладити, мацати, тикати пальцем в бік або лоскотати. Якщо не торкається - не любить. Стрільці-жінки багато чому корисному для сучасного життя навчилися у чоловіків: вибивати клин клином, уникати відповіді, не передзвонювати, вибирати найкраще і отримувати задоволення, - проте, їм за це часто дорікають все ті ж чоловіки.

Читайте щоденний

гороскоп на кожен день

для всіх знаків зодіаку на нашому сайті. Гороскоп на сьогодні, 30 квітня, для всіх знаків зодіаку читайте далі в нашому матеріалі.

Овен (21 березня - 20 квітня)

Гороскоп на 30 апреля 2020 року для Овнів

Любовний гороскоп для Овнів

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться розлучатися з якоюсь своєю мрією, і якщо не буде їй відповідати, його настрій може бути стремительнейшим чином зіпсовано. Тому постарайтеся передбачити і передбачити все, наскільки це взагалі можливо.

Загальный гороскоп для Овнів

Прислухайтеся сьогодні краще до слів друзів - вам скажуть щось важливе. Хоча є і інші способи отримання інформації, і нехтувати ними також не слід.

Гороскоп здоров'я для Овнів

Нині намагайтеся, як слід доглядати за шкірою обличчя, при нанесенні різних кремів не забувайте про те, що з масажем компоненти крему набагато активніше надавати позитивну дію.

Кулінарний гороскоп для Овнів

Хороший день для того, щоб порадувати смакові рецептори вишуканим десертом. Причому рішення нескладні не підійдуть, як би не був смачний простенький фруктовий салат або готове морозиво, краще ласувати тортом, для приготування якого було багато годинний праця багатьох кондитерів, маса збитих вершків, шоколаду, кориці і неодмінно - деяка кількість коньяку, рому або лікеру.

Бізнес-гороскоп для Овнів

У складній ситуації зверніться за порадою до тих, хто не пов'язаний зі сферою вашої діяльності безпосередньо. Нині вам буде особливо корисний свіжий погляд з боку.

Телець (21 квітня - 20 травня)

Гороскоп на 30 апреля 2020 року для Телеців

Любовний гороскоп для Тельців

Будьте обережні в прояві ваших симпатій, надання моральної допомоги та духовної підтримки. Представники протилежної статі можуть це истрактовать як увага до їх скромної особи і закохатися в вас без пам'яті. Доведеться вам нести відповідальність за тих, кого приручили. Вам це треба?..

Кулінарний гороскоп для Тельців

Нині у вас м'ясний день. М'ясо, м'ясо і ще раз м'ясо. Смажене, тушковане, копчене, печене, варене - неважливо, лише б смачно і побільше. І не хвилюйтеся - погладшати за цей день вам не вдасться при всьому бажанні, так і не повніють, з м'яса-то. Швидше, навпаки, чим більше будете жувати, тим більше калорій спалите. Так що вперед, слідами диких предків!

Загальный гороскоп для Тельців

Сьогодні ви краще будете почувати себе, залишаючись на самоті. Це вам навряд чи вдасться, так що постарайтеся, принаймні, захистити себе від шуму.

Гороскоп здоров'я для Тельців

В цей день зірки рекомендують Тельцям приділити увагу профілактиці хвороб очей, а також подбати про своє серце. Особливо слід знайти можливість для профілактичних заходів тим, хто став відзначати деяке погіршення.

Бізнес-гороскоп для Тельців

Багато ділові завдання ви зможете чудово вирішити завдяки вдалому партнерства, договір про яке ви маєте непогані шанси укласти саме сьогодні. Всі переговори, розпочаті в цей день, закінчаться в найкоротші терміни, і ви зможете вже скоро зітхнути з полегшенням.

Близнюки (21 травня - 21 червня)

Гороскоп на 30 апреля 2020 року для Близнюків

Загальный гороскоп для Близнюків

Сьогодні вам може виявитися непросто зібратися з власними думками. Зберіться з чужими, тільки виберіть кого-небудь, чиї думки вам не дуже неприємні.

Гороскоп здоров'я для Близнюків

Нині не намагайтеся встигнути отримати від життя все, або сил не вистачить, або заробите собі нервове виснаження, яке принесе вам багато неприємних наслідків. Будьте трохи стриманіше.

Бізнес-гороскоп для Близнюків

В цей день зірки не рекомендують вам навіть намагатися передбачити події, які відбудуться з вами найближчим часом. У будь-якому випадку, думки і роздуми нічого не змінять ні на краще, ні на гірше, а от ранковий настрій ви собі можете зіпсувати. І, відповідно, весь день.

Кулінарний гороскоп для Близнюків

Якщо ви чогось нині захочете - то вже по серйозному. Ігнорувати таке бажання просто не вийде, його доведеться в обов'язковому порядку терміново задовольняти. Постарайтеся не захотіти біфштекса з м'яса лівої ноги індійського слона - по-перше, він напевно дуже жорсткий, по-друге, везти далеко, а в-третіх - звірятко шкода. Краще їсти смажену в гострій паніровці ніжку курчати. І смачніше, і ближче.

Любовний гороскоп для Близнюків

На жаль, в списку пріоритетів вашого коханої людини ви в цей день будете перебувати далеко не на першому місці. Навіть, можливо, не в першій десятці. Не намагайтеся роздати всі інші його життєві цінності, щоб піднестися над ними: ризикуєте впасти ще нижче, причому вже назавжди.

Рак (22 червня - 22 липня)

Гороскоп на 30 апреля 2020 року для Раків

Кулінарний гороскоп для Раків

Основу нинішньої кулінарної успішності буде правильний соус. Який саме соус вважати правильним, зірки мовчать, тому рекомендуємо спробувати кілька різних страв під різними соусами - що-небудь та виявиться їстівним. Якщо ж дегустація всієї лінійки пропонованих соусів у ваші плани не входить, зупиніться на традиційному соусі бешамель.

Бізнес-гороскоп для Раків

Прислухайтеся до порад ваших друзів. Ви даремно вважаєте їх такими вже некомпетентними, останнім часом ви стали занадто горді і не помічаєте, що інші люди навколо вас теж багато знають і вміють. Будьте уважніше, прислухайтеся до того, що вам говорять.

Гороскоп здоров'я для Раків

Нині вам краще прислухатися до свого організму. Не варто працювати понад тих сил, які у вас є. Сьогодні постарайтеся завжди пам'ятати про необхідний вам запас енергії.

Загальный гороскоп для Раків

Що б не відбувалося, сьогодні ви будете центром загальної уваги. Сховатися від цієї честі не вдасться, доведеться потерпіти.

Любовний гороскоп для Раків

Сьогодні ваш улюблений людина здасться вам дуже тендітною і вразливою, і вам дуже захочеться про нього подбати як слід, захистити його від усіх потенційних бід і негараздів, затулити від небезпек. Головне, не перестаратися у цій нелегкій справі і не стати нав'язливим.

Лев (23 липня - 23 серпня)

Гороскоп на 30 апреля 2020 року для Левів

Любовний гороскоп для Левів

Очевидно, в цей день Левам доведеться багато і плідно спілкуватися поза домом, але спілкування буде носити сімейно-прикладний характер. Зірки не рекомендують відволікатися на сторонні теми - навряд чи обговорення ціни на нафту наповнить ваш сімейний бюджет нафтодоларами. Навіщо втрачати дорогоцінний час даремно?

Бізнес-гороскоп для Левів

Сьогодні вам не варто нікуди поспішати, бо якщо ви будете виконувати ваші безпосередні обов'язки на швидкість, напевно випустите з уваги пару-трійку важливих дрібниць, які можуть згодом відіграти вирішальну роль у вашому бізнесі.

Кулінарний гороскоп для Левів

Цей день доречний для поїдання виробів з фаршу. І не треба кривитися, нормальний фарш - це зовсім не магазинна мішанина з сої, крохмалю та газетного паперу, мова йде про справжнісінькому молотом м'ясі. Воно буде досить вдало і у вигляді котлет, і в складі фаршированих страв, і в голубцях. Супчик з фрикадельками теж обіцяє бути дивовижно гарний... Ось і вибирайте.

Гороскоп здоров'я для Левів

В цей день можуть загостритися старі проблеми, тому постежите за своїм здоров'ям особливо уважно. Крім того, не забувайте підтримувати свій імунітет і вживайте достатньо вітаміну С.

Загальный гороскоп для Левів

Сьогодні вам, можливо, доведеться поступитися одним з власних принципів. Не те, щоб це було так страшно, але деяке моральне доставити незручність може.

Діва (23 липня - 23 серпня)

Гороскоп на 30 апреля 2020 року для Дів

Гороскоп здоров'я для Дів

Нині приділіть увагу своєму шлунку. Якщо у вас виникають неприємні відчуття, впоратися з якими ви можете тільки лікарськими засобами, терміново зверніться до лікаря.

Бізнес-гороскоп для Дів

Сьогодні вас очікує дуже непростий день, адже занадто багато суперечливих подій, і вам здасться, що хтось спеціально будує вам підступи. Однак подивившись на ситуацію під іншим кутом, ви зрозумієте, що ніхто зовсім не збирається вас підсиджувати.

Загальный гороскоп для Дів

Прикиньтеся здивованим, коли вам урочисто піднесуть щось, давно вам відоме. Що вам коштує, а хто-то буде цілий день щасливим ходити.

Любовний гороскоп для Дів

В цей день вам вдасться умовити вашого улюбленого людини на що завгодно. Тому можете придумати саме шалене бажання – швидше за все, воно здійсниться найкращим чином. Однак варто зазначити, що бажання повинно бути таким, щоб здійснити його можна було негайно, «не відходячи від каси», тому що вже завтра ваша половинка може почати мислити більш розсудливо.

Кулінарний гороскоп для Дів

Сьогодні у вас може статися несподівана зміна смаку практично на протилежний. Не варто лякатися, це ненадовго. Просто вашому організму потрібні свіжі відчуття і деякі мікроелементи, якими опинилася біднувата ваша звичайна дієта. Якщо не хочете несподіванок, почніть приймати полівітамінний комплекс, але краще просто з'їсти те, чого зажадає душа. Простіше і надійніше.

Терези (24 серпня - 23 вересня)

Гороскоп на 30 апреля 2020 року для Терезів

Кулінарний гороскоп для Терезів

Хочете чогось вишуканого? Як щодо французької кухні - і навіть не обов'язково розоряти найближчий водойму на предмет равликів і жаб, можна спробувати і чогось менш екзотичного. Наприклад, фаршированого кукурудзою і солодким перцем гусака. Страви просте, сільська, але ситне і смачне. І вина, вини не забудьте замовити французького же.

Загальный гороскоп для Терезів

Сьогодні ви можете дозволити собі піти на ризик, але тільки на виправданий. Однак, варто мати на увазі, що, продемонструвавши свою рішучість, ви завоюєте становище лідера, хочете ви того, чи ні.

Любовний гороскоп для Терезів

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже сумно зізнатися вам у тому, що коли-то в чому він був не прав або одного разу йому довелося вас обдурити. Втім, якщо йому вистачить моральних сил на подібне визнання, отже, все не так погано і у вашому тандемі ще живе справжнє довіру.

Гороскоп здоров'я для Терезів

Якщо ви пізно лягаєте і рано встаєте, при цьому не відчуваючи ні втоми, ні бажання поспати ще трохи, то ви вже втомилися до крайньої міри, і далі можна тільки відправлятися до лікаря лікуватися від перевтоми - або ж взяти собі невелику відпустку.

Бізнес-гороскоп для Терезів

Найвищою мірою сприятливий день для спілкування - сварки і розбіжності забуті, і вас знову поважають за ваші цінні якості. Але постарайтеся винести урок з цієї ситуації: можливо, другий раз не так все просто забудеться.

Скорпіон (24 вересня - 23 жовтня)

Гороскоп на 30 апреля 2020 року для Скорпіонів

Кулінарний гороскоп для Скорпіонів

Спільна трапеза сьогодні допустима лише з тими людьми, з якими ви не маєте ні найменшого приводу для спору. Тим більше, якщо на столі буде хоч крапля алкоголю. Якщо ви не хочете, щоб ваш обід перетворився в бій биків, краще поїжте в самоті. Нудно? Беріть книгу, вмикайте телевізор, йдіть обідати в ресторан з музикою і кордебалетом, нарешті.

Загальный гороскоп для Скорпіонів

Сьогодні ви ризикуєте загрузнути в розборі дрібниць і не помітити чогось воістину чудово в цілому. Зупиніться на хвилинку і спробуйте осмислити те, що бачите більш великими блоками.

Бізнес-гороскоп для Скорпіонів

В цей день вам знову доведеться виконати низку дуже важливих доручень. Зараз вам необхідно заручитися підтримкою високопоставленого благодійника, і, швидше за все, саме на вас покладено велику частку відповідальності у цій справі.

Гороскоп здоров'я для Скорпіонів

Сьогодні є шанс докопатися до суті. Якщо вам ніяк не вдається розібратися в тому, що саме заважає вам відчувати себе здоровим і сильним, варто зробити максимум діагностичних досліджень саме зараз.

Любовний гороскоп для Скорпіонів

Сьогодні ваш улюблений чоловік буде підлаштовуватися під ваш настрій, бажання і примхи, забуваючи при цьому про своїх власних. Вам це, звичайно, буде подобатися, але довго він не протримається: елементарно втомиться постійно закривати очі на себе. Не зловживайте.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)

Гороскоп на 30 апреля 2020 року для Стрільців

Кулінарний гороскоп для Стрільців

Ви вмієте робити їстівних їжачків, зайчиків, птахів і так далі? Якщо немає - саме час навчитися. Сьогодні стіл повинен виглядати по можливості більш жваво.

Любовний гороскоп для Стрільців

В цей день ваша кохана людина буде вам довго розповідати про переваги того чи іншого часу. Яке у вас спочатку нападів захвату не викликає, але не варто довіряти своїм першим відчуттям. Можливо, трохи пізніше якийсь інтерес все ж так пробудиться.

Бізнес-гороскоп для Стрільців

Сьогодні уважно прислухайтеся до того, що говорять навколо. Чутка - дуже корисне джерело інформації, не варто її недооцінювати. А якщо ви вважаєте, що інформація, яка надійшла до вас, помилкова, тоді створіть собі самі сприятливе середовище, запустивши вигідні вам чутки.

Загальный гороскоп для Стрільців

Не варто намагатися обмежувати пориви свого дотепності і життєрадісності, навіть якщо вони здаються трохи гіпертрофованими навіть вам особисто. Можна ж хоч раз в році дозволити собі поозорничать всмак.

Гороскоп здоров'я для Стрільців

Сьогодні зірки радять Стрільцям просто розслабитися і почати отримувати задоволення від того, що з вами відбувається. Будь-якого роду стреси можуть досить негативно позначитися на вашому здоров'ї.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)

Гороскоп на 30 апреля 2020 року для Козерогів

Загальный гороскоп для Козерогів

Як казав Козьма Прутков, не можна обійняти неосяжне. Принаймні, не варто намагатися зробити це за один раз. Розбийте вашу завдання на послідовність більш-менш вирішуваних питань, інакше так і залишитеся ні з чим.

Кулінарний гороскоп для Козерогів

Сьогодні вам буде вкрай важливо, щоб все робилося виключно старанно, якісно і результат дій був наближений до ідеалу. Якщо за собою ви ще сяк-так постежити зможете, то проблема забезпечення правильного поведінки оточуючих встане на повний зріст. Хоч би їсти вирушайте в зразково-показову едальню, інакше апетиту вам не бачити.

Гороскоп здоров'я для Козерогів

В цей день самостійні рішення навряд чи вам зашкодять, тому приймати їх вам дуже рекомендується. Однак перш ніж втілювати їх у життя, обов'язково проконсультуйтеся з вашим лікарем.

Бізнес-гороскоп для Козерогів

Сьогодні ви можете відчути незахищеність і невпевненість у власних силах. Спробуйте проаналізувати ситуацію і з'ясувати, що ж так сильно вибило з колії. Беручи до уваги вашу уразливість, постарайтеся уникати тих ситуацій, які вимагають прояву всіх сталевих рис характеру. Зараз це для вас буде важкувато.

Любовний гороскоп для Козерогів

Безсумнівно, здорово те, що ви оригінальні, самобутні та неповторні. Однак при цьому слід враховувати інтереси дорогого вам людини, рахуватися з його смаками, відповідати його вимогам. У будь-яких стосунках необхідно вміння підлаштовуватися. І сьогодні воно вам особливо стане в нагоді.

Водолій (21 січня - 20 лютого)

Гороскоп на 30 апреля 2020 року для Водоліїв

Любовний гороскоп для Водоліїв

В цей день вам варто у всьому погоджуватися з вашим коханою людиною. Переконати вам його все одно не вдасться, а от стосунки з ним зіпсувати – із завидною легкістю. Зрештою, на кілька маленьких компромісів ви цілком можете піти, тому що вони не завдадуть шкоди вашій гордості.

Кулінарний гороскоп для Водоліїв

Забудьте про етикет, виховання та інші умовності. Сьогодні зірки рекомендують вести себе так, як вам того хочеться. В тому числі і за столом. Ну, а якщо вам незручно йти на поводу у своїх бажань на людях, забезпечте собі камерну обстановку. Право, задоволення, яке ви отримаєте від такої трапези, варто витрачених на її організацію зусиль.

Бізнес-гороскоп для Водоліїв

Не помічаючи нічого навколо і оцінюючи життя тільки через призму вашої роботи, ви ризикуєте серйозно підірвати своє здоров'я. Так що навчіться дивитися на все простіше: так ви зможете відкрити для себе й інші області, які також можуть і повинні наповнювати життя кожного.

Загальный гороскоп для Водоліїв

Це повинен бути надзвичайно вдалим, потрібно лише не упустити момент. Необхідно в зародку задушити думки типу "у мене не вийде" або "чудес не буває". Чудеса бувають!

Гороскоп здоров'я для Водоліїв

У цей день, цілком ймовірно, ваше самопочуття може бути погіршене підвищеним тиском. Постарайтеся стабілізувати його досить оперативно, інакше можливий навіть розрив дрібних очних судин.

Риби (21 лютого - 20 березня)

Гороскоп на 30 апреля 2020 року для Риб

Любовний гороскоп для Риб

Сьогодні все те, що ви будете говорити або робити, буде сприйматися вашим коханою людиною дуже буквально. Настільки, що вам навіть іноді буде страшно, захочеться якось уникнути настільки прямолінійних трактувань і суджень. Не хвилюйтеся: вже завтра ситуація зміниться.

Кулінарний гороскоп для Риб

Сьогоднішній день сприятливий для овочевої дієти, а овочева дієта, в свою чергу, сприятлива для вашого організму. Лише до вечора можете порушити її парою-трійкою скибочок шинки або сиру, а поки вечір не настав, спробуйте фаршировані грибами (вони, звичайно, не овочі, ну та нічого, можна) помідори, баклажани тушковані з цибулею, часником і солодким перцем, пельмені з морквяної начинкою. Що-небудь та сподобається.

Загальный гороскоп для Риб

Ось-ось має статися якесь велике подія, і сьогодні вам доведеться провести в очікуванні. Візьміть книжку, щоб не нудьгувати.

Гороскоп здоров'я для Риб

Зараз для вас дуже важливо стежити за тим, щоб ваш організм отримував в достатній кількості необхідні вітаміни. Тому намагайтеся спланувати свій раціон на цей день якомога ретельніше - як мінімум дві трапези повинні супроводжуватися поглинанням фруктів.

Бізнес-гороскоп для Риб

Сьогодні вам навряд чи вдасться реалізуватися в професійному плані. А ось в цьому допомогти кому-небудь вийде без проблем. Доведеться вам важко зітхнути і зайнятися благодійністю, бо що не зробиш заради того, щоб завтра Фортуна посміхнулася і тобі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм