Стародавній китайський гороскоп — яка доля уготована кожному з нас
Категорія
Гороскопи
Дата публікації

Стародавній китайський гороскоп — яка доля уготована кожному з нас

Стародавній китайський гороскоп — яка доля уготована кожному з нас
Джерело:  online.ua

Стародавній китайський гороскоп - це один з найстаріших гороскопів, який вважається найточнішим. Згідно йому всі знаки розподілені на 12 стихій та для кожної прописана уготована доля, яку підготували зірки. Гід Онлайн розповідає, що підготували зірки для кожної людини під час народження та як це впливає на долю, характер та особистість.

Цзи (Народження) — з 22 грудня до 20 січня

Фото: unsplash.com

У цей період народилися люди, схильні до саморефлексії. Вони дуже багато часу приділяють собі та самоаналізу. Можуть бути дуже зосередженими та впертими, але тільки якщо поставлена ціль їх дійсно цікавить. Мають достатньо енергії, щоб легко справлятися з усіма випробуваннями та перешкодами, які їм підкидає життя. Вміють дивитися наперед, не живуть лише сьогоднішнім днем.

Чоу (Розвиток) — з 21 січня до 18 лютого

Люди, які народилися у цей проміжок часу, відрізняються своїми лідерськими якостями та легкістю у прийнятті рішень. Якщо їм щось дійсно потрібно, вони це отримають. Вони завжди у пошуку нових та вигідних можливостей, а коли знаходять, легко ними користуються. Ці люди точно знають, що потрібно робити, щоб досягти успіху.

Інь (Сила) — з 19 лютого до 20 березня

Ці люди до чогось нового: місця роботи, проживання, друзів. Вони вміють досягати будь-яких цілей, але часто живуть сподіваннями. Отримати успіх можуть буквально в будь-якій сфері, потрібно лише запастися бажанням. Люди, народженні до 6 числа, дуже яскраві та енергійні. А народженні з 7 березня люди відрізняються своєю скромністю та обережністю.

Мао (Відкриті двері) — з 1 березня до 20 квітня

Ці люди часто беруться за щось нове, але не завершують поставленні задачі. Вони дуже відкриті та легко проявляють емоції, не ховаючи їх. Зазвичай їх дуже люблять у компаніях за їх харизму і душевність. Вміють підтримати розмову та є дуже гарними друзями. При цьому наділені скромністю і акуратністю.

Чень (рух) — з 21 квітня до 21 травня

У цей період народилися люди, які відрізняються своїми лідерськими якостями. В будь-якому колективі вони легко беруть першість і вміють керувати іншими людьми. Це дуже талановиті і творчі особистості, які вміють радіти життю та цінувати кожну хвилину.

Си ( Виконання) — з 21 травня до 21 червня

Описати цих людей можна лише одним словом — «творчість». Саме тому вони часто досягають успіху у творчих напрямах. Такі люди достатньо дружні, вміють знайти спільну мову з будь-ким. Також їм легко починати щось нове, але набагато важче завершити це.

У (Рівновага) — з 22 червня до 23 липня

Це люди-трудяги. Вони вміють працювати та знають для чого це роблять. Перш за все вони дбають про свої матеріальні статки та самореалізація. Такі особистості відрізняються цілеспрямованістю, впертістю та вмінням завжди досягати поставлених цілей. При такій внутрішній твердості, ці люди легко стають душею компанії.

Вей (Плоди) — з 24 липня до 23 серпня

Фото: unsplash.com

Таких людей дуже люблять у суспільстві, адже з ними максимально комфортно. На роботі вони не конфліктують з колегами, в особистому житті вміють знайти підхід до партнера. За це їх люблять абсолютно усі. Це неконфліктні особистості, які не нав’язуються та не вступають у сварки.

Шень (Зрілість) — з 24 серпня до 23 вересня

Ці люди ставлять себе на перше місце. Саме тому вони дуже оберігають власну думку, легко виходять з токсичних відносин. Вступають в брак та замислюються над дітьми вони достатньо пізно, коли встигнуть «пожити для себе».

Ю (Закриті двері) — з 24 вересня до 23 жовтня

Таких особистостей дуже турбує їх емоційний стан. Саме тому для них важливо достатньо відпочивати, релаксувати та слідкувати за здоров'ям. Такі люди достатньо стримані, але при цьому бувають надто емоціні.

Сюї (Руйнування) — з 24 жовтня до 22 листопада

Цілеспрямованість та доведення до кінця — головні риси, які характеризують таких особистостей. Якщо вони за щось беруться, то будьте певні, що на це чекає небувалий успіх. При цьому для них дуже важлива підтримка зі сторони рідних та другої половинки.

Хай (Притулок) — з 23 листопада до 21 грудня

Ці особистості дуже легкі на підйом і завжди шукають щось нове. Вони можуть легко змінити місце роботи, почати чи закінчити стосунки, переїхати в інше місто чи навіть країну. Але на це все вони підуть лише у тому випадку, якщо впевнені, що це принесе їм позитив та користь.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм