Організація онлайн трансляцій
у будь-якій точці України
online.ua live проводить прямі трансляції заходів різної складності на Facebook, YouTube, Instagram, Vimeo та десятках інших сервісів
ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЇ
ПІД КЛЮЧ
online.ua live — стрімінговий підрозділ інформаційної агенції online.ua. Наша команда проводить онлайн трансляції на власному обладнанні з 2015 року.

Ми забезпечуємо стрімінг та відеопродакшн для заходів будь-якого рівня складності з будь-якої точки України.

Ви завжди будете впевнені у високій якості вашого стріму з online.ua live. Від брифа до найменших деталей технічної комутації. Використовуйте наш досвід, щоб отримати найкращі результати.
Технічні можливості
Власна технічна база з великим вибором професійного обладнання та знімальної техніки дозволяє нам пропонувати оптимальні конфігурації для прямих трансляцій заходів будь-якого формату.
Багатокамерні
трансляції
Багатокамерна трансляція подій забезпечує ефект присутності та дозволяє не прогаяти важливих деталей заходу, який ви запланували. Проведення онлайн трансляцій презентацій, конференцій, круглих столів, фестивалів, брифінгів, тренінгів, спортивних заходів та концертів на 4-5 та більше камер.
4К та FullHD
якість
Ми передаємо якісне відео у кілька потоків. Перевірено, що онлайн трансляції хорошої якості дивиться більше людей. Стрім з веб камер і телефонів в руках не дають бажаного результату і відлякують аудиторію. Ми забезпечуємо інтернет-трансляції у 4К якості до 12 окремих потоків відео одночасно.
Супутниковий
інтернет
Якщо вам необхідно провести трансляцію на майданчику, де немає фізичного підключення до Інтернету, або на відкритій місцевості, наприклад, посеред вулиці чи в полі – це не проблема. Ми забезпечуємо підключення до супутникового Інтернету з будь-якої точки України.
Закриті
трансляції
online.ua live проводить онлайн трансляції закритого типу для закритих заходів, ексклюзивних презентацій та платних семінарів. Це гарантія того, що буде забезпечено конфіденційність стріму та його доступність для обмеженої кількості глядачів. Можлива попередня реєстрація та вхід за паролем. Зверніться до менеджера за деталями.
Багатомовні
трансляції
Відсутність мовного бар'єру та жодних складнощів перекладу, оскільки ми забезпечуємо синхронний переклад для іноземних спікерів, гостей та глядачів у прямому ефірі на найвищому дипломатичному рівні. Якісний переклад є запорукою успіху будь-якого заходу, учасники якого розмовляють різними мовами.
Виробництво
відео
Відео продакшн online.ua live перегляне всі потоки трансляції, вибере найкращі кадри, найвдаліші ракурси та змонтує відеосюжет про ваш захід у найкоротші терміни. Відеозвіти івентів, корпоративні фільми, промо-ролики та інші формати доступні для наших клієнтів. Зверніться до нашого менеджера, щоб переглянути приклади відео форматів.
Пересувна телевізійна студія (ПТС)
ПТС - це компактне та мобільне рішення для проведення прямих трансляцій. online.ua live може організувати стрім до 16-ти камер одночасно з виведенням графіки та титрів у прямому ефірі.
Трансляція з дрона (аерозйомка)
Забезпечуємо прямий ефір із повітря для демонстрації масштабності заходу. У парку техніки online.ua є кілька професійних квадрокоптерів для аерозйомки різної складності.
Картинка у картинці
Декілька відеоджерел в одному кадрі — зручне рішення, якщо необхідно одночасно показати кілька відео на одному екрані. Це особливо зручно в телемостах між студіями та містами.
Графічне оформлення ефіру
Наша техніка дозволяє брендувати трансляцію у прямому ефірі, титрувати спікерів, виводити ролики, презентації, статичні та динамічні заставки. online.ua live може розробити повний пакет графіки для оформлення онлайн трансляції під ключ.
Чистий звук та кілька джерел
online.ua live використовує професійні відеомікшерні пульти, які можуть приймати одночасно кілька аудіосигналів, у тому числі синхронний переклад, без перешкод та втрати якості сигналу.
Прямий ефір із мінімальною затримкою
Технічні рішення online.ua live дозволяють мінімізувати затримку передачі відеосигналу до 0,1 секунди і менше. Це дуже помітно під час включення спікерів з інших країн.
Запис прямого ефіру
Ваша онлайн-трансляція, вебінар або круглий стіл можуть бути записані в максимально високій якості (навіть ProRes) для подальшого монтажу, ретрансляції або інших завдань на запит. Контент стрімів чудово підходить для рекламних та промо роликів.
Забезпечення суфлером та плазмовими панелями
Ми надаємо в оренду різноманітне обладнання для прямих трансляцій: суфлери, плазмові панелі, аудіо та світлове обладнання.
Ваш надійний
стрімінговий партнер
Наша мета — організувати та провести пряму трансляцію вашої події так, щоб не лише перевищити ваші очікування, а й започаткувати довгострокове партнерство.
Наші клієнти та партнери
Ці компанії довірили нам організацію онлайн трансляцій, проведення телемостів та стрімів. Ми роками працюємо разом із багатьма на регулярній основі.
Портфоліо
online.ua live щодня проводить онлайн трансляції та прямі ефіри по всій Україні. Наводимо деякі приклади стрімів з нашого портфоліо.
Київський Безпековий Форум
Святкова кухня Оріфлейм - #КухняПаті
Pepsi FUZZ
Міжнародна конференція #МістаТаЗміни: досягнення та перспективи
New Balance - презентация новой модели кроссовок
Онлайн-трансляція презентації книги "Це зробила вона"
Liza Nice: Я буду АГРОНОМОМ - Пора выбирать Профессию
Kate House: ОДИН ДЕНЬ НА ПОЛЕ Вместе с БОГДАНОМ ОСАДЧУКОМ
Третя щорічна Конференція з демократичного врядування
Конференція «Нова українська школа: успіхи та виклики першого року впровадження»
Працюємо по всій Україні
Протягом одного дня стрімінгова команда online.ua live дістанеться до будь-якої точки України та проведе для вас онлайн трансляцію. Якщо на локації немає інтернет-з'єднання, ми забезпечимо супутниковий інтернет.
1 день на підготовку та дорогу
ПТС до 12 камер
Будь-яке місто України
Етапи підготовки до прямої трансляції
4 простих кроки, щоб організувати пряму онлайн трансляцію вашого заходу
Бриф / ТЗ
Заповніть бриф, щоб ми могли врахувати всі організаційні та технічні деталі майбутньої трансляції та запропонувати оптимальний варіант у найкоротші терміни.
Виїзд на локацію
Менеджер online.ua live може виїхати на знайомство з локацією протягом кількох годин та скласти детальний план забудови майданчика. Наші інженери перевірять підключення до Інтернету.
Монтаж на майданчику
Ми організовуємо монтаж всього необхідного обладнання на майданчику, проконтролюємо забудову сцени, екранів та іншого обладнання за потреби.
Прямий ефір
Команда online.ua live запускає та проводить онлайн трансляцію вашого заходу відповідно до затвердженого таймінгу та сценарію. І всі щасливі:-)
Порівняння пакетів прямих трансляцій
ХАРАКТЕРИСТИКИ
БАЗОВИЙ
БІЗНЕС
ПРОФЕСІЙНИЙ
Кількість камер
1
2
від 3-х до 10
Тривалість
до 2-х годин
до 4-х годин
до 8 годин (знімальний день)
Оператор
1
1-2
від 3-х до 10
Відео у Full HD якості (1080р)
Режисер Монтажу
Брендування трансляції та титри
Медіа-контент у ефірі
(Презентації, відеоролики)
Zoom-включення
Кількість потоків відео
(YouTube, Facebook, Vimeo, Ваш сайт)
до 2-х
до 6-ти
до 12+
Аудіо Пакет
(мікшер, петличнні и радіо-мікрофони)
Професійне телевізійне освітлення
Запис трансляцї
Управління доступом до трансляції
Не знайшли відповідного пакета
Заповніть бриф і ми підготуємо спеціальну пропозицію для вашого заходу
Поширені питання
Плануєте онлайн трансляцію, а ми вже зібрали прості відповіді на найважливіші для вас питання.
Чому нам потрібна професійна трансляція?
Можливо, у вас вже є досвід проведення трансляцій — зйомки відео за допомогою вбудованої камери ноутбука, вебкамери або смартфона. Проте отриманий результат поки не у топах рейтингів ефірів. Тож, може, проблема не у змісті контенту, а у якості його подачі?

Провідні компанії та топові блогери використовують правильне компонування кадру в спеціально обладнаних студіях, професійні камери з якісними мікрофонами, підключеними безпосередньо до аудіомікшерів. Їхні відео забрендовані титрами та логотипами партнерів, у них є фірмові анімовані заставки, вони виводять у прямий ефір медіаконтент, чого ви не можете зробити, просто розпочавши стрім з телефону. Крім того, вони перемикатимуться між двома, іноді навіть трьома, камерами для передачі кращих ракурсів та динаміки.

Ці та інші інструменти покликані підвищити якість трансляції контенту і доповнити його цінність, що у результаті призводить до збільшення охоплення лояльної аудиторії.
Навіщо та на які теми можна проводити прямі ефіри?
Мабуть насамперед для спілкування з вашою аудиторією. У прямому ефірі ви можете говорити на будь-які теми, спілкуватися, ділитися думками та ідеями, обговорювати питання.

Також – щоб відповісти на запитання аудиторії. Можна наперед зібрати питання аудиторії, а потім під час прямого ефіру відповідати на них.

Окрім основного заходу можна транслювати в ефірі бекстейдж. Покажіть, не соромлячись, що відбувається за кадром, підігрійте інтерес аудиторії.

Безумовно, щоб провести конкурси та розіграші. Це один з найпопулярніших видів прямих трансляцій та стримувань останнім часом. Придумайте конкурс, гівеві, а переможця виберіть у прямому ефірі.

Транслювати можна і навіть потрібно лекції, семінари, майстер-класи. Особливо за часів пандемії. Досить буде 1-1,5 годин, щоб розповісти глядачеві про щось цікаве або провести інтерактивне онлайн-заняття в прямому ефірі.

У режимі прямого ефіру можна проводити огляди та розпакування товарів.

По суті, всі стрими в прямому ефірі служать для основної мети - підвищення лояльності аудиторії.
Які технічні вимоги до прямої трансляції?
  • Виділений інтернет-канал зв'язку (кабельний) або окремий Wi-Fi-канал (не рекомендується)
  • Пропускна здатність Інтернет-каналу на "віддачу" - не менше 20000-25000 Кбіт/сек (25Мбіт/сек)
  • Бітрейт звуку не нижче 128 Кбіт/сек, краще 256 Кбіт/сек
  • Для якісної передачі звуку ми рекомендуємо використовувати окремі радіо- або петличні мікрофони з шумом придушення (не рекомендується використовувати вбудовані мікрофони камер).
  • Для стримувань великих конференцій, трансляції концертів та спектаклів у прямому ефірі ми рекомендуємо забезпечити передачу звуку через професійний звуковий пульт із залученням звукорежисера.
  • Зйомка в прямому ефірі повинна проводитись у горизонтальному форматі (усі плеєри на сайтах та в соцмережах – горизонтально орієнтовані).
  • Не рекомендується проводити зйомку "з рук": навіть якщо ви все робитимете дуже акуратно, зображення все одно буде трястись, це впливає на якість. Якщо потрібна динамічна картинка, ми рекомендуємо використовувати систему стабілізації (стедікам).
  • На локації або в приміщенні, де проводиться трансляція, має бути забезпечене відповідне заходи та технічним вимогам освітлення.
  • Модератор або провідний спікер повинен говорити в мікрофон-петля. Таким чином буде чутно лише одну людину, тому, якщо будуть питання або коментарі від аудиторитори, ведучому необхідно буде повторити їх для всіх глядачів або передати радіомікрофон запитувачу. Прямі трансляції концертів та стрими вистав ми рекомендуємо проводити з технічним підрядником, який може забезпечити якісний звук та професійне освітлення.
  • Під час прямого ефіру із зали, де є гості, необхідна допомога асистента(-ів) — щоб сторонні люди не потрапляли до кадру під час переміщення по залі у прямому ефірі.
  • Під час прямого ефіру телефони у всіх присутніх (технічного персоналу, гостей, спікерів, ведучих, учасників) мають працювати у беззвучному режимі. Це необхідно для того, щоб дзвінки та повідомлення не заважали трансляції.
  • Проводячи прямий ефір необхідно дотримуватись повної тиші: розмови, рухи та сторонні звуки можуть потрапити в трансляцію.
  • Після запуску прямої трансляції важливо не вимикати і не перезапускати її (на зовнішніх платформах) до закінчення без вагомих причин (зникла картинка, звук, зависло додаток і т. д.). Перезапуск трансляції на YouTube, Facebook або інших зовнішніх платформах можливий тільки в крайньому випадку, і про це потрібно обов'язково повідомити відповідального технічного фахівця на майданчику.
Скільки коштує організувати пряму трансляцію?
Якщо у вас є досвід проведення заходів, ви майже точно знаєте, скільки буде коштувати провести івент офлайн і з чого складається його вартість. Оренда приміщення, техніки, звуку, світла, аудіо, гонорар ведучим, модераторам та перекладача, технічним спеціалістам, кейтеринг на локації, послуги фотографа та декору фотозони, медіа-підтримка заходу та інші витрати.

Може здаватися, що при проведенні мерпоріатія онлайн більшість з цих позицій виключаються і вартість івента повинна зменшитися в рази. Але насправді все не так просто. При організації онлайн заходу з'являються нові статті витрат: знімальна команда, технічне забезпечення трансляції, вибір платформи онлайн заходу, послуги трансляції, технічна підтримка стриму, команда інженерів та монтажних режисерів, звукорежисери та багато інших. У результаті, скільки може обійтися проведення онлайн стримування заходу або організація прямої трансляції офлайн заходу в інтернеті, буде сильно залежати від технічних параметрів вашого заходу.

Дуже важлива попередня підготовка до трансляції, перевірка та налаштування інтернет-з'єднання, організація схеми підключення знімального обладнання. Ми використовуємо виключно сучасні професійні рішення для проведення онлайн трансляцій стримувань, що дозволяє нам гарантувати надійність та відмовостійкість усієї системи комутації та максимально ефективну роботу знімальної групи.

У своїй практиці ми пропонуємо виключно надійні варіанти конфігурації обладнання для проведення прямих ефірів за обґрунтованою та розумною ціною. Заповніть наш бриф і підготуємо для вас докладну пропозицію з вартістю проведення онлайн трансляції, яка буде максимально оптимізована під ваші завдання.
Як провести трансляцію на YouTube?
YouTube – відеохостинг компанії Google (Alphabet), соціальна мережа-платформа для публікації та зберігання відеофайлів. Користувачі мають можливість вибирати, що дивитися, з пошуку, оцінювати відеоролики та трансляції, коментувати їх, ділитися з друзями, а також завантажувати та публікувати вигляді власного виробництва. Зараз YouTube став майданчиком для професіоналів, запускає та успішно існує безліч програм, канали процвітають. ТБ викуповує права на покази деяких шоу, а потім транслює вже у себе.

Важливо відзначити YouTube - це не тільки про завантаження, публікацію та зберігання відео, але і про прямі ефіри (на сленгу - стрими). Але, що найважливіше - доступом до прямої трансляції на YouTube можна керувати.

Трансляція може мати такі рівні доступу:
Відкритий доступ – будь-який користувач у Мережі зможе її подивитися. Ця опція прямого ефіру на YouTube є актуальною, коли ви проводите безкоштовну трансляцію семінару, конференції, вебінари, або, наприклад, майстер-класу.

Доступ за посиланням – прямий ефір або його запис у такому разі зможуть переглянути лише ті користувачі, які мають посилання. Ця опція стане в нагоді в тому випадку, коли необхідно провести захід у прямому ефірі і дати можливість перегляду обмеженому числу користувачів - ви відправите всім учасникам онлайн заходу посилання на трансляцію, перейшовши по якій, вони зможуть її переглянути.

І обмежений доступ - цей рівень доступу передбачає можливо перегляд ефіру тільки для вас. Їм зручно користуватися, наприклад, для того, щоб перевірити якість відео-сигналу, аудіо або підключення до інтернету на майданчику перед запуском прямої трансляції.
Як проводити онлайн-тренування?
Проведення онлайн-тренувань у прямому ефірі зараз стало актуальним у першу чергу у зв'язку з поточною ситуацією з пандемією.

Учасники онлайн тренування можуть відвідати її з будь-якої точки земної кулі. Потрібен лише інтернет. Тренери, у свою чергу, мають можливість набирати учнів з усієї країни або навіть світу, а у тих, хто тренується, є можливість підібрати тренера особисто для себе.

Крім цього, ціни на онлайн-тренування для аудиторії можуть бути набагато нижчими, ніж персональні заняття у фітнес-центрі. Це суттєва економія, адже не потрібно купувати клубну картку та додатково за хаммам, душ, прибирання та інше. Також немає необхідності витрачати час на дорогу, проїзд та бензин.

Виходить, що у тренуваннях онлайн – одні плюси. І багато наших клієнтів та їх аудиторія вже зрозуміли, що без додаткових витрат можна насолоджуватися спортом у житті. Ви можете надати потенційним клієнтам відмінний вибір, коли організуєте онлайн-тренування. Вони можуть бути груповими або індивідуальними, за реєстрацією або відкритими для всіх бажаючих - можливості онлайн трансляції тренувань обмежені лише вашою уявою та пожаданнями.
Наш досвід для ваших найкращих результатів
З нами ви завжди будете впевнені у високій якості вашого стриму. Від брифу до технічної комутації. Ми відпрацювали оптимальні конфігурації техніки для різноманітних заходів: конференцій, вебінарів, круглих столів, презентацій та прем'єр.
Дізнатися вартість прямої трансляції
Заповніть форму, ми зв'яжемося з вами у найкоротші терміни
7 практичних порад щодо організації прямої трансляції
Прямий ефір забезпечує вам можливість за допомогою відеотехніки використовувати широкі можливості соціальних мереж для охоплення широкої аудиторії. Організація онлайн трансляції включає роботу з різними складовими, з яких складатиметься ваш потік відео в прямому ефірі. А досягти бажаного результату ви можете лише тоді, коли організуєте всі ці елементи.

Ось кілька порад щодо організації стриму, без яких не обійтися на практиці.
1
Перевірте швидкість вашого Інтернет-з'єднання
Пропускна здатність мережі є одним з найважливіших елементів, про який багато хто часто забуває. Переконайтеся, що ваше інтернет з'єднання працює досить швидко і стабільно для того, щоб забезпечити плавне потокове відео у високій роздільній здатності, щоб не розчаровувати аудиторію «розмитим» зображенням, яке періодично переходить в артефакти («квадратики»).
2
Не варто використовувати найдешевшу чи застарілу техніку
Технології розвиваються і навіть камера вашого смартфона або планшета може бути використана в режимі реального часу для стрімінгу в соціальних мережах. Але якщо ви хочете домогтися якості матеріалів професійного рівня, слід звернутися до професійної техніки, яка забезпечить на виході як вищу роздільну здатність відео з «глибоким малюнком», так і вищу якість звуку.
3
Правильне освітлення та композиція кадру
У разі проведення прямого ефіру для великої аудиторії, правильно поставлене освітлення та композиція у кадрі мають не менше значення, ніж у професійному кіно чи художній фотографії. Мета вашого стріму – привернути увагу глядачів, тому дуже важливо переконатися, що глядачеві комфортно та приємно дивитися вашу трансляцію.
4
Переконайтеся, що вас добре чути
Дуже важливо не тільки те, що ви кажете у прямому ефірі, але й у що ви кажете. Якщо ваші глядачі замість ваших слів чутимуть хрипи та шипіння, жодні відомі спікери чи цікавий сценарій цей прямий ефір не врятує — аудиторія просто не дивитиметься. Тому про якісний та професійний звук треба подумати заздалегідь.
5
Резервування обладнання
Ніщо не занапастить прямий ефір так, як непередбачувані технічні проблеми, які можуть виникнути в процесі його проведення. На практиці будь-яке обладнання завжди ризикує відмовитись працювати у найважливіший момент. Щоб знизити ризик зриву прямої трансляції, ми завжди заздалегідь дбаємо про резервне обладнання та комутацію разом із відпрацьованою технікою перемикання на нього у разі раптових неполадок.
6
Послідовність та постійність
Нічого так не збиває з пантелику аудиторію, як нерегулярні та непостійні прямі ефіри. Таким чином, ви можете втратити найцінніше – постійну аудиторію. Найкращий спосіб зміцнити присутність вашого бренду та збільшити охоплення – чіткий та впорядкований графік регулярних трансляцій. І не забувайте наприкінці кожного стріму нагадувати, коли ви знову повернетеся в ефір, щоб глядачі з нетерпінням чекали на наступну зустріч.
7
Залучайте аудиторію
Регулярне проведення онлайн трансляцій обов'язково привабить численних глядачів. Але ви можете залучити ще більше аудиторії, якщо докладете зусиль, щоб бути постійно в контакті з ними. Наприклад, збирайте у прямому ефірі пропозиції на теми наступних стрімів, ставте запитання або відповідайте на коментарі у прямому ефірі. Подібний інтерактив дає аудиторії можливість відчути себе не просто сторонніми глядачами, а повноцінними учасниками процесу, а отже, дивитися ваші прямі ефіри знову і знову.
067 333 17 63
044 531 53 31
[email protected]
#всебудеонлайн
Made on
Tilda