Онлайн редактор фотографій

Дозволено завантажувати зображення у форматі .jpg або .png. Максимальний розмір файла 5мб

Для чого цей сервіс

Ласкаво просимо в простий, зручний, швидкий онлайн редактор фото, графіки і зображень.

Сьогодні користувачі персональних комп'ютерів встановлюють все менше програм, тому що багато сервісів стали доступні в мережі і онлайн обробка фото - не виняток. З його допомогою ви зможете застосувати до фото ефекти, швидко обрізати фото або змінити його розмір, пропорції, співвідношення сторін. Навіщо шукати фотошоп, щоб додати який-небудь невеликий фотоефект, редагувати розмір або обрізати фото, якщо це можна зробити використовуючи наш редактор зображень онлайн. З нашим сервісом редагувати картинку онлайн можна так само швидко, а головне - абсолютно безкоштовно. Просто виберіть потрібний ефект і застосуєте до зображення. Російська мову інтерфейсу в фоторедакторі доступна, щоб включити її, потрібно вибрати відповідну мову в меню.

Чому не фотошоп?

Наш редактор зображень онлайн звичайно не фотошоп, але за його допомогою редагувати картинку онлайн відтепер стало так само зручно, швидко і безкоштовно. Буквально в 2-3 кліки ви зможете повернути картинку або фото, застосувати красиві ефекти до фото, відредагувати кольорову гамму зображення, обрізати зайві поля на зображенні або фото до потрібного розміру або змісту, застосувати рамки як в інстаграмм, накласти логотип або ватермарк на фото, зробити колаж з декількох фотографій або картинок і багато-багато-багато іншого.

Щоб наш фоторедактор онлайн завжди був у вас під рукою - обов'язково додавайте його в закладки (в панель закладок) вашого браузера. Таким чином ви в будь-який момент зможете швидко зайти в онлайн редактор і щоб швидко редагувати картинки онлайн.