24 серпня у День Незалежності України пройде традиційний «Забіг у вишиванках»
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

24 серпня у День Незалежності України пройде традиційний «Забіг у вишиванках»

24 серпня у День Незалежності України пройде традиційний «Забіг у вишиванках»
Джерело:  online.ua

24 серпня на Русанівській набережній о 9:00 відбудеться найголовніша патріотична бігова подія країни – «Забіг у вишиванках», приурочена до святкування Дня Незалежності України. Четвертий рік поспіль завдяки організаторам проекту ГО «Федерації любителів спорту», а також ідейного натхненника і майстра спорту з легкої атлетики міжнародного класу Олександра Кузіна в цей день традиційно пробіжить не тільки Київ, а й інші українські міста – Одеса, Миколаїв, Рівне, Херсон, Нова Каховка, Чернігів та Суми. Як і в минулому році, до цього бігового дійства також приєднаються численні українські діаспори з усього світу – Нью-Йорка, Вашингтону, Дубаї та Лісабону.

«Забіг у вишиванках» – яскраве, патріотичне, сімейне свято, яке об'єднає українців в цей особливий день на всіх континентах. Головними атрибутами забігу, що символізують свободу і незалежність нашої країни стануть найкрасивіші національні вишиванки, в яких учасники подолають обрану дистанцію. Діти до 6 років пробіжать 100 м, діти від 7 до 10 років – 500 м, дорослі – 5, 10 км. Всі бажаючі також зможуть взяти участь у благодійному забігу на 1 км. Усі зібрані кошти підуть на допомогу бійцям АТО у Київському міському клінічному госпіталі інвалідів Великої Вітчизняної війни.

Заплановано понад 20 000 учасників з усієї України, а також за її межами.

Останні 2 роки організатором забігу є ГО «Федерація любителів спорту», місією якої –об'єднати і залучити до таких спортивних подій, як можна більше українців, щоб виховати сильну і здорову націю.

В рамках підготовки до старту на «Забігу у вишиванках» з 9 липня по 20 серпня запланована серія бігових тренувань під керівництвом Олександра Кузіна. Приєднатися зможуть всі бажаючі. Тренування пройдуть на Русанівській набережній. Вхід вільний.

Зареєструватися на забіг, а також ознайомитися з більш детальною інформацією та розкладом тренувань можна за посиланням: http://vyshyvanka-kyiv.timingevents.com/.

У день забігу всіх учасників, а також їхніх дітей чекатимуть численні сюрпризи і подарунки: фестиваль морозива, дегустація українських національних страв, веселий флешмоб, найбільша виставка вишиванок в Україні, а також дитячі ігрові зони.

План:

- Відкриття стартового містечка

- Дитяча розминка

- Старти дитячих забігів на 100 і 500 м

- Благодійний старт на 1 км

- Розминка

- Загальний старт на 5 і 10 км

- Нагородження переможців

- Лотерея зі стартовими номерами всіх учасників змагання

Більш детальна інформація про «Забіг у вишиванках» за посиланням: http://vyshyvanka.club/

Online.ua є медіа партнером заходу.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм