Робот пилосос: кращі пропозиції без реклами і обману
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Робот пилосос: кращі пропозиції без реклами і обману

Робот пилосос: кращі пропозиції без реклами і обману
Джерело:  online.ua

Ви фанат чистоти, але через брак часу не можете проводити прибирання кожен день? Виручить роботизований пилосос — чарівний невеликий пристрій, який буде підтримувати чистоту в будинку або квартирі без зусиль з вашого боку. Купуючи такий пристрій, скористайтеся допомогою провідника в світі онлайн-шопінгу — каталогу цін Еk.ua.

Корисна техніка чи іграшка?

Робот пилосос викликав запеклі суперечки: чи корисна така техніка, чи здатна вона підтримати людину в боротьбі з пилом, або ж це просто високотехнологічна іграшка, за якою цікаво спостерігати?

Переваги роботизованого пилососа:

 1. Прибирання приміщення не вимагає ваших зусиль: робот здатний діяти автономно, повертаючись до базової станції, якщо заряд добігає кінця.

 2. Прибирання може проводитися цілодобово: це позбавляє від пилу в повітрі і дозволяє відчувати себе впевнено, якщо несподівано нагрянуть гості.

 3. Прибирання незмінно якісне: потужний і розумний агрегат ретельно дбає про чистоту навіть у важкодоступних для людини місцях.

 4. Прибирання безпечне та екологічне: це пріоритетно в сучасних умовах.

 5. Стильний дизайн пристрою не зіпсує ваш інтер'єр.

Недоліки робота-прибиральника:

 1. Круглий пристрій не зможе прибрати пил у вузькому місці або кутку, тому докладати деяких зусиль людині все-таки доведеться.

 2. Апарат не вміє прибирати велике сміття.

 3. Деякі моделі роботів не в змозі об'їхати перешкоди, тому доведеться прибирати з підлоги всі сторонні предмети.

 4. Після кожного прибирання доведеться очищати щітки та мішок.

 5. Висока вартість — поки актуальний недолік, хоча з року в рік пилососи дешевшають.

Вибираючи такий агрегат, зверніть увагу на його рухливість, потужність і безшумність. Також рекомендується вибирати вертикальний сміттєзбиральний контейнер, а не висувний ззаду — щоб не розсипати сміття.

Де шукати девайс мрії

Твердо вирішили обзавестися «пігулкою від пилу»? Щоб заощадити час і гроші, шукайте робота за допомогою каталогу приємних цін Еk.ua.

Чим допоможе вам каталог:

 • моментально знайде підходящу доступну за ціною модель робота-пилососа з якнайшвидшою доставкою;

 • надасть найповнішу інформацію (відгуки, інструкції, характеристики, рейтинги, фотографії та відеосюжети) про всі моделі девайсів;

 • дозволить звести властивості вподобаних пилососів в зручну онлайн-таблицю, щоб для порівнювання не переключатися між вкладками;

 • запропонує великий список аналогів, комплектуючих і аксесуарів.

Більше 1000 магазинів, пропозиції яких ви знайдете на сайті, конкурують за клієнта. Це корисно для вас: можна заощадити, знайшовши мінімальну вартість, безкоштовну доставку, знижку від 5 до 50% або приємні подарунки. Е-katalog піклується про ваш комфорт і вигоду!

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм