У Зеленського жорстко відреагували на слова Кличка про РНБО
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

У Зеленського жорстко відреагували на слова Кличка про РНБО

У Зеленського жорстко відреагували на слова Кличка про РНБО
Джерело:  online.ua

Команда українського лідера Володимира Зеленського вважають відмовками причини неявки на засідання РНБО, озвучені міським головою Києва Віталієм Кличком. З такою заявою виступив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

Джерело: "УП"

В Офісі президента різко відреагували на слова Кличка

"Отакої. Пан Кличко, іронічно скажу, надзвичайно креативний і сміливий. Так чи інакше, в черговий раз бачити коментарі Кличка про "перевірку робіт" на Подільському мосту надзвичайно смішно. Як і будь-які інші його коментарі, що стосуються роботи міського господарства. Що він там може перевіряти? Скільки грошей "вивели" сьогодні під прикриттям цього епохального проекту? Ну а відмовка про поїздку до Чернігівської області заради дрібного піар завдання - це тільки доказ того, наскільки міська влада в Києві далека від реальності. По-перше, дві з половиною години, які є у Кличка до початку РНБО, це більш ніж достатньо, щоб повернутися до Києва з Чернігівської області", - заявив Михайло Подоляк.

За словами представника ОП, очільник КМДА і так мав бути сьогодні в Києві, де будівельні рейдери розгромили черговий об'єкт історичної спадщини. Чиновник звернув увагу не те, що невідомі також побили киян, які намагалися перешкодити руйнуванню цього пам'ятника.

"Невже Кличко і про це не знає? Напевно знає. Боїться посваритися з кимось в своєму оточенні, хто курує подібні мафіозні речі? Або просто не знає, як вирішувати такі проблеми? У будь-якому випадку, Кличку пора повертатися - перш за все, в реальність. Піар і злодійство - це точно не ті речі, якими повинен займатися глава Київської міської державної адміністрації як одного з органів виконавчої влади", - наголосив Михайло Подоляк.

Як уже згадувалося раніше, 20 серпня мер Києва Віталій Кличко повідомив, що за два з половиною години до початку йому подзвонили з Офісу президента і запросили на засідання РНБО, однак він не зможе приїхати.

Читайте також:

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм