Причини втрати кольору металочерепиці
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Причини втрати кольору металочерепиці

Причини втрати кольору металочерепиці
Джерело:  online.ua

Одна з небагатьох неприємностей, яка може статися з дахом із металочерепиці, це втрата її вихідного кольору. Кожен домогосподар ще на етапі вибору металочерепиці намагається ретельно підібрати всі параметри, включаючи декоративні, щоб уникнути подібних невдач.

Адже якщо подібне явище станеться, то залишиться лише два варіанти:

 1. Або продовжувати експлуатацію покрівлі, яка технічно ще справна, але має вкрайнеестетичний зовнішній вигляд.

 2. Або замінювати покрівельне покриття, що тягне за собою незаплановані і чималі витрати, як на сам покрівельний матеріал, так і на роботи з його укладання.

Який шар виконує декоративну функцію?

Склад металочерепиці передбачає наявність крім основи у вигляді сталевого листа декількох шарів захисту, один з яких додатково є декоративною складовою. Дізнатися детально про те, як виглядає структура металевої черепиці можна на сайті компанії: https://citybud.in.ua/uk/metalocherepica/ . Ми зробили максимально точний опис особливостей структури та експлуатації матеріалу, щоб покупцям було легше робити свій вибір. Декоративним шаром із захисною функцією виступає полімерне покриття, яке наноситься на фінішному етапі виробництва продукції.

Його завдання:

 • Забезпечення насиченого кольору листів.

 • Формування певної поверхні текстури.

 • Тривала безпека відтінку.

 • Захист від впливу ультрафіолету.

 • Підвищення механічної стійкості виробу.

Використання полімерного покриття різного складу та якості впливатиме не лише на загальні технічні характеристики виробу, але й на термін служби.

Чому вигоряє металочерепиця?

Є кілька причин, які можуть спровокувати втрату кольору та погіршити зовнішні дані об'єкта. На деякі з них можна вплинути ще на етапі покупки металочерепиці, правильно підібравши всі параметри матеріалу.

Металочерепиця може вигоряти у зв'язку з:

 • Невдалою купівлею покрівельного покриття, яке було спровоковано бажанням покупця заощадити.

 • Порушенням зберігання продукції та самого монтажного процесу. Якщо були проігноровані рекомендації та технологія укладання, можливо поява пошкоджень декоративного шару ще на етапі виконання монтажних робіт.

 • Тим, що покупець не враховував особливості клімату та сонячної активності регіону. У жарких кліматичних поясах необхідно вибирати металочерепицю з максимальним рівнем ультрафіолетового захисту, адже інакше вигоряння даху не уникнути.

Рекомендації від Сітібуд

Щоб вам не довелося бачити декоративні зміни даху з металочерепиці, обов'язково при покупці:

 • Вибирайте металочерепицю з якісним та надійним шаром полімеру.

 • Враховуйте як особливості кліматичних умов, так і самої покрівельної конструкції.

Не забувайте про необхідність правильного транспортування та професійного укладання листів
покрівельного матеріалу.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм