Корпоративне навчання в Solid. Як ми допомагаємо ІТ-компаніям виходити на якісно новий рівень комунікації з іноземними партнерами
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Корпоративне навчання в Solid. Як ми допомагаємо ІТ-компаніям виходити на якісно новий рівень комунікації з іноземними партнерами

Корпоративне навчання в Solid. Як ми допомагаємо ІТ-компаніям виходити на якісно новий рівень комунікації з іноземними партнерами
Джерело:  online.ua

У жовтні 2022 року СЕО та lead команди UI/UX design AGOV Agency Ярема Гарда, шукав спосіб зняти з себе частину комунікації з іноземними партнерами. Допомогла корпоративна англійська для дизайнерів.

Анастасія Машталяр, засновниця й CEO Solid English School, розповідає, як їхні корпоративні курси та підхід до роботи допомогли AGOV Agency досягти мети та покращити спілкування з іноземними клієнтами.

Чому компаніям важливі корпоративні курси інглішу

Компанія, що вирішує навчати своїх працівників на курсах англійської, не лише покращує бренд роботодавця, а й закриває інші бізнес-потреби. Наприклад, AGOV Agency вирішили, що найкраще замовнику пояснить флоу роботи та запропонує рішення сам дизайнер, а не його керівник. Так топменеджмент зможе делегувати операційку й зосередитися на управлінні та стратегії.

У компанії був запит підтягнути рівень інглішу дизайнерів студії до впевненого Intermediate, а разом з тим – згуртувати команду.

Як Solid організовує корпоративне навчання

Одна з плюшок для компаній, що вирішують організувати корпоративне навчання для підлеглих – можливість створити програму, що відповідатиме цілям бізнесу. У випадку з AGOV Agency ми поспілкувалися з менеджментом компанії та співробітниками, щоб максимально зрозуміти формат комунікації з клієнтами. Потім ми протестували поточний рівень англійської гайзів, щоб чітко розуміти точку А.

Після цього ми розробили профільні курси англійської для дизайнерів. Ось як ми переконалися, що наша програма підходить компанії:

  • залучили зовнішніх експертів у сфері graphic design та UI/UX design;

  • пройшли навчання на курсах для дизайнерів;

  • розробили кейсові уроки й домашні завдання, щоб на заняттях гайзи занурювалися у професійну комунікацію й практикували спілкування на інгліші, наче вони вже спілкуються з замовниками;

  • імплементували в навчання гейміфікацію та роботу в парах і міні групах на уроках.

Щоб всі були задоволені навчанням, ми намагалися підібрати зручний графік для команд і апрувили щомісячний план роботи з бізнесом та гайзами. Наше завдання – прибрати головний біль HR-ів та керівників, тому ми надавали постійний support та звітність за такими показниками:

  • прогрес;

  • відвідуваність;

  • задоволеність гайзів.

Цю інформацію можна використати для PDP та звітності для топ менеджменту. Також студенти отримали сертифікати в кінці навчання.

Які результати AGOV Agency після навчання

Ми розділили гайзів на дві групи, в кожній з яких проводили заняття один раз на тиждень. За чотири місяці ми підтягнули рівень однієї групи з Pre-Intermediate до Intermediate, другої – з Intermediate до Upper-Intermediate.

Дизайнери почали спілкуватися з клієнтами більш професійно й невимушено. А самі співробітники краще познайомилися одне з одним завдяки взаємодії на заняттях. У команді з’явилося більше взаємодопомоги та зменшилися конфлікти.

Якщо твоя компанія хоче покращити комунікацію з іноземними замовниками, запрошую на корпоративні курси англійської мови від Solid English School. За твоїм запитом ми розробимо індивідуальну програму, що допоможе вийти на новий рівень спілкування з іноземними клієнтами.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм