Декілька причин, чому вам потрібен електросамокат
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Декілька причин, чому вам потрібен електросамокат

Декілька причин, чому вам потрібен електросамокат
Джерело:  online.ua

За останні 5 років електричний самокат перетворився з «іграшки для дорослих» на один із найбільш популярних, затребуваних та зручних видів міського транспорту. На користь цього твердження каже статистика - у великих містах з'являється все більше сервісів оренди самокатів, і все більше громадян купують самокати для себе.

Але чи потрібний самокат саме вам? Які переваги ви отримаєте, якщо захочете купити електросамокат в Україні у 2023 році?

Ви шукаєте альтернативу автомобілю

У автомобілістів, незалежно від марки та статусу автомобіля, завжди є супутні проблеми, які потребують постійного пошуку рішень:

  • Потрібно витрачатися на бензин чи дизельне паливо

  • Потрібно шукати місце для паркування

  • Потрібно проходити технічне обслуговування та купувати страховку

У власників електричних самокатів таких проблем немає. Це екологічно чистий вид транспорту, який можна припаркувати буквально, де завгодно (потрібно лише убезпечити самокат від крадіжки).

До речі, багато моделей самокатів можна складати. Вони компактні (хоча коштують трохи дорожче), і доросла людина може занести самокат для зберігання квартири чи будинку.

Простота експлуатації

Вкрай рекомендуємо дотримуватися правил дорожнього руху і техніки безпеки, щоб не нашкодити собі і оточуючим вас людям. Це головне правило їзди на електросамокаті.

В іншому користуватися ними просто та зручно. Почавши практикуватися з мінімальної швидкості, ви швидко освоїтеся і зможете долати на самокаті довгі дистанції. Плюсом є і те, що під час їзди ви тренуватимете м'язи спини і вестибулярний апарат.

Електросамокати не потребують регулярного обслуговування. Так, вам потрібно заряджати акумулятор, але для їзди цим транспортним засобом не потрібно їздити на СТО або проходити технічне обслуговування.

Індивідуальність

Крім стандартних міських моделей з невеликими колесами та потужністю, ви також можете розглянути як альтернативу електросамокати для їзди помірним бездоріжжям з 6-дюймовими колесами та потужними двигунами.

Крім того, ви можете вибрати електросамокат з різною вантажопідйомністю та двигуном відповідної вам потужності (від 250 Вт до 4 кВт і більше). Нині у спеціалізованих магазинах продаються сотні різних моделей від десятків брендів.

Самокати можна вдосконалити, додаючи різні аксесуари та покращення для зручнішої експлуатації та самовираження.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм