За які функції смартфона варто переплатити, а які – ні?
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

За які функції смартфона варто переплатити, а які – ні?

За які функції смартфона варто переплатити, а які – ні?
Джерело:  online.ua

Вибір смартфона - заняття відповідальне, тому що ви не тільки витрачаєте гроші, але й отримуєте в руки пристрій, яким користуватиметеся щодня. Враховуйте, що смартфони, навіть у рамках одного бренду, представлені широким асортиментом, тому доведеться витрачати час на порівняння характеристик та визначення того, за що ви готові переплатити.

Об'єм сховища

Найспірніший момент, за який навряд чи варто переплачувати – це обсяг внутрішньої пам'яті пристрою. Зараз у внутрішнього сховища є кілька альтернатив – карти пам'яті та хмарні послуги для зберігання даних. Особливо цінну інформацію можна зберігати одразу в кількох місцях, зробивши копії.

Оперативна пам'ять

На відміну від сховища оперативна пам'ять безпосередньо впливає на працездатність техніки. Чим її більше – тим швидше працюють «ненажерливі» програми, але за умови, що в смартфоні встановлений потужний процесор, з яким пам'ять працює «у зв'язці». Тому не варто брати телефон з поганим процесором і великим об'ємом пам'яті, і навпаки - з потужним процесором і 2 гігабайтами «оперативки». До речі, сьогодні адекватний обсяг ОЗУ становить 4 гігабайти, але краще переплатити та взяти телефон з 8 Гб.

Камера

Кількість мегапікселів – не найпоказовіший параметр для камер смартфонів. Так, мегапікселі важливі, але для якості зйомки також є критичні показники діафрагми, а також наявність автоматичного фокусу та стабілізації. Контрастний автофокус та програмна стабілізація гірше справляються з поставленими завданнями.

Акумулятор

Звертайте увагу не лише на ємність. Так, вона важлива, але ще важлива, наскільки потужні у смартфоні елементи і як швидко вони витрачають заряд. Деякі матриці дисплеїв та внутрішні блоки на кшталт постійно включеної точки роздачі інтернету споживають більше енергії. Якщо термін автономної роботи для вас є пріоритетним критерієм вибору, дивіться у бік бюджетних моделей з малопотужною «начинкою» та невеликим екраном та акумулятором ємністю понад 4500 мАг.

За що можна переплатити?

Якщо ви користуєтеся електронними системами платежів, то за блок NFC, який не є в будь-якому смартфоні. Також вам, можливо, будуть цікавими системи проти несанкціонованого доступу до інформації – сканер відбитка пальців та система розпізнавання особи власника. Ще одна корисна опція – підтримка відразу двох сім-карток та eSim.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм