Юкрейнґейт: пекельна осінь для Трампа
Категория
Blogs
Дата публикации

Юкрейнґейт: пекельна осінь для Трампа

Олег Пономарь
Олег Пономарь

Вчора посол США в ЕС, Ґордон Сондланд, який є одним з головних фігурантів  #Юкрейнґейт, не з'явився до Конґресу для надання свідчень.

Зробив він це на вимогу Державного департаменту та Білого Дому. На виступ, що вчора не відбувся, Сондланд погодився добровільно, тож тепер його викличуть (наступного тижня) вже офіційно. Також Сондланд є зобов'язаним до 14 жовтня передати Конґресові всі наявні у нього документи, які стосуються #Юкрейнґейт.

Також вчора стало відомо, що Сондланд, Волкер та тимчасовий посол США в Україні Тейлор використовували для свого спілкування зашифрований додаток обміну повідомленнями WhatsApp.

Ще стало відомо, що Сондленд розмовляв з Трампом телефоном 9 вересня, перш ніж відповісти Тейлорові на смс про те, що «це божевільно пов'язувати допомогу Україні з передвиборчою кампанією Трампа».

Головна новина за вчора, звісно (второваною стежкою Ніксона):
Білий Дім направив 8-восьмисторінковий лист до Конґресу (за підписом радника БД Сіпполоне) про те, що Білий Дім (Трамп) відмовляється від будь-якої подальшої участі та співпраці в розслідуванні в рамках імпічменту Трампа.

Я вже казав, що  #Рашаґейт  є частиною #Юкрейнґейт:
Федеральна суддя Говелл заявила вчора, що вона може дати Палаті представників доступ до деяких з решти секретів Мюллера.

Другий республіканський сенатор (після Ромні) - Мурковскі виступила за те, щоб не поспішати захищати і вибілювати Трампа в рамках розпочатого імпічменту.

Майкла Коена, екс-консільєрі Трампа, який відбуває ув’язнення за #Рашаґейт, незабаром привезуть до прокуратури штату Нью-Йорк для зустрічі зі слідчими. Він хоче поділитися новою важливою інформацією в рамках Рашаґейт-Юкрейнґейт.

Найсвіжіше опитування громадської думки від Washington Post-Schar School poll показує, що підтримка американцями імпічменту зростає щотижня. На сьогодні вже 58% всіх американців виступають за імпічмент.

Дякую.

Гарного дня всім.

Оставаясь на онлайне вы даете согласие на использование файлов cookies, которые помогают нам сделать ваше пребывание здесь более удобным.