Трошки про Цілі сталого розвитку
Категория
Blogs
Дата публикации

Трошки про Цілі сталого розвитку

Марина Саприкіна
Марина Саприкіна

Ми живемо зараз у світі, де: ріки та океани, повні пластику (так, навіть у нас, в Карпатах все це можна побачити), світ з численними конфліктами, люди, які все ще у 21 столітті мешкають в нетрях, зміни клімату (то повінь, то шторми), про які ми вже згадуємо кожен день. Як це змінити? Потрібні дії кожного. Потрібен новий суспільний договір.
Міжнародні лідери розробили такий договір - Цілі сталого розвитку до 2030. Це - 17 цілей сталого розвитку і 169 завдань, які про: зайнятість, зменшення нерівності та розвиток міст, відсутність голоду та бідності, інновації та інфраструктуру, зміни клімату, економіку океанів та біорізноманіття.


Кожна країна локалізувала Цілі - Україна також розробила свої показники. Разом з урядами Цілі локалізували громадські організації та бізнес-компанії, муніципалітети, лідери думок (як зірки на цьому відео) і пересічні громадяни, особливо молодь.


Чому? Тому що іншого плану - плану Б, як і іншої планети, в нас немає.
І ми вважаємо, що молодь може допомогти реалізувати Цілі сталого розвитку. Тому Центр "Розвиток КСВ" започаткував унікальну лідерську програму для молоді "Посли Цілей сталого розвитку - SDG Ambassadors".


А ще ми можемо розказати про Цілі більше) І тому кожен член команди Центру "Розвиток КСВ" обрав/ла свої дві цілі, які будемо вивчати протягом двох тижнів і ділитись отриманими знаннями на наших фб сторінках.

Мої цілі: 
SDG 9 - Промисловість, інновації та інфраструктура
SDG 11 - Сталий розвиток міст і громад
Але це вже інша історія:)

Оставаясь на онлайне вы даете согласие на использование файлов cookies, которые помогают нам сделать ваше пребывание здесь более удобным.