Інформація про сайт

Наприклад online.ua

Що таке WHOIS

За допомогою нашого WHOIS-сервісу ви зможете легко, просто та ефективно, подивитися інформацію про вебсайт, який розміщений у мережі і доступний за прямим посиланням (доменом). Дані про сайт виводяться за допомогою спеціального протоколу WHOIS. Цей протокол в свою чергу працює на 43 порті, мабуть, відомого вам протоколу TCP. Сервіс перевірки whois був спеціально створений для системних адміністраторів, яким часто необхідно отримати контакти своїх колег, які керують тим чи іншим доменом, або ж просто дізнатися інформацію про сайт в загальному.

Результат перевірки whois включає в себе великий обсяг інформації, аж до контактів власника або компанії-власника сайту і домену, інформацію про датацентр або хостинг-провайдера, де розміщений сайт, а також докладну інформацію про сам домен сайту (в тому числі термін реєстрації домену, що особливо корисно, якщо ви раптом хочете зареєструвати цей або схожий домен).

Для кого цей сервіс Інформація про сайт онлайн в сервісі whois містить величезну базу даних. У цій базі знаходиться інформація про провайдерів, домени, реєстраторів. Але далеко не кожен сервіс перевірки інформації про домен видає досить великий обсяг інформації.

За допомогою нашого сервісу перевірки інформації про сайт ви отримаєте максимально детальну і доступну в whois інформацію про сам ресурс, домен, його власників, хостинг сайту, дату реєстрації домену, термін його дії і багато іншого. Цей сервіс буде корисний тим, хто будує стратегію просування свого проєкту в інтернеті, аналізуючи конкурентне середовище. Сьогодні інформацію про сайт за посиланням отримати стало також просто і швидко, як ввести пошуковий запит. Сподіваємося, що наш сервіс виявиться корисним для вас і допоможе вивести ваш ресурс в ряд найпопулярніших в Інтернеті.