Місцезнаходження IP адреси або сайту

Наприклад 18.208.202.194 або online.ua

За допомогою нашого сервісу, знаючи ip адресу сайту або сервера, ви зможете знайти по айпі адресу його місцезнаходження. IP location, як його ще називають geoip дозволяє швидко не тільки визначити місцезнаходження ip адреси або декількох адрес, а також дані по ip, зокрема: провайдера, організацію, на яку зареєструвати айпі, адреса, сервер або сайт, поштовий індекс, місто, країну і часовий пояс з місцевим часом.

Наш сервіс буде корисний всім, хто хоче дізнатися місцезнаходження ip адреси, а також перевірити інформацію, наприклад, про відправника сумнівних листів - якщо вам прийшов дивний лист, який схоже на спам, ви зможете відстежити ip-адресу відправника та визначити його геолокацію. Таким чином ви дізнаєтеся де саме розташований сервер або комп'ютер, з якого відправили листа, і зможете зв'язатися з інтернет-провайдером або хостинг-провайдером цього сервера.

Певна кількість сервісів в інтернеті пропонує послугу "пробити ip" за географічним місцезнаходженням адреси, але не варто їм довіряти, оскільки дізнатися дані по ip і вже по ним визначити локацію адреси з точністю до точної вулиці, номера будинку і офісу або квартири, де він розташовується, фізично неможливо. Тому будьте уважні, і не довіряйте сайтам, що пропонують подібну послугу, особливо за гроші - тому що знайти місце розташування по айпі адресою можливо, але не з такою точністю - подібна інформація доступна тільки у провайдера і надійно захищена. Інформація по ip розташування серверів і адрес є конфіденційною інформацією, яка зберігається у провайдера.

Багато сервісів в інтернеті пропонують приховати ваше точне місце розташування по ip адресою, за допомогою VPN. Це нібито захистить конфіденційність ваших даних, шифруючи трафік через свої сервера і не дасть визначити ваше розташування по айпі, але в 100% надійності подібних сервісів бути впевненим не можна, тому що використовувані ними технології не відомі.