ТОП-10 продуктів, які ніколи не псуються: корисний рейтинг

ТОП-10 продуктів, які ніколи не псуються: корисний рейтинг


  |  Лайфхаки   |   Читать на русском
Хочете зробити запаси вдома або на дачі, щоб не залежати від холодильника, термінів і відстані до найближчих супермаркетів? Це можливо!

Lady.ONLINE.UA пропонує вам список продуктів, які можуть зберігатися практично вічно, не втрачаючи при цьому своєї поживної цінності. Головне - берегти їх від вологи, комах і мишей.

ТОП-10 продуктів, які ніколи не псуються: корисний рейтинг (1)

Білий рис

Білий рис може зберігатися протягом 30 років. Це стосується шліфованого рису, який протягом тридцяти років не змінить свого смаку і поживної цінності за умови того, що навколо не відбуватиметься екстремальних перепадів температур. У той же час коричневий рис зберігається всього шість місяців через підвищений вміст вологи в його оболонці.

ТОП-10 продуктів, які ніколи не псуються: корисний рейтинг (2)

Мед

Мед є єдиним продуктом у світі, який має вічний термін придатності. Бджоли роблять мед практично недосяжним середовищем для бактерій, тим самим перетворюючи його в ідеальний продукт.

ТОП-10 продуктів, які ніколи не псуються: корисний рейтинг (3)

Сухе молоко
Ідея з висушуванням молока входить в число найбільших досягнень людського розуму, адже таке молоко зберігає свою поживну цінність невизначено довго і може зберігатися в куди більш складних умовах, ніж рідке молоко.

ТОП-10 продуктів, які ніколи не псуються: корисний рейтинг (4)

Сіль
З огляду на те, що сіль відноситься до розряду мінералів, яким чужа біологічна суєта, зовсім не дивно, що вона може зберігатися практично вічно, за умови дотримання простих характеристик зберігання. Сіль ефективно видаляє вологу, тому з давніх-давен використовувалася для збереження харчових продуктів і бальзамування тіла.

ТОП-10 продуктів, які ніколи не псуються: корисний рейтинг (5)

Соєвий соус
Навіть після відкриття, соєва приправа може зберігатися в холодильнику кілька років, вбираючи сторонні запахи, але залишаючись придатною для вживання в їжу.

ТОП-10 продуктів, які ніколи не псуються: корисний рейтинг (6)

Цукор
В даному випадку метод зберігання відіграє більшу роль, ніж сам продукт. Якщо зберігати цукор в сухому прохолодному місці - він може зберігатися довгі роки.

ТОП-10 продуктів, які ніколи не псуються: корисний рейтинг (7)

Сушені боби
За відгуками тих, кому траплялося готувати квасолю тридцятирічної давності, вона цілком їстівна і навіть практично не втратила смаку. Тому, боби - хороший вибір для бомбосховищ і хатин в лісі.
ТОП-10 продуктів, які ніколи не псуються: корисний рейтинг (8)

Кленовий сироп
Сироп на природному цукрі - також вельми довгограючий продукт, якому як і цукру, потрібна хороше середовище зберігання.


ТОП-10 продуктів, які ніколи не псуються: корисний рейтинг (9)

Алкогольні напої
Лікери та пиво не входять в число довгожителів, зате ось міцніші напої протягнуть набагато довше. Віскі, ром, горілка і, звичайно, коньяк — провести час без поповнення провізії з цими довгожителями можна досить весело.


ТОП-10 продуктів, які ніколи не псуються: корисний рейтинг (10)

Пеммікан
Винахід індіанських племен - пеммікан являється висушеним м'ясом великих тварин, таких як лось або буйвол. Таке м'ясо можна їсти в будь-якому вигляді, тільки ось старий спосіб приготування сьогодні змінений з урахуванням технологічного прогресу.
Loading...