Жінка схудла на 72 кг через Гаррі Поттера: опубліковані фото

Жінка схудла на 72 кг через Гаррі Поттера: опубліковані фото


  |  Здоров'я   |   Читать на русском
30-річна Стефані Чавес, мати двох дітей, зуміла схуднути на 72 кг. Поштовхом для цього стала заборона користуватися атракціонами у парку Гаррі Поттера, куди вона прийшла з сином в 2010 році.

Про це повідомляє Lady.ONLINE.UA з посиланням на Daily Mail.

У той час жінка важила 140 кг і вже втратила надію бути стрункою. Вона практикувала дієти з 12 років, але вага все одно поверталась.

Жінка схудла на 72 кг через Гаррі Поттера: опубліковані фото (1)

Але вже в минулому році вона завоювала корону на конкурсі краси World Beauty Fitness Fashion.

Тепер жінка вчиться на персонального фітнес-тренера і мріє повернутися в той дитячий парк в Орландо, щоб сказати: «А ось вам!»

«До того, як я схудла по-справжньому, я перепробувала всі дієти і з'їла всі таблетки для схуднення, які тільки винайшли в світі. Я боролася зі своїм переїданням, яке буквально зводило мене з розуму.

Я щодня харчувалася в фаст-фуді і іноді, вибачте за подробиці, просто прожовувала їжу і тут же випльовувала її назад, поки ніхто не бачив.


Жінка схудла на 72 кг через Гаррі Поттера: опубліковані фото (2)


Я не жила по-справжньому. Я не могла гратися зі своїми дітьми. У мене не було сексу багато років. Мої м'язи практично атрофувалися, і я ледь переставляла ноги. Я не могла робити довгі прогулянки, та що там - я насилу сиділа.

Жінка схудла на 72 кг через Гаррі Поттера: опубліковані фото (3)

У той день, коли мене не пустили на атракціони, я всю ніч проревіла в своєму номері. Вся наша сім'я - шанувальники Гаррі Поттера. Для мене не було більшого приниження в житті, ніж зрозуміти, що це свято не для мене.

Мій восьмирічний син тепер чекає, коли йому виповниться 11, щоб отримати запрошення в Хогвартс. На його 11-річчя ми знову поїдемо в Орландо в парк Гаррі Поттера, але тоді все буде зовсім по-іншому», - поділилася Стефані.

Але худнути жінка почала не відразу. У 2013 році вона народила другу дитину. Малюк з'явився на світ з вродженим дефектом, що не дозволяє йому ковтати самостійно. Через сім тижнів хлопчика прооперували, а Стефані вирішила міняти життя: «Я зрозуміла, що не зможу, якщо щось трапиться, боротися за здоров'я своєї дитини, не будучи здоровою сама».

Стефані звернулася до персонального тренера з фітнесу і вони спільно розробили план тренувань і харчування для неї.

Жінка схудла на 72 кг через Гаррі Поттера: опубліковані фото (4)
«Перші мої кроки були мікроскопічними. Я ледь могла підняти найменшу вагу. Кожен день я ставала сильнішою, і могла брати трохи більші навантаження, але це було помітно тільки мені і тренеру. Той день, коли я змогла обійти тренажерний зал, без задухи, став для мене пам'ятним.

Жінка схудла на 72 кг через Гаррі Поттера: опубліковані фото (5)

В якийсь момент я відчула, що насолоджуюся своїми тренуваннями і насолоджуюся їжею, яку їм. Я перестала жаліти себе.

Жінка схудла на 72 кг через Гаррі Поттера: опубліковані фото (6)

Коли я вперше змогла пограти зі своїм старшим п'ятирічним сином у парку, я була на сьомому небі від щастя», - згадує Стефані.

У 2015 Стефані вперше в житті одягла бікіні. І це був перший раз, коли вона вийшла показати своє перетворення на публіку, на конкурсі краси World Beauty Fitness Fashion.


Жінка схудла на 72 кг через Гаррі Поттера: опубліковані фото (7)

«Я неймовірно горда, що зробила це. І я хочу допомогти й іншим жінкам, які не вірять, що їхнє життя може змінитися. Тому я вчуся на фітнес-тренера. І так, у 2017 році я буду брати участь в конкурсі краси знову! », - каже вона.


Жінка схудла на 72 кг через Гаррі Поттера: опубліковані фото (8)


Loading...