Як підготувати дитину до 1 вересня: 10 важливих порад батькам

Як підготувати дитину до 1 вересня: 10 важливих порад батькам


  |  Діти   |   Читать на русском
112.ua
Вже завтра наші діти сядуть за парти на довгі місяці і будуть вчити про розумне, добре, вічне. Але поки почнеться перший урок, кожна дитина повинна відстояти урочисту лінійку. І батькам треба підготуватися до 1 вересня самим і підготувати дитину.

Lady.ONLINE.UA пропонує вам перелік необхідних справ і речей.

1. Підготуйте напередодні весь одяг, сумку, зошити і ручки

Не відкладайте на «вранці випрасуємо, подивимося на погоду». Нехай будуть варіанти і на сонячний день, і на дощовий. Вранці часу не буде.

2. Подумайте про сніданок

Дитина повинна поснідати повноцінно. Краще, звичайно, святково, але це вже залежить від вашої зайнятості.


Сир, яблука, крекери. У багатьох школярів 1 вересня - повноцінний навчальний день. Не забудьте про пляшку з водою і гроші (вже в перший день можуть збирати на зошити і т. д.).

4. Підготуйте свою сумку

У вас в сумці повинні бути необхідні ліки, вологі і сухі серветки, пляшка з водою і гаманець. Лінійка - справа довга і трудомістка. Так, швидка повинна чергувати, але хто краще потурбується про вашу дитину?

5. Зателефонуйте класному керівнику і уточніть, яка форма одягу

Ваша дитина буде себе почувати не в своїй тарілці, якщо всі з'являться в білих сорочках, а вона у вишиванці, або навпаки.

6. Уточніть, чи не треба вивчити вірші

Якщо треба, повторюйте їх з дитиною весь вечір, щоб вона була в перший день спокійною.

7. Подумайте про квіти

1 вересня вранці все мами бігають по квітковим ринків і вибирають букет. Найчастіше вибирають щось величезне або навіть в горщику - «не зів'яне довго». А потім дитина стоїть більше години під сонцем з цим величезним віником або горщиком. 

До речі, учитель ці букети залишить у відрі в класі, адже треба мати неабияку силу, щоб на собі десятки букетів додому тягти. Тому вибирайте легкий невеликий букет.

8. Домовтеся з близькими про свято

1 вересня після уроків треба відсвяткувати. Це ціла подія в житті школяра, тому не ігноруйте.

9. Справи інтимні

Вибачте за нагадування, але не треба приходити на лінійку в останній момент. Ви повинні проконтролювати, щоб дитина сходила у туалет. І попросити її, щоб не соромився «вийти з шеренги» під час лінійки, якщо треба буде. Стосується не тільки дітей молодшого шкільного віку, а й середнього.

10. Відпроситися, запросити, нагадати

Не забудьте відпроситися у вашого начальства на лінійку. 

Якщо ви розлученні і ви - мама, то дитина, швидше за все, живе з вами. Нагадайте їй запросити тата на лінійку. Якщо ви - тато, зателефонуйте самі і уточніть, коли приїхати і що треба докупити або чим допомогти. Можливо, варто забрати дитину зі школи, коли їй видадуть купу підручників. Пам'ятайте, що це дитяче свято. 

І так, запросіть бабусь і дідусів. Вони чекають.

Веселого вам першого навчального дня!
Loading...