Онкохвора жінка перетворила рубці після видалення грудей в шедевр: вражаючі фото

Онкохвора жінка перетворила рубці після видалення грудей в шедевр: вражаючі фото


  |  Здоров'я   |   Читать на русском
62-річна вчителька мистецтва з Лондонського університету мистецтва і дизайну Сью Кук (Sue Cook) не побажала миритися з жахливими рубцями, які залишилися після мастектомії (видалення грудей). Вона витратила 6 місяців на перекриття їх величезним татуюванням, що покриває всі груди і йде на плечі.

Про це повідомляє Lady.ONLINE.UA з посиланням на The Huffington Post.

У 2002 році у Сью був діагностований рак молочної залози. Лікарі відзначили, що існує велика ймовірність, що вона не виживе. Після 6-місячного курсу хіміотерапіі було видалення однієй груді.

Потім Сью пройшла курс щоденної променевої терапії, після якої друга її грудь також була вилучена.


Онкохвора жінка перетворила рубці після видалення грудей в шедевр: вражаючі фото (1)

На щастя, незважаючи на песимістичний прогноз, Сью ось уже сьомий рік перебуває в стадії ремісії, за час якої встигла перетворити свої груди на витвір мистецтва.

"Я ніколи не розглядала татуювання, до мастектомії, але протягом декількох років після операції стала обдумувати цю ідею. Я чекала, поки не пройде 5 років ремісії, так як було сказано, що існує великий ризик, що я не виживу. Це був дуже важливий етап для мене", - сказала жінка.


Онкохвора жінка перетворила рубці після видалення грудей в шедевр: вражаючі фото (2)

Вона додала, що видалення грудей може змусити жінку відчувати себе менш жіночною, але лікування рубців це ознака боротьби і перемоги.

"Я вже пережила досить битв, тепер настав час ознаменувати свою боротьбу. Для мене це краса, яка залишає усмішку на моєму обличчі щоранку, коли я на неї дивлюся», - ділиться Сью.


Онкохвора жінка перетворила рубці після видалення грудей в шедевр: вражаючі фото (3)


В цілому майстру знадобилося 30 годин, щоб покрити груди жінки татуюванням. Вона почала перекривати рубці в грудні 2015 року, і робота була закінчена тільки в червні цього року

"Люди часто говорять, що воно (тату) схоже на красиві крила, що йдуть на плечі. Багато людей вітали мене після його нанесення. Я була вражена великою кількістю позитивних відгуків з боку художників і дизайнерів, яких я знаю. 

Будучи викладачем мистецтва і дизайну в протягом 34 років, я отримала багато відгуків від моїх колишніх студентів і колег завдяки Facebook. Рак не завжди повинен залишати останній слід!", - впевнена жінка.


Онкохвора жінка перетворила рубці після видалення грудей в шедевр: вражаючі фото (4)

Нагадаємо, з раком грудей зараз бореться актриса Шеннен Доерті. Вона часто ділиться фото з хіміотерапії, а також романтичними фото з чоловіком, який підтримує дружину в цей важкий час.

Loading...