ТОП-10 таємних ознак того, що ви нещасні в стосунках

ТОП-10 таємних ознак того, що ви нещасні в стосунках


  |  Відносини   |   Читать на русском
Иллюстрация (фото — Power of Positivity)
Іноді люди живуть разом дуже довго і навіть не замислюються про те, щасливі вони чи ні. Але ж якщо відповісти собі чесно, то можна ще багато виправити, налагодити - і тоді відносини заграють новими фарбами. Але спершу діагностуємо проблему.

Lady.ONLINE.UA з посиланням на Soulpost пропонує вам звернути увагу на 10 показових ознак того, що ви підсвідомо нещасні зі своїм партнером.

Психолог і сімейний терапевт Рейчел Маклін каже, що підсвідоме нещастя проявляється в тому, що:

1. Ви втратили іскру. Це дуже помітно близькі і друзі, які говорять, що ви вже не та. При цьому ви зазвичай не розумієте, що саме не так з вашими відносинами, але просто вже втратили весь ентузіазм.

2. Ви стали дуже дратівливою у відповідь на будь-які дії партнера. Ви постійно закочуєте очі і критикуєте все, що він робить.

3. Ви майже або зовсім не займаєтеся сексом. Ви не відчуваєте фізичного потягу і не хочете близькості з партнером - це дуже тривожна ознака.

4. Ви хочете проводити все більше часу на самоті. Нещасливі пари поступово віддаляються один від одного, замінюючи свій сімейний час на зустрічі з друзями.

5. Ви перестали робити компліменти партнеру. Зазвичай ми проектуємо свої почуття на людину. Так що якщо ви нещасні з кимось, то ви і не захочете робити його щасливим.

6. Ви стали менш впевнені в собі. Ви можете сумніватися в своїй привабливості, тому що ваш партнер (навмисно чи ні) змушує вас відчувати себе нещасною.

7. Ви не хочете повертатися додому з роботи. Ви підсвідомо уникаєте зустрічей з вашим партнером, який більше не робить вас щасливою.

8. Ви перестаєте будувати спільні плани. А спільне майбутнє ми плануємо з тими, кого любимо.

9. Ви перестали стежити за своєю зовнішністю. Вам все одно, як ви виглядаєте поруч з партнером і байдужі навіть його компліменти. Вам байдуже його думка.

10. Ви принижуєте партнера перед своїми друзями. Коли ви відчуваєте себе нещасливою, ви втрачаєте повагу до партнера і починаєте скаржитися на нього подругам або навіть принижувати.

Відповіли «так» на більшість пунктів? Не впадайте у відчай. Це не означає, що пора розлучатися (тільки якщо вам цього хочеться). Просто беріться за справу. Сімейна терапія, щоденні маленькі приємності і знаки уваги творять чудеса.

Раніше ми писали, як знову закохати в себе власного чоловіка.
Loading...