ТОП-8 ворожінь в ніч на Андрія Первозванного

ТОП-8 ворожінь в ніч на Андрія Первозванного


  |  Відносини   |   Читать на русском
Иллюстрация (фото — azartwm)
13 грудня 2016 роки ми відзначаємо День святого апостола Андрія Первозванного, а щоночі з 12 на 13 грудня наші бабусі і прабабусі збиралися, щоб поворожити.

Lady.ONLINE.UA пропонує вам кілька найпопулярніших способів поворожити, але радить поставитися до цього - як до веселої гри.

1. Сховайте під подушкою мішечок з 12 папірцями. На 11 напишіть чоловічі імена, а 12 залиште порожній. Яке ім'я вранці витягннте - так і зватимуть вашого обранця або майбутнього кавалера.

2. Наші бабусі вивішували за вікно рушник і примовляли: «Суджений-ряджений, прийди і утрися!» Якщо вранці рушник було вологим - очікувалося весілля, ні - ще в дівках ходити.

3. Налийте в чарку води, опустіть туди персня і виставте на мороз. Вранці огляньте чарку: скільки буде горбків, стільки буде й синків, а скільки ямок - стільки дочок.

4. Сховайте під подушку чотирьох королів і скажіть: «Хто мій суджений, хто мій ряджений, той приснись мені у сні». Обранець присниться в образі короля.

5. Сховайте під мамине ліжко сковорідку і скажіть: «Суджений-ряджений, приходь до тещі млинці їсти!» Вранці запитайте у мами, хто приснився.

6. Під своє ліжко сховайте миску з водою і солому. Вам має наснитися обранець, який переводить через міст.

7. Спаліть на тарілці зім'ятий аркуш паперу. Запаліть свічку і по тіні, утвореній попелом, визначте свою долю. Якщо з'являться обриси замку, будівлі - до вінчання.

8. Візьміть свій гребінь і розчешіться, при цьому примовляючи: «Суджений-ряджений, причеши мені голову». Уві сні побачите майбутнього чоловіка.

Веселого вам ворожіння і щастя в особистому житті!
Loading...