Знамениті супермоделі показали, як годують грудьми малюків: зворушливі фото

Знамениті супермоделі показали, як годують грудьми малюків: зворушливі фото


  |  Діти   |   Читать на русском
Наталья Водянова (фото — Instagram)
Відома російська супермодель Наталія Водянова і південноафриканська супермодель Кендіс Свейнпол виступили проти лицемірства та показали, як годують грудьми своїх малюків, закликаючи не соромитися робити це в громадських місцях.

Про це повідомляє Lady.ONLINE.UA з посиланням на Instagram-сторінки моделей.

34-річна Наталя опублікувала фотографію, на якій вона годує грудьми свого молодшого сина Романа.


"Я беру участь сама і запрошую вас творчо підтримати кампанію проти святенництва щодо грудного годування", - підписала вона фото.

Знамениті супермоделі показали, як годують грудьми малюків: зворушливі фото (1)

Кендіс Свейнпол опублікувала фотографію новонародженого сина Анеку під час годування і написала невелике есе, в якому пояснила, чому не варто соромитися цього процесу.

«Багато жінок сьогодні соромляться годувати дитину грудьми на публіці, а часом їм і зовсім доводиться йти з громадських місць, щоб погодувати малюка. Я відчуваю сором'язливість і необхідність прикритися, коли мені потрібно погодувати сина в громадському місці, але при цьому я не відчуваю нічого такого, коли знімаюся топлес заради мистецтва», - написала Свейнпол.


Знамениті супермоделі показали, як годують грудьми малюків: зворушливі фото (2)

Вона додала, що в сучасному світі панують подвійні стандарти: коли жінка оголює свої груди для фотосесії, це нікого не бентежить, але коли вона робить це заради дитини, всі починають висловлювати своє невдоволення: «Світ спокійно ставиться до сексуалізації жіночих грудей і насильства по телевізору. Так чому все інакше, коли мова йде про грудне вигодовування. Годування груддю - не сексуально, але природно. Ті, хто вважають годування дитини на публіці неправильним, повинні отримати знання про те, наскільки це корисно».

Нагадаємо, що 5 жовтня 2016 року Кендіс Свейнпол вперше стала мамою. У моделі і її коханого народився син, якого назвали Анеку.

Також нагадаємо, що Наталя Водянова виховує п'ятьох дітей: синів Лукаса, Віктора, Максима і Романа, а також дочку Неву.

Loading...