Справа Артеменка, або Новий спосіб підчистити Раду
Категория
Blogs
Дата публикации

Справа Артеменка, або Новий спосіб підчистити Раду

Володимир Цибулько
Володимир Цибулько

Про екс-нардепа Андрія Артеменка, якого нещодавно позбавили мандата - у блозі Володимира Цибулька на ONLINE.UA

В українській політиці є (тобто, було) таке випадкове явище, як пан Артеменко. Він свого часу засвітився як депутат Київради від БЮТ. Далі його творча біографія була пов’язана з футбольним клубом "Арсенал", де він займався, скажімо так, рекрутинговою діяльністю, і вивів величезні кошти (по українських мірках) в офшори, тобто в латвійські банки. Але напередодні Майдану він раптом зявився в Києві, в дивному середовищі – в середовищі українських радикалів. Він зявився на орбіті УНА-УНСО, потім був "Тризуб", коли почався Майдан, раптом пан Артеменко став видатним координатором "груші" - тобто "Правого сектору", тих радикалів, хто найбільше засвітився на Грушевського. А далі пішло-поїхало – пан Артеменко почав бути суперфункціонером "Правого сектора", нового політичного утворення, де з’явився і Дмитро Ярош, і Микола Карпюк, який наразі перебуває в російських застінках – дивним чином, чи не з подачі пана Артеменка він опинився у Росії? Тепер ми це починаємо розуміти, оскільки хлопці-унсовці дуже швидко зрозуміли суть Артеменка і ще деяких пройдох, які засвітилися у "Правому секторі", і швидко відновили партію, адже на основі УНА була створена партія "Правий сектор".

Але я про інше. Врешті-решт крива доріжка пана Артеменка привела його до того, що, опинившись у списках Радикальної партії він таки став народним депутатом, але чи з наміром реалізувати проукраїнські інтереси? Як показав час – ні…

Оставаясь на онлайне вы даете согласие на использование файлов cookies, которые помогают нам сделать ваше пребывание здесь более удобным.