Станьте взірцем, або ідіть геть: слово до українських депутатів
Категория
Blogs
Дата публикации

Станьте взірцем, або ідіть геть: слово до українських депутатів

Мирослав Гай
Мирослав Гай

Про дивну поведінку українських народних депутатів під час війни - у блозі Мирослава Гая на ONLINE.UA

Я хочу звернутися до всіх українців, і, зокрема, депутатів Верховної Ради, щоб донести думку, дуже просту, як на мене, і дуже зрозумілу для всіх, кого торкнулася війна.

В нас зараз є велике питання з особовим складом – його елементарно не вистачає. Не те, щоб контракт провалився, ні, люди йдуть. Але все одно, в бригадах катастрофічно не вистачає людей, і будь-який військовий вам скаже, що чергування ведуться дуже складні. Для воїна це зрозуміла ситуація – є робота, є небезпека, і цю роботу потрібно виконати.

Питання – яким чином депутати Верховної Ради можуть дозволити собі піти на канікули? Десятки тисяч людей, ризикуючі життям, працюють понедялок, вівторок, п’ятницю, суботу, неділю… Без вихідних, без можливості нормальної ротації, а вони (депутати) дозволяють собі йти на вихідні.

В нас країна зараз в дуже небезпечному режимі. Турчинов, РНБО неодноразово робили заяви, що є загроза повномасштабного наступу, є загроза інтервенції. Як можна йти на канікули, а не зосередити всі свої сили на реформи, побудову нової держави, зміни в законодавстві?

Оставаясь на онлайне вы даете согласие на использование файлов cookies, которые помогают нам сделать ваше пребывание здесь более удобным.