5 запитань перед судом над Януковичем
Категория
Blogs
Дата публикации

5 запитань перед судом над Януковичем

Сергій Руденко
Сергій Руденко

Про питання, які виникають у звязку з судом над екс-президентом Віктором Януковичем - у блозі Сергія Руденко на ONLINE.UA

4 травня розпочнеться заочний суд на Віктором Януковичем, якого звинувачують у державній зраді.

У зв'язку із цим у мене є 5 запитань до організаторів процесу:

1. Чи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності судді Конституційного суду, які у вересні 2010 року допомогли Януковичу узурпувати владу?

2. Чи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності 236 депутатів Верховної Ради на чолі із Володимиром Литвином, які 27 квітня 2010 року голосували за ратифікацію "харківських угод"?

3. Чи будуть притягнуті до кримінальної відповідальності 240 депутатів Верховної Ради України на чолі із Володимиром Рибаком, які голосували 16 січня 2014 року за так звані "диктаторські закони"?

4. Чи буде законодавчо заборонено Партію регіонів та Опоблок як проекти, до яких мають причетність Янукович і його команда?

5. Чи будуть притягнуті до відповідальності Лавринович, Лукаш, Портнов, Клюєв, Льовочкін, Бойко та всі ті, хто допомагав Януковичу вчиняти державну зраду

Без відповідей на ці питання вирок Віктору Януковича буде неповним. Правда ж?

Оставаясь на онлайне вы даете согласие на использование файлов cookies, которые помогают нам сделать ваше пребывание здесь более удобным.