Файні новини: українські дизайнери долучаться до Gucci, Versace та H&M
Категория
Blogs
Дата публикации

Файні новини: українські дизайнери долучаться до Gucci, Versace та H&M

Олександр Тодорчук
Олександр Тодорчук

У боротьбі за гуманність 46 світових організацій об’єдналися у так званий Fur Free Alliance. Найбільші зоозахисні спільноти стали пліч-о-пліч, аби врятувати життя та зробити світ хоч трохи добрішим. В альянсі можна зустріти представників великих і малих країн з різних куточків планети: від Німеччини та Британії, до США та Японії. Мене завжди дивувало, чому в альянсі немає України. Що за неподобство? Ніби гуманність нас не хвилює. Не стану тягнути і розпочну тиждень із гарних новин.

Гуманістичний рух UAnimals став першою українською організацією, яка офіційно увійшла до Fur Free Alliance. Попереду нас очікує велика робота та значні виклики. В альянсі долучаємося до Fur Free Retailer - тієї самої програми, в рамках якої відомі на весь світ дизайнери і магазини підписують зобов’язання не використовувати хутро. В світовій базі на сьогоднішній день присутні 903 гравці модної індустрії: від Versace, Armani та Gucci до H&M та Zara. Скоро список поповнять і українські дизайнери та продавці.

Нагадаю, раніше в рамках перемовин з UAnimals не використовувати натуральне хутро у своїх колекціях зобов'язалися модні бренди Andre TAN, BEVZA, ELENAREVA, Paskal, Bobkova, Ksenia Schnaider, Elena Burenina, SAYYA, IVANOVA, IdoL, ARTEMKLIMCHUK, PRZHONSKAYA та Nadya Dzyak. Ці дизайнери зовсім скоро опиняться в світовому списку разом з міжнародними брендами. Чекаємо у FFA ще одну українську організацію «Відкриті клітки», аби спільними зусиллями робити світ гуманнішим.

А поки звертаюсь до дизайнерів та представників ритейлерів із закликом робити гуманістичний крок та долучатися до світових гравців у списку Fur Free Retailer. Давайте разом змінимо світ на краще!

Оставаясь на онлайне вы даете согласие на использование файлов cookies, которые помогают нам сделать ваше пребывание здесь более удобным.