Міжнародний форум «Партнерство Парламенту, Уряду та громадянського суспільства – для виконання національного плану дій «Жінки, мир, безпека»
Категория
Пресс-релизы
Дата публикации

Міжнародний форум «Партнерство Парламенту, Уряду та громадянського суспільства – для виконання національного плану дій «Жінки, мир, безпека»

Міжнародний форум «Партнерство Парламенту, Уряду та громадянського суспільства –  для виконання національного плану дій «Жінки, мир, безпека»
Источник:  online.ua

15 Вересня 2016 року, 9:30 - 17:00,
Верховна Рада України, вул. М. Грушевського, 5


У лютому 2016 року Уряд України затвердив Національний план дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325

«Жінки, мир, безпека»

на період до 2020 року. Метою прийняття Національного плану дій «Жінки, мир, безпека» є забезпечення стабільного миру та розв’язання конфліктів, сприяння активізації участі жінок у миротворчих процесах, забезпечення захисту жінок та дівчат, які постраждали внаслідок конфлікту, а також запобігання та протидія ґендерно зумовленому насильству.


До участі у форумі запрошуються Народні депутати, депутати Народних зборів республіки Сербії, представники Уряду, міжнародних та громадських організацій та ЗМІ. На форумі будуть обговорюватися і визначатися шляхи удосконалення координації дій, парламентського контролю та законодавчих механізмів задля ефективного впровадження НПД 1325 в трьох ключових сферах:


1.Участь жінок у вирішенні конфлікту та миротворчих процесах
2.Захист прав жінок та дівчат, постраждалих внаслідок збройного конфлікту
3.Запобігання та протидія ґендерно зумовленому насильству в умовах збройного конфлікту.


Серед спікерів та учасників міжнародного форуму:


Ірина Геращенко

, перший Віце-спікер Верховної ради України


Іванна Климпуш-Цинцадзе

, Віце-Прем’єр міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції


Мартін Хаґстрьом

, Посол Швеції в Україні


Вайдотас Верба

, Посол, Координатор проектів ОБСЄ в Україні


Народні депутати України:
Олена Кондратюк, Борис Тарасюк, Олена Масоріна, Ірина Фріз, Ірина Суслова, Олена Сотник, Ірина Луценко.


Представники Міноборони, Мінсоцполітики, МВС, МінТОТ, МЗС та громадських організацій виступлять з доповідями та візьмуть участь у обговоренні.


Форум ініційований спільно Верховною Радою України (МФО «Рівні можливості», Підкомітет з питань гендерної рівності та недискримінації Комітету ВРУ з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин, Комітет з питань безпеки та оборони), Національним Демократичним Інститутом – у співпраці з ООН жінки, Посольством Швеції в Україні, ОБСЄ та ФН ООН.


З питань акредитації звертатися до Секретаріату МФО за телефонами:


Софія Олійник (097) 6688007, Мілена Горячковська (050) 3101364.

Оставаясь на онлайне вы даете согласие на использование файлов cookies, которые помогают нам сделать ваше пребывание здесь более удобным.