Історія кохання: пара відзначила 63 роки сімейного життя романтичною фотосесією

Історія кохання: пара відзначила 63 роки сімейного життя романтичною фотосесією


  |  Відносини   |   Читать на русском
Кохання витримує випробування часом. Американці Ванда і Джо є живим доказом цього. Вони одружилися в 1952 році і кохають один одного так само, як в день весілля.

Lady.ONLINE.UA з посиланням на Boredpanda пропонує вам помилуватися романтичною фотосесією, яку внучка цієї пари подарувала їм на 63 річницю весілля.

А колись Джо просто побачив, як Ванда йде по вулиці, і запросив її на побачення. 28 грудня 1950 року вони заручилися, а через два роки зіграли весілля.


«Я знала, що хочу зробити щось особливе, щоб відзначити справжнє кохання, а це для мене - мої дідусь і бабуся, - каже Шалін Нельсон (фотограф і внучка пари). - Було так мило спостерігати, як бабуся готувалася, як їй подобалося вбиратися».

Джо і Ванда написали один одному дуже зворушливі листи.

«Дорога Вандо, я давно не писав тобі листи. Напевно з тих пір, як працював в Канаді. Роки пролетіли так швидко. Одного ранку ти просто прокидаєшся і ти старий. Але я не проміняв би ці роки ні на яке золото Аляски. У нас троє дітей і веселі роки їх виховання. Я б хотів повернути той час.

Але я все одно люблю тебе так само сильно, і напевно навіть більше. Я люблю тебе так само, як і в день нашого весілля. Тільки подумати - свідоцтво про шлюб коштувало 2 долари! Це найкраще вкладення, яке я коли-небудь робив».


Історія кохання: пара відзначила 63 роки сімейного життя романтичною фотосесією (1)

Loading...