Як знайти роботу в Дніпрі?
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Як знайти роботу в Дніпрі?

Як знайти роботу в Дніпрі?
Джерело:  online.ua

Загальний алгоритм пошуку роботи усім, за великим рахунком, відомий: потрібно визначитися з бажаними обов'язками і зарплатними очікуваннями, зробити гарне резюме, розіслати його в якості відгуку на відповідні вакансії (бажано - з грамотно складеними супровідними листами), а потім постаратися справити хороше враження про собі на співбесіді.

Резюме - наріжний камінь працевлаштування

Сучасний пошук роботи в Дніпрі без хорошого резюме практично неможливий, якщо тільки мова не йде про якусь специфічну діяльність та влаштування по знайомству. Про те, як правильно складати резюме, можна було б написати багатотомний посібник, але ми обмежимося лише декількома найбільш важливими порадами:

  • Знайдіть розумний баланс між стислістю і необхідними подробицями. У ньому має бути все, що потрібно: контактні дані, інформація про освіту, досвід (з досить докладним описом), здібності - і не більше, так само як і не менше.

  • Обов'язково додайте фотографію. Фотографія повинна бути якісною. Бажано, щоб вона була зроблена на нейтральному фоні, в нейтральному одязі, з легкою посмішкою.

  • Якщо є можливість, обов'язково додайте рекомендації з минулих місць роботи.

  • Не допускайте помилок. При цьому про попередні місця роботи пишіть в минулому часі, а про нинішній (або про наявні навичках) - в сьогоденні.

  • Подбайте про типографіку. Ваше резюме повинне бути акуратним, легким для читання, приємним для ока.

Не варто хапатися за все підряд

В умовах термінового пошуку роботи дуже легко піти на компроміси і почати розсилати свої резюме десяткам компаній, а потім ходити по співбесідах, схожими між собою і однаково непродуктивними, однак це зовсім не означає, що ви повинні абсолютно їх ігнорувати.

Тому виділіть для себе ті професійні навички, якими ви пишаєтеся, ті напрямки діяльності, якими ви б хотіли займатися, і ті вакансії, які цьому відповідають. І розсилайте резюме тільки на такі пропозиції про роботу або дуже близькі до них.

Супровідний лист як ознака хорошого тону

Далеко не всі сайти вимагають обов'язкове написання супровідних листів, і на тому ж ХедХантер вони необхідні лише в тому випадку, якщо відповідна вимога вказана роботодавцем. Однак на практиці написання супровідного листа - це негласне правило, яке підвищує шанси на уважний розгляд вашого відгуку. У ньому варто коротко вказати, чому вас зацікавила саме ця вакансія, і якими навичками ви володієте для того, щоб успішно впоратися з пропонованою роботою.

Співбесіда - не допит

Ви цілком могли начитатися порад з мережі з приводу того, як вести себе під час співбесіди, наскільки ж вони відповідають наступним правилам:

  1. Ви повинні залишатися живою людиною. Відповідати те, що думаєте (можливо, лише злегка прикрашаючи), не боятися вступати в діалог і задавати питання самостійно.

  2. Вам не варто вдаватися до методів психологічного маніпулювання.

І найголовніше правило полягає в тому, щоб набратися сил і терпіння. Часом варто пошукати роботу зайвий місяць, і в підсумку з задоволенням пропрацювати в цікавому місці багато років, ніж поквапитися, і незабаром знову замислюватися про зміну місця працевлаштування.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм