Про портал

Online.ua - незалежне медіа для вільних людей.

Online.ua – це символ незалежності в українському інформаційному просторі. Це платформа, яка забезпечує доступ до найважливішої та перевіреної інформації для українського народу та всього світу.

Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України, команда Online.ua вирушила на передову, щоб допомогти світові побачити істинні обличчя та відвагу українського народу. Ми створюємо документальні фільми, щоб розкрити російські військові злочини проти цивільного населення та дітей в Україні.

Online.ua створює свій контент незалежно, використовуючи власні доступні ресурси, і потім безкоштовно ділиться ним з усіма зацікавленими партнерами як в Україні, так і за її межами.

Прем'єри документальних фільмів відбуваються на каналі Online.ua та кількох партнерських каналах на YouTube, а також транслюються у прямому етері на національних українських телеканалах, включаючи телемарафон "Єдині Новини", який об'єднує 6 головних національних телеканалів в єдиний прямий етер 24/7 по всій країні. Крім того, документальні фільми Online.ua були представлені в посольствах та консульствах та транслюються на телеканалах за кордоном.

Загальна кількість переглядів документальних фільмів Online.ua нараховується у мільйонах користувачів на всіх платформах дистрибуції, включаючи YouTube, національні та міжнародні телеканали.

Online.ua - правда у реальному часі.

Місія:

Ми прагнемо забезпечити вільний доступ до актуальної та достовірної інформації, сприяючи обміну знань та підвищенню свідомості громадян.

Ми віримо у важливість незалежної журналістики як фундаменту демократії і прагнемо служити громадянам України, допомагаючи їм приймати усвідомлені рішення.

Візія:

Ми мріємо про суспільство, де свобода слова та доступ до об'єктивної інформації є невід'ємними складовими демократичної системи.

Ми сприяємо ефективному використанню технологій та віртуальних ресурсів для покращення життя громадян, висвітлення ключових подій та проблем, що стосуються суспільства, політики, економіки, культури та спорту.

Цінності:

  • Незалежність та об'єктивність: Ми дотримуємося найвищих журналістських стандартів та робимо акцент на об'єктивному висвітленні подій без впливу зовнішніх факторів.

  • Достовірність і точність: Ми прагнемо надавати точну та достовірну інформацію нашим читачам, підтверджуючи факти та дотримуючись журналістської етики.

  • Свобода слова та волевиялення: Ми віримо у важливість свободи слова та публічного обговорення питань суспільного інтересу.

  • Громадянська відповідальність: Ми відчуваємо відповідальність перед громадянами України і докладаємо зусиль, щоб наша інформація сприяла їхньому освіченню та активній участі в суспільному житті.

  • Професійність та етика: Ми діємо з високими стандартами професійності та журналістської етики, забезпечуючи безпеку та конфіденційність наших джерел та інформації.

  • Співпраця та спільнота: Ми співпрацюємо з іншими незалежними та неуорядовими організаціями та створюємо спільноту експертів для досягнення спільних цілей розвитку України в інформаційному та цифровому світі.

  • Інновації та розвиток: Ми постійно розвиваємося та використовуємо нові технології для покращення якості та доступності наших новин.

Кінцевими власниками юридичної особи ТОВ “Онлайн Юей” є дві фізичні особи:

Мосійчук Василь Володимирович - 60%

Васюта-Беркут Юлія Олександрівна - 40%

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?