Карта бойових дій
Категорія
Військовий Гід
Дата публікації

Карта бойових дій

Джерело:  DeepState, online.ua

Щодня Міністерство оборони України, Генштаб ЗСУ та інші джерела публікують зведення щодо ситуації на фронті в Україні. Однак перелік топонімічних назв часто не дає повної картини бойових дій і розуміння де тривають бої на даний момент. Набагато зручніше й ефективніше побачити все на карті бойових дій онлайн.

Повномасштабна війна росії проти України триває. За цей час бойові дії охопили значну частину території країни. Щодня українські військові героїчно стримують ворога, а мирне населення страждає від обстрілів та окупації. У сучасному світі, коли інформаційні потоки та геополітичні події мають особливе значення, важко переоцінити важливість актуальної та достовірної інформації щодо подій на світовій арені. У цьому контексті інтерактивні карти бойових дій стають ключовим інструментом для аналізу та розуміння конфліктів і їх впливу на міжнародну спільноту.

Онлайн карта бойових дій в Україні дозволяє отримати актуальну та детальну інформацію про зони конфліктів, динаміку їх розвитку та наслідки для населення і міжнародної безпеки. Ця онлайн карта є однією з найпопулярніших серед українців. Інтерактивна мапа бойових дій від команди DeepStateUA дозволяє спостерігати за ситуацією із захопленими та звільненими територіями і пропонує низку інших функцій. Модератори фіксують дані згідно з офіційними повідомленнями, а також використовують методи OSINT для спостереження за змінами.

На мапі бойових дій відсутні позначки про перебування українських військ, але російські позиції може переглянути кожен охочий. На карті Deep State позначено підрозділи ворога, штаби ворога, аеродроми, які використовує ворог, флот ворога і напрямки атак ворога.

Позначки на карті бойових дій

 1. територія України, яку ЗСУ звільнили протягом останніх двох тижнів;

 2. звільнена територія України;

 3. територія, про яку потрібно уточнити інформацію;

 4. територія України, тимчасово захоплена ворогом;

 5. окуповані території інших держав;

 6. підрозділи ворога;

 7. штаб ворога;

 8. аеродроми ворога;

 9. напрямки ворожих атак.

Функції карти бойових дій

 • Вибір видів онлайн-мапи бойових дій.

 • Вибір режимів з різними позначками ворожих об’єктів.

 • Вимірювання відстані між об’єктами на мапі.

 • Відстеження історії змін на карті впродовж всього часу.

 • Включення позначок пожеж в Україні.

 • Відстеження радіусу дії артилерії на вибраній локації.

 • Симуляція застосування ядерної зброї на вибраній локації із зазначеною користувачем масою заряду.

 • Візуалізація концентрації ворога, яку обробляє нейронна мережа системи Griselda.

 • Карта містить великодки. Наприклад, в столиці можна активувати безпілотник і знищувати ворожі позиції.

 • Також, на сайті стоїть система, яка посилає користувачів з РФ за російським кораблем.

Як використовувати онлайн-карти бойових дій?

Інтерактивні карти війни оновлюються в режимі реального часу та створені для оперативного надання інформації про події на фронті та прилеглих територіях. Ці карти корисні не лише для військових, але й для цивільного населення, зокрема журналістів, істориків, науковців та всіх, хто прагне зрозуміти, що відбувається в зоні бойових дій.

За допомогою онлайн-карт бойових дій в Україні можна відстежувати зміни у лініях контролю, рух військових частин, стратегічні цілі та місця зіткнень. Це дозволяє співставляти інформацію з іншими джерелами, такими як звіти про військові дії, щоб отримати більш повну картину подій.

Онлайн-карти бойових дій є важливим інструментом для забезпечення прозорості військових дій та запобігання поширенню дезінформації. Вони сприяють розумінню ситуації на фронті та дозволяють тримати руку на пульсі подій.

Варто розуміти, що ці карти є візуалізацією даних з відкритих офіційних джерел. Вони призначені для інформування та візуалізації, а не для планування операцій чи власних дій.

Як не варто використовувати карти бойових дій?

Інтерактивні онлайн карти, що оновлюються після появи інформації з офіційних джерел, можуть містити помилки або неточності. Деяка інформація тривалий час залишається засекреченою, а інші дані можуть з’являтися із затримкою. Тому дуже важливо розуміти, як НЕ ВАРТО використовувати карти бойових дій.

 • Не поширюйте непідтверджену інформацію. Уникайте розповсюдження новин, які можуть бути недостовірними або викривленими. Модератори перевірених карт спираються на достовірні джерела, проте можуть припускатися помилок. Ваше тлумачення позначок і змін на мапі також має бути критичним і обережним.

 • Не використовуйте ці карти для планування дій: перевезення гуманітарної допомоги, евакуації тощо. Пам’ятайте, що карти призначені для інформування про ситуацію на полі бою, а не для планування гуманітарних чи військових операцій. Дбайте про власну безпеку та життя інших людей, спираючись лише на оголошені зелені коридори та офіційні дані.

Користуючись онлайн-картами бойових дій, необхідно зберігати обережність і пам’ятати про можливі наслідки від неправильного використання цієї інформації.

Ці карти можуть поглибити ваше розуміння стану бойових дій. Ми всі чекаємо, коли ворог покине українські землі, а тимчасово окуповані території на картах змінять свій статус на «звільнені завдяки ЗСУ».

Команда DeepStateUA

Команда DeepStateUA об'єднує численних ентузіастів, які працюють у різних напрямках:

 1. Перевірка достовірності новин та публікації: Одна група спеціалістів займається перевіркою новин і публікує їх у телеграм-каналі.

 2. Розвідка за відкритими джерелами: Друга група аналізує відкриті джерела, визначає геолокації за фото і відео для точнішого відображення на карті.

 3. Волонтерство: Третя група шукає можливості для придбання дронів за прийнятною ціною.

 4. Ютуб-канал: Четверта група відповідає за розвиток каналу на YouTube.

Фахівці щодня витрачають багато часу на аналіз українських і російських ЗМІ, телеграм-каналів, щоб створити максимально повну картину стану фронту з обох сторін.

Проєкт отримує значну підтримку від підписників на Patreon, завдяки чому забезпечується технічна складова сайту. Велика кількість позитивних відгуків підтверджує важливість і корисність їхньої роботи. Карта активно цитуються військовими експертами для аналітики, що мотивує команду продовжувати розвиток проєкту.

Карта оновлюється щодня, надаючи всім бажаючим актуальну інформацію про звільнені ЗСУ території та загальну ситуацію на фронті.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?