Авторське право

  1. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на ресурсі Online.ua дозволяється лише за умови обов'язкового посилання на Online.ua, для інтернет-видань – розміщення прямого, відкритого для пошукових систем, гіперпосилання на сторінку Online.ua, на якій розміщено оригінальний матеріал.

  2. Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Угоди користування сайтом і правил використання матеріалів сайту.

  3. Цей ресурс — для користувачів віком від 18 років і старших.

  4. Матеріали, в тексті (після тексту) яких міститься заборона на повне републікування (передрук, копіювання, відтворення або інше використання), або матеріали, доступ до яких є платним, дозволяється використовувати частково. Обсяг використання не може перевищувати 25% від загального обсягу тексту. Таке часткове використання дозволяється виключно за наявності гіперпосилання в кінці текстових матеріалів з підписом: «Повну версію читайте на online.ua».

  5. Відповідальність за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах, несе рекламодавець.

  6. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами "Новини компаній", "Промо", "Спецпроєкт", або "Партнерський матеріал". Детальніше щодо реклами та правил цитування можна ознайомитись в правилах користування сайтом.

  7. Матеріали з позначкою "Блог" відображають позицію авторів та героїв. Редакція може не поділяти їхніх поглядів.

Усі права захищені. © 2015—2023, ТОВ "Онлайн Юей", Online.ua

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішим

Based on your browser and language settings, you might prefer the English version of our website. Would you like to switch?