Авторське право

  1. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на ресурсі Online.ua дозволяється лише за умови обов'язкового посилання на Online.ua, для інтернет-видань – розміщення прямого, відкритого для пошукових систем, гіперпосилання на сторінку Online.ua, на якій розміщено оригінальний матеріал.

  2. Використання матеріалів сайту можливе за умови дотримання Угоди користування сайтом і правил використання матеріалів сайту.

  3. Цей ресурс — для користувачів віком від 18 років і старших.

  4. Матеріали, в тексті (після тексту) яких міститься заборона на повне републікування (передрук, копіювання, відтворення або інше використання), або матеріали, доступ до яких є платним, дозволяється використовувати частково. Обсяг використання не може перевищувати 25% від загального обсягу тексту. Таке часткове використання дозволяється виключно за наявності гіперпосилання в кінці текстових матеріалів з підписом: «Повну версію читайте на online.ua».

  5. Відповідальність за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах, несе рекламодавець.

  6. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами "Новини компаній", "Промо", "Спецпроєкт", або "Партнерський матеріал". Детальніше щодо реклами та правил цитування можна ознайомитись в правилах користування сайтом.

  7. Матеріали з позначкою "Блог" відображають позицію авторів та героїв. Редакція може не поділяти їхніх поглядів.

Усі права захищені. © 2015—2023, ТОВ "Онлайн Юей", Online.ua

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм