Чорна п'ятниця – час обрати очисник повітря
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

Чорна п'ятниця – час обрати очисник повітря

Чорна п'ятниця – час обрати очисник повітря
Джерело:  online.ua

З 22 по 29 листопада 2021 року відбудеться Чорна п'ятниця – час божевільних знижок та масових розпродажів найпопулярніших товарів. У цей період особливо вигідно купувати техніку та електроніку. Хоча цього року й очікується підвищення цін на ці категорії, торгові майданчики не скасовують спецпропозиції та бонусні умови продажу. Одна з необхідних речей для створення домашнього затишку – очищувач повітря. Подивимося, як вибрати прилад для квартири.

Різновиди фільтрів

Прилади відрізняються способами очищення повітря та технічними характеристиками. На вибір впливає те, наскільки забруднена атмосфера, чи є у будинку маленькі діти чи алергії. У сучасних пристроях застосовують різні види фільтрів:

 • Грубого очищення. Система затримує шерсть, великий пил. Конструкція багаторазового використання, яку чистять щіткою чи пилососом.

 • Вугільний. Нейтралізує неприємні запахи.

 • НЕРА. Уловлює найдрібніші частинки, алергени.

 • Електростатичний. Притягує пилок, дрібний пил.

 • Водний. Чистить та зволожує повітря.

 • Фотокаталітичний. Знешкоджує токсини.

 • Ультрафіолетовий. Дезінфікує атмосферу, вбиває мікроби.

Очищувачі повітря оснащені декількома фільтрами, їхній вигляд і кількість відрізняються в залежності від моделі. Прилади можуть бути наділені додатковими функціями, які включаються за потребою. До таких можливостей відносяться зволоження, іонізація, ароматизація, а також нагрівання, озонування та інші.

Якщо ви живете в екологічно несприятливій зоні (у великому місті, неподалік промислового підприємства, траси) або страждаєте на алергію, купіть пристрій з фільтром тонкого очищення, функцією знезараження повітря. А кліматичні комплекси позбавлять необхідності часто відкривати вікна.

Технічні параметри очищувачів

Прилади відрізняються режимами та можливостями. При виборі враховуйте такі критерії:

 • Продуктивність. Кількість повітря, яке пристрій може очистити протягом години. Пристрій підбирають, орієнтуючись на площу приміщення. Воно має обробляти повітряну масу не менше двох разів на годину.

 • Гучність. Цей параметр дуже важливий, якщо плануєте користуватись приладом у спальні. Ступінь шуму має перевищувати 30 діб.

 • Перемикання рівнів. Вдень очисник працює в одному режимі, а вночі – в іншому. Якщо є таймер, можна ввімкнути або вимкнути.

 • Встановлення. Існують підлогові та настінні варіанти.

 • Індикатор забруднення. Пристрій сигналізує про необхідність заміни/чищення фільтрів.

Управління приладом та особливості обслуговування

У бюджетних моделях перемикання режимів здійснюється поворотом механічних регуляторів. Світлові індикатори показують роботу функції. У приладах середнього цінового сегмента встановлено електронне керування. Інформація виводиться на екран, просто регулювати показання датчиків, запускати цикли. Очищувачі преміум-класу можна підключити до системи «Розумний дім» та керувати ними зі смартфона у віддаленому режимі.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм