В Італії батьки-вегани заморили однорічного малюка дієтою

В Італії батьки-вегани заморили однорічного малюка дієтою


  |  Діти   |   Читать на русском
В Італії влада позбавила батьківських прав тата і маму 14-місячного малюка, які довели дитину до виснаження веганскою дієтою. Хлопчик, який важить зараз всього 5 кг, госпіталізований.

Про це повідомляє Lady.ONLINE.UA з посиланням на The Local.it.

Дитину в міланську лікарню привезли 2 липня його бабуся і дідусь. Аналізи показали, що рівень кальцію в крові дитини «мінімально достатній для виживання».

У хлопчика також виявили порок серця, який вимагав негайної операції. Хлопчик прооперований і вже пішов на поправку.

Але лікарі, після того, як батьки відмовилися міняти раціон дитини і давати їй спеціальні добавки, звернулися в соцслужби. Суд виніс рішення забрати хлопчика з батьківської сім'ї. Вирішується питання про те, щоб передати дитину в сім'ю бабусі і дідуся.

«Проблема не в тому, що батьки вирішили посадити дитину на веганску дієту, а в тому, що в цьому випадку дитина в обов'язковому порядку повиннна отримувати добавки, що покривають дефіцит тих чи інших поживних речовин. Наприклад, в однорічному віці дитина повинна вживати добавки з залізом і кальцієм», - підкреслив глава відділення педіатрії лікарні Fatebenefratelli Лука Бернардо.

Видання підкреслює, що в Італії в останні роки веганство стає все більш популярним, його дотримується майже 3% населення. І за останні півтора року в країні було вже чотири випадки госпіталізації виснажених маленьких дітей із веганських сімей.
Loading...