4 параметри, що впливають на ціну холодильника: як заощадити
Категорія
Прес-релізи
Дата публікації

4 параметри, що впливають на ціну холодильника: як заощадити

4 параметри, що впливають на ціну холодильника: як заощадити
Джерело:  online.ua

Головне завдання при купівлі ідеального холодильника – вибір відповідної за функціоналом і бюджетом моделі. Ринок переповнений різними варіантами, тому визначитися часом буває нелегко.

Перед вами 4 чинники, що впливають на ціни на холодильники. Консультанти інтернет-магазину побутової техніки Eldorado допомогли зорієнтуватися в особливостях сучасних пристроїв і підказали, на чому можна заощадити без втрати функціональності й ергономіки.

Об’єм і тип конструкції

Найбільше впливають на ціну габарити й конструкція холодильника. Розміри техніки бувають дуже різними: від компактів висотою 45–50 см до гігантів понад 200 см із шириною 121 см.

Можна виділити 3 найпоширеніші типи холодильників:

  • однокамерні, що мають тільки холодильний відсік або поєднану морозилку. Їхній плюс – невисока вартість і широкий асортимент, але корисного об'єму в таких моделях катастрофічно мало;

  • двокамерні – найпопулярніші в нашій країні моделі з нижнім або верхнім розташуванням морозилки. Ідеальний варіант для великої родини: багато корисного місця у холодильному відсіку й незалежний доступ до морозилки;

  • side-by-side – дводверні холодильники з великим морозильним і холодильним відсіками. Якщо на кухні досить місця для встановлення цієї моделі, вона стане найфункціональнішим рішенням: туди помістяться всі заготівлі на зиму, а користуватися такою технікою зможуть навіть діти.

Чим вищий холодильник, тим більше в ньому корисного місця і тим дорожче обійдеться покупка.

Варіант вбудування

Вбудовані моделі холодильників зазвичай коштують дорожче класичних варіантів. Причина криється в складності конструкції й відсутності масового попиту. Виробникам доводиться вкладати багато ресурсів у розроблення техніки, яка не буде перегріватися у вузькій ніші, і запускати малосерійне виробництво. За ідеальний інтер'єр доводиться доплачувати.

Режим управління

Бюджетні моделі холодильників мають механічне управління. На спеціальній панелі розміщені перемикачі, за допомогою яких користувач задає потрібний рівень потужності компресора й вироблення холоду. Варіанти з електронним або сенсорним управлінням зазвичай обходяться на 10–15 % дорожче.

Різниці в роботі цих двох типів немає жодної. Навіть навпаки: механічне управління має більший ресурс і рідше виходить з ладу. Якщо для вас цей момент непринциповий, можна заощадити хорошу суму.

Колір і матеріал корпусу

Ще одна стаття економії – забарвлення. За холодильник в чорному кольорі або металік виробники виставляють ціну на 5–7 % дорожчу, ніж в класичному білому. Тут починають діяти звичайні ринкові відносини: на що більший попит, то й дорожче.

Інша річ матеріал корпусу. Холодильник повністю з нержавіючої сталі коштуватиме більше, бо сам матеріал має високу вартість.

Хочете вигідно купити холодильник без втрати функціональності? Вибирайте моделі білого кольору без дисплея і з механічним управлінням.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм