Audi показала в Детройті водневий концепт H-Tron Quattro (10 фото)
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Audi показала в Детройті водневий концепт H-Tron Quattro (10 фото)

Audi показала в Детройті водневий концепт H-Tron Quattro (10 фото)
Джерело:  Мотор.ru

Німецький автовиробник Audi на Детройтському автосалоні представив концептуальний кросовер H-Tron Quattro з водневою силовою установкою, пише Мотор.
Концепт укомплектували новою 150-сильною силовою установкою на паливних елементах, що складається з 330 індивідуальних осередків. Блок літій-іонних батарей масою 60 кілограмів, розташований під пасажирським відсіком, здатний на короткий час (наприклад, при різкому прискоренні) збільшувати віддачу ще на 136 кінських сил.


Кросовер приводиться в рух двома електромоторами, розташованими на передній і задній осі. Віддача агрегатів склала 122 і 190 кінських сил відповідно. Прототип здатний прискорюватися з нуля до ста кілометрів на годину менш ніж за сім секунд, а його максимальна швидкість склала 200 кілометрів на годину. Запасу водню, що зберігається в трьох паливних баках під тиском 700 бар, вистачить на 600 кілометрів пробігу.


Крім того, енергію забезпечує тепловий насос, розташований в салоні, і велика сонячна батарея, встановлена ​​на даху. Щорічно вони здатні виробляти додаткові 320 Ватт, що еквівалентно приблизно одній тисячі кілометрів шляху.


На Audi H-Tron Quattro використовували системи автономного управління, які повинні дебютувати в 2017 році на флагманській моделі A8 наступного покоління. Зокрема, прототип здатний самостійно пересуватися і здійснювати маневри на магістралі на швидкості до 60 кілометрів на годину, а також паркуватися без участі водія.


Оформлення салону прототипу багато в чому повторює інтер'єр електричного кросовера e-tron quattro, показаного у вересні 2015 року на Франкфуртському автосалоні. Концепт отримав три великих сенсорних дисплеї, в яких використані OLED-технології, а також рульове колесо з сенсорною поверхнею. Нарешті, рядом функцій автомобіля можна управляти за допомогою жестів.


Габаритна довжина п'ятидверного автомобіля склала 4,88 метра, ширина - 1,93 метра, а висота - 1,54 метра. Коефіцієнт лобового опору дорівнює 0.27. Задля поліпшення аеродинамічних показників замість традиційних зовнішніх дзеркал вирішили застосувати камери заднього виду.
За попередніми даними, H-Tron Quattro є передвісником серійного водневого кросовера Audi, який з'явиться до 2020 року.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм