Автопрокат в Києві: причини 15-річної популярності "Рент Драйв" на ринку
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Автопрокат в Києві: причини 15-річної популярності "Рент Драйв" на ринку

Автопрокат в Києві: причини 15-річної популярності "Рент Драйв" на ринку
Джерело:  online.ua

Неможливо уявити життя сучасного суспільства без використання транспорту. Швидке, оперативне переміщення по місту - це, як правило, означає ефективне вирішення всіх поставлених завдань і питань, і особистих, і ділових. Комусь для цього цілком достатньо громадського транспорту, хтось задовольняється послугами таксі, хтось не уявляє пересування без особистого автотранспорту. Поряд з цими видами пересування сьогодні в наше життя вже щільно увійшла така послуга, як оренда автомобіля. І не буде перебільшенням сказати, що наш автопрокат «РентДрайв» стояв практично біля витоків цієї послуги в Києві. Так, нам - 15 років! І вже півтора десятиліття ми працюємо над тим, щоб кияни та гості столиці могли легко і просто вирішити свої питання за допомогою орендованих автомобілів. І нас це виходить!

Наше кредо: професіоналізм у всьому!

Починати свою справу - завжди непросто, але ще складніше втриматися на плаву. І тут найважливіше - завжди і в усьому залишатися професіоналами. Сьогодні, в епоху стрімкого розвитку автомобільної промисловості та впровадження новітніх технологій, також кардинально змінюються уподобання і вимоги наших клієнтів і до комфортабельності автомобілів, до їх оснащення, і до рівня обслуговування. Тому для нас головне - повна відповідність всім сучасним запитам нашого потенційного споживача, що включає в себе постійне оновлення автопарку новими і популярними автомобільними моделями, розширення спектра наших послуг, пропозицій і можливостей. Щоб стати успішним - потрібно бути затребуваним. Щоб стати затребуваним - потрібен виключно професійний підхід у всьому. Без удаваної скромності визнаємо: так, ми - професіонали в своїй справі!

Рент Драйв: наші головні переваги

Найважливіше в нашій роботі - це довіра клієнта. І нам довіряють, бо знають наші незмінні переваги:

- працюємо цілодобово - завжди на зв'язку;

- гарантуємо технічну підтримку в дорозі;

- пропонуємо відмінний автопарк і великий вибір найпопулярніших авто - до ваших послуг більше сотні автомобілів;

- оформляємо автомобіль за 15 хвилин - мінімум бюрократії і максимум професіоналізму;

- додаткова комплектація / оснащення автомобіля - при бажанні;

- покриття всіх дорожніх ризиків за допомогою страховки.

Більш того, ми знаємо, як порадувати і приємно здивувати клієнта - для цього у нас розроблена і окрема програма лояльності, і спеціальний пільговий тариф, що пропонує унікальні умови для оренди автомобілів. Ви ще не в курсі? Деталі - на нашому сайті rentdrive.ua.

Рент Драйв: наші автомобілі до ваших послуг!

Наш автопарк - це гордість компанії. Технічний стан автомобілів ретельно контролюється і адаптується до всіх сезонних вимог. Вам терміново потрібні «колеса»? Ми обов'язково підберемо вам такий автомобіль, який буде відповідати всім вашим смакам, уподобанням і вашому бюджету. До ваших послуг:

- автомобілі економ-класу: недорогі, економні і надійні моделі;

- авто середнього класу: більше простору в салоні, практичності і функціональності;

- бізнес-клас: комфортні і престижні автомобілі;

- VIP-клас: автомобілі для особливих випадків - офіційний / урочистий супровід і обслуговування на вищому рівні і з максимальним комфортом;

- позашляховики: автомобілі підвищеної прохідності - комфортне і безпечне пересування;

- кабріолети і купе: для любителів нестандартних автомобілів;

- мінівени: обслуговування туристичних / екскурсійних / групових поїздок.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм