Новинки «Книжкового Арсеналу» - 5 видань, які варто придбати батькам для дітей
Категорія
Blogs
Дата публікації

Новинки «Книжкового Арсеналу» - 5 видань, які варто придбати батькам для дітей

Ігор Бондар-Терещенко
Ігор Бондар-Терещенко

Книжки, які завжди будуть актуальні - це ті, на яких виростають діти – майбутні дорослі, члени суспільства, тобто чергове покоління. Тому на цьогорічному «Книжковому Арсеналі», де буде представлено безліч новинок у всіх жанрах літератури – від художнього до науково-популярного – варто не оминути увагою видання саме з нашого «дитячого» огляду.

Johan Aludden,‎ Federica Gambel,‎ Viviana Figus,‎ Federico Vagliasindi. Створюй відеоігри за допомогою Скретч. – Х.: Ранок, 2019

Хочете навчити дитину програмування? Чи бажаєте самі поринути до світу програмного коду? Тоді ця книга для вас. Скретч — доступна, зрозуміла та весела мова програмування. Дотримуючись чітких інструкцій, маленькі читачі будуть створювати відеоігри. Книга дасть змогу проявити творчість, навчить знаходити оригінальні та ефективні розв’язання проблем. І, перш за все, дасть нагоду насолодитись створенням власних проектів з нуля. Загалом книга розрахована на широке коло читачів.

Мей Накамура. Як приборкати дракона. Прихований Світ. Відкриття Прихованого Світу. – Х.: Ранок, 2019

Перед ватажком драконячих вершників, Гикавкою, постало складне завдання: жорстокий мисливець на драконів на ім'я Гримчак ні перед чим не зупиниться, аби тільки взяти в полон Беззубика. Доки Гикавка вирішує, чи не настав час назавжди полишити Берк, щоб дракони й люди могли жити в безпеці, Беззубик думає про щось інше (або про когось). Він зустрів Денну Лють і тепер не може думати ні про кого, крім неї.

Дженіфер Мур-Маллінос . Безліч емоцій. Що означає кожна? Частина 1. – Х.: Кенгуру, 2019

В книгах «Безліч емоцій» дитина навчиться розрізняти почуття, емоції, відчуття. Адже кожен переживає найрізноманітніші почуття та емоції. Є серед них приємні, позитивні: відчуття щастя, приємного здивування або схвильованості, але є й протилежні — сум, гнів, пригнічений стан. Дитина зможе зрозуміти, що значить нудьгувати або бути в грайливому настрої. Навчиться насолоджуватися приємними емоціями, а коли переживатиме негативні, просто зможе вирішити проблему — і почуватиметься набагато краще. В серії також представлена книга: «Безліч емоцій. Що означає кожна? Частина 2».

Алекс Кабрера, Віньєт Монтанер . Як важливо вміти слухати. – Х.: Кенгуру, 2019

Питання, на які маленький читач знайде відповіді у цій захоплюючій книжці, дуже актуальні. Ти колись дослухався до звуків власного тіла? А чи знаєш ти, що в міста, лісу, дощу й ночі є своя музика? Уміння слухати — це не лише вияв поваги, це ще спосіб навчатися: у себе, в оточення, у природи. Міні-історії, які містить ця книжка, переконають будь-яку дитину, що вміти слухати — дуже важливо. Чому б не застосувати цю якість на практиці? В серії також представлені книги: «Як важливо бути наполегливим», «Як важливо бути розсудливим», «Як важливо бути терплячим».

Світлана Казьміна, Валентина Баланова. Нестрашна екнциклопедія безпеки для дорослих та дітей. – Х.: 4mamas, 2019

«Ніколи не довіряй незнайомцям!» — так ми навчаємо дітей змалку. Наприклад, ситуація з дитиною чотирьох років. До неї підійшла незнайома жінка і сказала, що мама попросила привести її до неї. Малюк довірливо простягнув їй руку… Дослідження свідчать, що 9 із 10 дітей погодяться піти з незнайомцем. Чи знаєте ви, як вчинить ваша дитина? Світ змінився. Він прискорився й ускладнився. Водночас підходи до виховання безпечної поведінки дітей залишаються без змін — ми виховуємо залякуваннями та погрозами, які, як показує статистика, не діють. «Нестрашна енциклопедія безпеки для дорослих та дітей» — книга, що допоможе батькам розв’язати непросте завдання виховання безпечної поведінки у дітей. Вона містить максимум практичних порад та рекомендацій із власного досвіду авторів. З книги ви дізнаєтеся про те, як к захистити свою дитину від викрадача в реальному житті; як захистити від педофіла, як зрозуміти, що дитина готова до самостійних прогулянок і походів до школи, як навчити її розпізнавати й уникати небезпеку, як убезпечити дітей удома, в парку, на вулиці. У першій частині книги подано інформацію для батьків: методи, принципи, факти та історії із досвіду авторів щодо виховання безпечної поведінки. Друга частина — для спільного читання із дітьми. У ній описано 6  ситуацій, у яких діти ризикують опинятися найчастіше, у  яких їм слід застосовувати щонайбільшу кількість навичок безпечної поведінки. «Тепер моя дитина готова до зустрічі з навколишнім світом і його небезпеками», - саме це можуть сказати батьки після прочитання і засвоєння цієї книжки.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм