Чоловік любить мене з волоссям і без: хвора на рак Доерті поділилася зворушливим фото
Категорія
Знаменитості
Дата публікації

Чоловік любить мене з волоссям і без: хвора на рак Доерті поділилася зворушливим фото

Чоловік любить мене з волоссям і без: хвора на рак  Доерті поділилася зворушливим фото
Джерело:  Instagram

Хвора на рак актриса Шеннен Доерті оприлюднила зворушливе сімейне фото зі своїм чоловіком фотографом  Куртом Ісварінко.


Про це повідомляє Lady.ONLINE.UA з посиланням на Instagram актриси.


На фото Шеннен в рожевій перуці. У підписі до фото вона написала: «Він любить мене з рожевим волоссям і без волосся. Я вдячна за таку величезну підтримку, яку надає мені Курт: він любить мене ще більше щосекунди. Не можу уявити своє життя без нього».
«Рак - це неприємно, але він може виявити все хороше, що є в шлюбі, або ж все погане. На щастя, наш союз стає тільки міцнішим», - додала вона.
Доерті поділилася також фото, де вона лежить після хіміотерапії. У підписі вона подякувала всім за молитви.


Нагадаємо, діагноз Шеннен Доерті  був поставлений в березні 2015-го, а вже в серпні минулого року це стало надбанням громадськості.


Шеннен, впевнена в тому, що через неправильне оформлення медичної страховки вона не пройшла вчасно обстеження, подала в суд на свого менеджера, який займався оформленням документів.


Актриса відразу ж приступила до лікування. Поруч з нею постійно перебувають близькі: друзі та чоловік. Після хіміотерапії  Шеннен збрила волосся і зізналась, що втратила надію вижити.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм