Ferrari California T отримає спорт-пакет Handling Speciale
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Ferrari California T отримає спорт-пакет Handling Speciale

Ferrari California T отримає спорт-пакет Handling Speciale
Джерело:  Мотор.ru

Італійський виробник суперкарів Ferrari розробив спорт-пакет Handling Speciale для моделі California T, який покликаний поліпшити її керованість. Прем'єра вдосконаленої California T відбудеться в березні на Женевському автосалоні, пише Мотор.

Спорткар обзаведеться модернізованою підвіскою з амортизаторами і пружинами, що переналаштовуються, жорсткість яких збільшиться на 16 і 19 відсотків спереду і ззаду відповідно. Зміни будуть особливо помітні при включенні драйверского режиму «Sport».

У компанії відзначили, що їм довелося «піти на невеликий компроміс з комфортом», проте «водіям забезпечені нові враження від керування автомобілем, в тому числі, на звивистих дорогах».

Крім того, фахівці модернізують семиступінчасту роботизовану коробку передач з двома зчепленнями, завдяки чому зменшиться час зміни ступенів. Нарешті, суперкар отримає нову випускну систему з більш низьким звучанням.

Косметичні зміни мінімальні: пакет Handling Speciale передбачає радіаторну решітку і дифузор кольору Grigio Ferro Met, а також матово-чорні патрубки випускної системи.

Силова установка удосконалень не зазнає. Ferrari California T оснащується 3,8-літровим восьмициліндровим мотором V8 з двома турбінами, що розвиває 560 кінських сил і 755 Нм крутного моменту. Суперкар здатний набирати першу "сотню" за 3,6 секунди, а його максимальна швидкість складає 316 кілометрів на годину.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм