Ferrari і Lamborghini більше не продаватимуться в Україні
Категорія
Авто-мото
Дата публікації

Ferrari і Lamborghini більше не продаватимуться в Україні

Ferrari і Lamborghini більше не продаватимуться в Україні
Джерело:  AUTO-Consulting

У 2016 році на територію України більше не поставлятимуться суперкари Ferrari і Lamborghini, повідомляє AUTO-Consulting.
Офіційні поставки в Україну всесвітньо відомих марок автомобілів здійснювала компанія Vipos. Але, за останніми повідомленнями генерального директора Віктора Постельникова, через ситуацію, що склалася в Україні, авторинок не готовий до офіційних поставок авто такого рівня.
Для таких автомобілів потрібні особливі умови і високі стандарти продажу та обслуговування. Тим більше щороку вимоги до дилерів підвищуються. А такі світові компанії як Ferrari і Lamborghini не можуть піти на якісь поступки або зробити винятки зі своїх стандартів, навіть незважаючи на перспективність українського ринку.
Виконання таких правил компанії вимагає величезних інвестицій і при низькій кількості продажів дуже збиткове. Наприклад, купуючи офіційно автомобіль марки Ferrari, її власник протягом семи років безкоштовно отримує техобслуговування на сервісній станції в Києві, в сумі з цілим рядом інших «пільг». Такий рівень обслуговування єдиний по всьому світу.
Нагадаємо, єдиний автосалон Ferrari Kiev був відкритий у червні 2011 року. Найдоступнішою в його асортименті була Ferrari California за 252,3 тис євро. За перший рік продажів всі автомобілі були розкуплені. У 2014-му продали всього два автомобілі, в 2015-му - один.

Залишаючись на онлайні ви даєте згоду на використання файлів cookies, які допомагають нам зробити ваше перебування тут ще зручнішм